Skocz do zawartości
Zdjęcie
- - - - -

Supersklep X Thirtytwo Jibb Jam 2019


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 SupersklepPl

SupersklepPl

    Młody snołborder

  • Dystrybutor
  • 70 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 10 December 2018 - 10:25

Po ogromnym sukcesie dwóch poprzednich edycji Jibb Jamu, szykujemy się do trzeciego uderzenia. Zapowiadają się sportowe emocje na najwyższym poziomie i świetna zabawa. Tak więc zaznaczcie w kalendarzu datę 26 stycznia 2019 roku, godz. 16:00, bo właśnie tego dnia Kraków zmieni się w snowboardową stolicę Polski.
 
4f837eb27ca3.jpg
 
Największa miejska impreza snowboardowa sezonu 2018/2019 odbędzie się 26 stycznia, w miejscu które zna każdy kto chociaż raz odwiedził Kraków - teren przy byłym Hotelu Forum.
W tym roku zdecydowaliśmy się na całkowite przeprojektowanie konstrukcji, dzięki czemu ze zwykłego, małego Bumblebee stała się niczym Optimus Prime w świecie autobotów. Za sam projekt i wykonanie odpowiada niezastąpiona Vodasodova. Kolejną zmianą jest to, że zapisy na Jibb Jam będą oficjalnie dostępne nie tylko w Polsce, ale również w Czechach i na Słowacji. Przypadkowy widz trafiający na Jibb Jam rzeczywiście może być w lekkim szoku, gdy zobaczy, że snowboardziści oprócz "snowboardowania" i robienia sobie zdjęć z dziewczynami, muszą się przede wszystkim nieźle napocić żeby wygrać z innymi uczestnikami.
Mimo wielu zmian i upgradeów, wciąż towarzyszy nam to samo hasło:
 
"Przyjdź ze swoją dechą, weź udział w JIBB JAMIE, skille i wiek nie mają znaczenia, liczy się zajawa i uliczny klimat."
 
Ale czym byłyby zawody snowboardowe bez potężnej dawki nagród. W tym roku podbijamy pule do potężnej kwoty 12 000 zł. Do zgarnięcia będzie najlepszy snowboardowy sprzęt ufundowany przez naszych partnerów Gnu Snowboards i Bent Metal oraz dziesiątki snowboardowych akcesoriów. A wisienką na torcie będzie potężna nagroda pieniężna dla najbardziej energetycznego ridera wieczoru. To za mało? Mamy tego więcej! W specjalnie wydzielonej strefie Jibb Jam Chill Out, znajdziecie mnóstwo atrakcji. Nie tylko dla riderów, ale również dla wszystkich osób zajaranych snowboardem!

 
Po całym wieczorze pełnym emocji, nagród i wszechobecnej zajawy, nie może Was zabraknąć na klimatycznym snowboardowym after party w Forum Przestrzenie. Będzie zbijanie piątek, rozmowy o deskach i zabawa do białego rana w gronie miłośników jednej deski. A wszystko to w specjalnie przygotowanej strefie Jibb Jamowej, w której znajdziecie mnóstwo atrakcji. A jakich dokładnie, to poinformujemy Was bliżej stycznia poprzez wydarzenie na FB:
 
ZAPISY ONLINE DLA ZAWODNIKÓW ODBYWAJĄ SIĘ TUTAJ:
www.supersklep.pl/jibb-jam

 
 
Organizatory:
SUPERSKLEP
ThirtyTwo
Partnerzy:
GNU Snowboards
Bent Metal
Shred For Life
Vodasodova
Level Gloves
Dragon Alliance
Winter is my love
Forum Przestrzenie
SUPERSNOW
Piwojad

Patronat medialny zapewnia - OFF-RADIO Kraków