Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Riders Choice Vs Box Knife Vs Warpig

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dudi_wroc

dudi_wroc

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 162 post├│w

Napisano 25 luty 2019 - 16:06

Ktos lata┼é na 1 i 2 ?? Szukasm czego┼Ť AM /FS Box Knife przemawia za mn─ů ┼╝e ma mi─Ökki c3. Niby spoko i carving i hopy itd. Wola┼ébym wi─Öcej ni┼╝ 262 w talii i nie wiem czy 157W czy 160W. Ale pojawia sie Riders Choice szerszy 268 w talii 158W. Na c2 lata┼éem bo mia┼éem Travisa i sie juz przyzwyczai┼éem te┼╝ do tego profilu. Jeszcze Warpig ktory chodzi mi po g┼éowie najbardziej.... Tylko ze lipa straszna z tym topless wyko┼äczeniem w deskach na 2019. Strasznie sie ┼éuszczy pono─ç. Bije sie i nie wiem co wybra─ç. Chce zeby dalo sie na rantach lata─ç i jakies hopki pkus czasem switch.. I kazda spelbia te wymagania. Ktos poradzi ??

Użytkownik dudi_wroc edytował ten post 25 luty 2019 - 17:03

#2 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1532 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 25 luty 2019 - 18:57

Box Knife mega prost─ů desk─ů, jednak camber z mervina to inny swiat niz konkurencja. Przy tym mi─Ökki. Jak carving to bra┼ébym riders choicea. Box Knife b─Ödzie mniej pog┼é─Öbia┼é skr─Öt ,wi─Öc ┼éatwiej technicznie najecha─ç na skoczni─Ö na kraw─Ödzie, ale to bardzo ma┼ée r├│┼╝nice.

A jak tylko carving, to szukaj Lib Tech Orca i zapomnij o wszystkim innym. Mnie ta deska rozwali┼éa. 

#3 dudi_wroc

dudi_wroc

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 162 post├│w

Napisano 25 luty 2019 - 20:08

Box Knife ... Bior─Ö pod uwage bo w┼éa┼Ťnie ┼éatwiejsza w obyciu rozwoj mojego FS. Nie latam dobrze na switchu itd. Boje sie ze RC bedzie bardziej mnie ogranicza┼é ni┼╝ BoX Knife. Ale z drugiej strony na moim ukochanym goofy :) lubie czasem lecie─ç ostro i szybko ... Z 3 strony po 15, czy 20 dniach RC tez juz straci z 0.5-1 na flexie .... B─ůd┼║ tu m─ůdry ..

#4 dudi_wroc

dudi_wroc

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 162 post├│w

Napisano 01 marzec 2019 - 19:40

Ahhhh co tam prztuliłem Wieprzowinkę.... Zobaczymy jak się bedzie na niej latało. Choc ogladalem Box Knife i podoba mi się.... Do lajtowego latania i butterow musi byc sztos..... Moze na jesień.... :)

#5 ilear

ilear

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 40 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 marzec 2019 - 09:20

A Gnu Headspace bierzesz pod uwage? Ja jestem super zadowolony po c2 ktorego sprzedalem bo mi nie lezal. Carving przyjemny (asymetria), pop jest, w jiby sie nie bawie ale z tego co widze to jest do tego swietna. Do tego grafika z 2019 robi mega robote ;)

edit: aa i doczytalem ze jednak poszedl warpig ;) jak pojezdzisz napisz jakies wrazenia

Użytkownik ilear edytował ten post 08 marzec 2019 - 09:31