Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

[Screw]


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Snow Ryder

Snow Ryder

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 July 2010 - 20:20

Przeglądałem ostatnio allegro i natknąłem się na te deski. S a one czegos warte? Mam na myśli czy opłaca się je w ogóle kupowacbo taka niby atrakcyjna cena itd. Jakie są Wasze zdnaia? Może ktos z Was na nich jeździ? Prosze podzielcie się opiniami.
http://allegro.pl/it..._mega_cena.html
Jeździć w zimie na desce to by każdy chciał...a robić to nie ma komu!

#2 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 July 2010 - 20:32

powiedzmy że są warte swojej ceny:) to tak jak z markowymi ciuchami... nigdy podróbka za 20zł to nie to samo co orginał za 100zł choc z wyglądu są niemal identyczne... Nigdy taka deska nie będzie jeździła tak jak profesjonalna za 1500zł ale moim zdaniem lepiej jeździc i uczyc się na takiej niż siedziec w domu i "składac " na lepszą... dla początkujących lub jeżdżących bardzo rekreacyjnie wystarczające...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#3 Snow Ryder

Snow Ryder

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 July 2010 - 21:17

powiedzmy że są warte swojej ceny:) to tak jak z markowymi ciuchami... nigdy podróbka za 20zł to nie to samo co orginał za 100zł choc z wyglądu są niemal identyczne... Nigdy taka deska nie będzie jeździła tak jak profesjonalna za 1500zł ale moim zdaniem lepiej jeździc i uczyc się na takiej niż siedziec w domu i "składac " na lepszą... dla początkujących lub jeżdżących bardzo rekreacyjnie wystarczające...

Dziękówka.Przyda się. :P
Jeździć w zimie na desce to by każdy chciał...a robić to nie ma komu!

#4 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 July 2010 - 21:26

Dziękówka.Przyda się. :P

ale to tylko moja opinia... nie traktuj jej jako pewnik... nie jeździłem na deskach tej firmy więc to taka teoretyczna opinia bo bardzo mnie zaskoczyła kiedyś deska no name za 400zł i mimo iż była wyczuwalnie gorsza niż deski firmowe na którcyh jeżdżę przyjemnie się na niej jeździło, i jako komercyjna deska była idealna Te deski mają dobry stosunek jakośc/cena... więc stąd moja wypowiedz że dla jeżdżących rekreacyjnie lub osób ze skromnym budżetem a nie potrzebujących technicznych fajerwerków nadadzą się bardzo dobrze...
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#5 Snow Ryder

Snow Ryder

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 July 2010 - 22:07

ale to tylko moja opinia... nie traktuj jej jako pewnik... nie jeździłem na deskach tej firmy więc to taka teoretyczna opinia bo bardzo mnie zaskoczyła kiedyś deska no name za 400zł i mimo iż była wyczuwalnie gorsza niż deski firmowe na którcyh jeżdżę przyjemnie się na niej jeździło, i jako komercyjna deska była idealna Te deski mają dobry stosunek jakośc/cena... więc stąd moja wypowiedz że dla jeżdżących rekreacyjnie lub osób ze skromnym budżetem a nie potrzebujących technicznych fajerwerków nadadzą się bardzo dobrze...

Aha oke.
Jeździć w zimie na desce to by każdy chciał...a robić to nie ma komu!