Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Zestaw Deska Never Summer Snowtrooper 156 + Gnu Mutant L

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Primo

Primo

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 8 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:34

Przymierzam si─Ö powoli do zakupu deski i wi─ůza┼ä dla ┼Ťrednio zaawansowanego. Trapi mnie my┼Ťl co┼Ť nowego czy raczej u┼╝ywany jak by si─Ö co┼Ť trafi┼éo rozs─ůdnej cenie znalaz┼éem taki zestaw Deska Never Summer Snowtrooper 156 + Gnu Mutant L https://allegro.pl/d...7755060984.html. Posiadam buty nike lunarendor w rozmiarze 44,5 Mia┼ébym mo┼╝liwo┼Ť─ç obejrzenia osobi┼Ťcie tego zestawu. Moja waga 82kg 178 cm wzrostu. Do standardowej jazdy bez wi─Ökszych szale┼ästw. Dzi─Ökuj─Ö za opinie.

#2 ASH

ASH

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 217 post├│w

Napisano 18 styczeń 2019 - 08:36

Przymierzam si─Ö powoli do zakupu deski i wi─ůza┼ä dla ┼Ťrednio zaawansowanego. Trapi mnie my┼Ťl co┼Ť nowego czy raczej u┼╝ywany jak by si─Ö co┼Ť trafi┼éo rozs─ůdnej cenie znalaz┼éem taki zestaw Deska Never Summer Snowtrooper 156 + Gnu Mutant L https://allegro.pl/d...7755060984.html. Posiadam buty nike lunarendor w rozmiarze 44,5 Mia┼ébym mo┼╝liwo┼Ť─ç obejrzenia osobi┼Ťcie tego zestawu. Moja waga 82kg 178 cm wzrostu. Do standardowej jazdy bez wi─Ökszych szale┼ästw. Dzi─Ökuj─Ö za opinie

Czesc przymeirzyles buty do wiazan ??? Pasuja ??? Nie kazdy but dobrze siedzi. Ja tych wiazan nie polecam . Co do deski to bardzo dobry uniwerslany sprzet,

pzdr

#3 dib

dib

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 13 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 styczeń 2019 - 01:32

Nie polecasz wiazania bo? Nike lunarendor 44.5 to 10.5 us, plyta w tym wiazaniu to aluminiowa plyta slab od sp bindings(generalnie ten mutant to SP s.lab one jest) wielkosc L zmiescisz but do rozmiaru 12, 10.5 wejdzie spokojnie. Gnu mutant to sztywne/agresywne wiazanie.
A tak mozna cisnac na tych fastecach(chociaz w PL nikt ich nie poleca;)) :

#4 Primo

Primo

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 8 post├│w

Napisano 06 luty 2019 - 09:39

Wi─ůza┼ä nie mierzy┼éem na razie przeszukuje neta aby kupic sobie co┼Ť w┼éasnego tak na lata raczej pewnego poziomu nie przeskocz─Ö najm┼éodszy nie jestem i zawsze z ty┼éu g┼éowy siedzi jaki┼Ť chochlik elo go┼Ťciu za szybko :) ju┼╝ nie ta elastyczno┼Ť─ç jak nastolatek, ci─ůgle si─Ö ucz─Ö i podoba mi si─Ö ten sport a chcia┼ébym mie─ç w┼éasna desk─Ö aby m├│c ka┼╝dego dnia czu─ç si─Ö na niej  tak samo. W wypo┼╝yczalni ro┼╝nie bywa dzisiaj masz tak─ů jutro inna desk─Ö, a i mia┼éem jednego dnia przypadek ze dosta┼éem desk─Ö 145 cm o czym dowiedzia┼éem si─Ö kolejnego dnia i efekt by┼é taki wszystko co do tej pory si─Ö nauczy┼éem wychodzi┼éo dwa razy gorzej ni┼╝ przy desce 155 cm :) W tym przypadku kilka wywrotek na plecy ostudzi┼éy moj─ů pewno┼Ť─ç:) 

#5 ASH

ASH

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 217 post├│w

Napisano 11 luty 2019 - 09:01

Wi─ůza┼ä nie mierzy┼éem na razie przeszukuje neta aby kupic sobie co┼Ť w┼éasnego tak na lata raczej pewnego poziomu nie przeskocz─Ö najm┼éodszy nie jestem i zawsze z ty┼éu g┼éowy siedzi jaki┼Ť chochlik elo go┼Ťciu za szybko :) ju┼╝ nie ta elastyczno┼Ť─ç jak nastolatek, ci─ůgle si─Ö ucz─Ö i podoba mi si─Ö ten sport a chcia┼ébym mie─ç w┼éasna desk─Ö aby m├│c ka┼╝dego dnia czu─ç si─Ö na niej  tak samo. W wypo┼╝yczalni ro┼╝nie bywa dzisiaj masz tak─ů jutro inna desk─Ö, a i mia┼éem jednego dnia przypadek ze dosta┼éem desk─Ö 145 cm o czym dowiedzia┼éem si─Ö kolejnego dnia i efekt by┼é taki wszystko co do tej pory si─Ö nauczy┼éem wychodzi┼éo dwa razy gorzej ni┼╝ przy desce 155 cm :) W tym przypadku kilka wywrotek na plecy ostudzi┼éy moj─ů pewno┼Ť─ç :)

Priomo napisz do mnie na PRV , jestes z ZAmbrowa ??? to rzute beretem do mnie

Pzdr