Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Jaka Deska? 94Kg, 183Cm, Rozmiar Buta Uk12 Chyba 47Euro.

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tibor

Tibor

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 3 post├│w
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 28 lipiec 2019 - 19:36

Witam

Panowie, jakie┼Ť 6-7 lat temu kupi┼éem sobie pierwsz─ů dech─Ö i je┼╝d┼╝─Ö na niej po dzi┼Ť dzie┼ä. Uczy┼éem si─Ö na niej je┼║dzi─ç.
Ta decha to Rome Garage Rocker. Flat mi─Ödzy wi─ůzaniami i rocker na nose i tail'u, deska mi─Ökka i musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e zawsze czu┼éem "k┼éod─Ö" pod stopami. Deska jest wide i ma 160cm. Moje wi─ůzania to Burton custom reflex rozmiar L.

┼╗yj─Ö w Anglii i je┼╝d┼╝─Ö przez ca┼éy rok w Chill Factore. Tylko raz by┼éem w Austrii i by┼éo wspaniale, jakie┼Ť 3 lata temu.

Postanowi┼éem odes┼éa─ç desk─Ö na emerytur─Ö i kupi─ç co┼Ť nowego. Deska kupiona prawie 7 lat temu, wi─Öc zdaj─Ö sobie spraw─Ö, ┼╝e nowe dechy mog─ů by─ç l┼╝ejsze ni┼╝ moja aktualna.

Teraz moje pytanie. Jak─ů dech─Ö wybra─ç?

Decha do ┼Ťmigania na sztucznym stoku przez ca┼éy rok oraz na wypady np. do Austrii do jazdy na przygotowanych stokach. Kiedy┼Ť chcia┼ébym spr├│bowa─ç puchu.

Chcia┼éem si─Ö te┼╝ dowiedzie─ç, bior─ůc pod uwag─Ö moje dane z tematu posta czy musi to by─ç deska 160cm, wide, innymi s┼éowy czy nie da si─Ö kr├│cej, l┼╝ej i w─Ö┼╝ej. Pisa┼éem ju┼╝, ┼╝e moja decha aktualna to taka troch─Ö k┼éoda. Bo jest ci─Ö┼╝ka. Troszk─Ö ┼║le zrobi┼éem bo pojecha┼éem do Oxfordu do ├│wczesnego sklepu SS20 i kupi┼éem bez dowiadywania si─Ö na jakimkolwiek forum co tak naprawd─Ö powinienem kupi─ç. Wiem m├│j b┼é─ůd, cho─ç przed kupnem poda┼éem dane odno┼Ťnie rozmiaru buta, wagi oraz mojego wzrostu.

Wspomn─Ö, ┼╝e chcia┼ébym zostawi─ç wi─ůzania. Po tylu latach wymieni┼éem tylko jeden pasek lewego wi─ůzania, gdy┼╝ na sztucznym stoku na okr─ůg┼éo je rozpinam i zapinam.

Sklep w którym będę kupował to https://www.absolute-snow.co.uk/

Dzi─Ökuj─Ö i prosz─Ö o pomoc.

#2 mb77

mb77

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 131 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 05 sierpień 2019 - 14:36

Od kilku lat cz─Ö┼Ť─ç firm robi szersze deski, dzi─Öki czemu mo┼╝liwe jest ograniczenie ich d┼éugo┼Ťci. Nic konkretnego ci nie podpowiem, je┼Ťli chodzi o marki/modele, ale obecnie to ju┼╝ chyba powszechny trend.

#3 Tibor

Tibor

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 3 post├│w

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:43

Ok mb77 dzi─Öx. Cho─ç liczy┼éem na jak─ů┼Ť pomoc. Zaczekam do rozpocz─Öcia sezonu.
Dzi┼Ť si─Ö wa┼╝y┼éem, waga wskaza┼éa 93 kg. Chc─Ö schudn─ů─ç tak do 86 kg.

#4 mb77

mb77

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 131 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 20 sierpień 2019 - 11:28

Przykładem tego typu deski jest Ride Warpig.

Jaki masz og├│lnie rozmiar buta? Mo┼╝e nie musi by─ç szeroka.

Zreszt─ů na tej stronie mo┼╝esz przecie┼╝ przefiltrowa─ç deski, r├│wnie┼╝ pod wzgl─Ödem twojej wagi i d┼éugo┼Ťci deski.

Użytkownik mb77 edytował ten post 20 sierpień 2019 - 11:43

#5 Tibor

Tibor

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 3 post├│w

Napisano 21 sierpień 2019 - 20:37

Luz, jako┼Ť sobie poradz─Ö. BTW co si─Ö sta┼éo z forum snowboard.pl?