Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Walne Zgromadzenie I Wybór Prezesa Pzsnow....


26 odpowiedzi w tym temacie

#1 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 19 July 2010 - 11:32

Wiecej na ten temat mozecie przeczytać w obszernym artykule:

http://www.sports.pl...1703,1,388.html

Po przeczytaniu jestem przekonany....ze przez kolejne 2 lata nic sie nie zmieni....a to co sie dzieje.....nadaje sie na scenariusz kabaretu.....bo ciezko uwierzyć w to co sie czyta!!

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#2 Snow Ryder

Snow Ryder

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 19 July 2010 - 12:50

I oto kolejny przykład organizacji władz w naszym kraju... ;) Rzeczywiście kabaret na kółkach ;D
Jeździć w zimie na desce to by każdy chciał...a robić to nie ma komu!

#3 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 July 2010 - 12:54

I oto kolejny przykład organizacji władz w naszym kraju... ;) Rzeczywiście kabaret na kółkach ;D


własnie wladze chciały sie zaangarzowac ale nie chcieli ich wpuscic to jest cały numer. Dziene ze jesli ktos kogos z ministerstwa nie chce wpuscic na walne to ze jeszcze jego głowa nie poleciała. Wkoncu to organizacja podlegajaca

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#4 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 July 2010 - 13:09

Jutro, lub pojutrze pojawi sie moja relacja (zalinkuję), jako że miałem tę wątpliwość uczestniczyć w tym cyrku.
A co do władzy... ministerstwo może odciąć kesz i myślę że to prędzej czy później nastąpi, bo na byłym i obecnym zarządzie oraz trenerach nie zostawili suchej nitki. Niestety ludzi którzy coś chcą zmienić jest garstka, cała reszta to "beton" który w d*pie ma sport, zawodników , etc... dla nich ważna jest władza i promocja swoich dzieci i znajomych. Kolesiostwo jednym słowem. Będąc tam czułem się jak na zebraniu partyjnym z czasów komuny.

#5 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 July 2010 - 13:11

Jak zalinkujesz to pozwilisz ze wstawie to w twojego bloga na adechade ;)

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#6 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 July 2010 - 13:43

proca ;)

#7 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 July 2010 - 14:34

Ja mam takie pytanie był ktoś w ogóle chętny na stanowisko prezesa PZS kto się do tego nadawał??
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#8 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 July 2010 - 21:20

to i tak nie miało znaczenia, ale owszem był. A nie miało znaczenia, bo po pierwszym głosowaniu było wiadomo że stary zarząd zostanie w prawie niezmienionym składzie.

#9 wysman

wysman

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 July 2010 - 22:30

dopóki nie znikną ludzie żyjący komuną to nie mamy szans na zmiany :D
jechałem szybko, iż lubię za***rdalać

#10 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 July 2010 - 22:37

ale z tego co mi sie wydaje to to nie sa ludzie czasów komunistycznych...

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#11 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 July 2010 - 22:47

dopóki nie znikną ludzie żyjący komuną to nie mamy szans na zmiany :D


Dokładnie ci co są teraz w zarządzie robią tylko tyle by odwalić sztukę. By na zewnątrz to jakąś wyglądało, a w rzeczywistości jest lipa. Chyba przespali zmianę ustroju. Mentalność ta sama.
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#12 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 July 2010 - 23:02

Dokładnie ci co są teraz w zarządzie robią tylko tyle by odwalić sztukę. By na zewnątrz to jakąś wyglądało, a w rzeczywistości jest lipa. Chyba przespali zmianę ustroju. Mentalność ta sama.

a jednak, sama elita prlowska :D


Walne Zgromadzenie Delegatów- wybory 2010

dodano 18 lipca 2010 r.

 

W dniu 17 lipca 2010 roku, miał miejsce Walny Zjazd Sprawozdawczo Wyborczy Delegatów Polskiego Związku Snowboardu. W zjeździe uczestniczyli zaproszeni goście w tym Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Tomasz Półgrabski, Dyrektor Departamentu Sportu Kwalifikowanego i Młodzieżowego Anna Budzanowska, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner oraz Prezes Polskiego Związku Biathlonu, przedstawiciel Polskiego Komitetu Olimpijskiego Zbigniew Waśkiewicz. Podczas zgromadzenia przedstawiono sprawozdanie z dwuletniej działalności Związku oraz dokonano wyboru nowych władz w następującym składzie:

 

Zarząd kadencji 2010 - 2014

 

Prezes Marek Król

wiek: 54 lata

miejscowośc: pochodzący z Gorlic obecnie zamieszkaly w Nowym Targu

zawód: lekarz specjalista ginekolog położnik, absolwent Colegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie

klub: osoba fizyczna

rodzina: żonaty, dwoje dzieci

działalność sportowa [img]http://adechade.com/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cry.gif[/img] od ośmiu lat związany ze snowboardem, członek Komisji Rewizyjnej PZS Zarządu 2006-2008 r, członek Zarządu PKOL, Prezes PZS w latch 2008-2010 r, współorganizator zawodów oraz imprez snowboardowych na terenie Podhala oraz Polski. Pasjonat prawa.

 

Monika Woźniak

wiek: 49 lat

miejscowość[img]http://adechade.com/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cry.gif[/img] Warszawa

zawód: nauczycielka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

klub: Okręgowy Związek Snowboardu na Mazowszu

rodzina: mężatka, trójka dzieci

działalność sportowa: współtworczyni Okręgowego Związku Snowboardu na Mazowszu oraz skarbnik klubu, osoba promująca rozwój snowboardu w Warszawie oraz w województwie Mazowieckim.

 

Zbigniew Pistor

wiek: 56 lat

miejscowość[img]http://adechade.com/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cry.gif[/img] Rabka Zdrój

zawód: nauczyciel, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego

klub: MKS Rabka Zdrój - Korzeniowski.pl

rodzina: żonaty, dwoje dzieci

działalność sportowa: od 6 lat związany ze snowboardem. Współtworca klubu MKS Rabka Zdrój, Prezes MKS Rabka, pasjonat sportu

 

Piotr Dawidek

wiek: 54

miejscowość[img]http://adechade.com/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cry.gif[/img] Zakopane

zawód: Biznesmen

klub: F2 Dawidek Team Zakopane

rodzina: żonaty, trójka dzieci

działalność sportowa: Współtwórca i żałożyciel klubu sportowego F2 Dawidek Team oraz inicjotor rozwoju dyscypliny snowboard w Zakopanem. Wieloletni działacz Polskiego Związku Snowboardu w latach 90 tych.

 

Rajmund Bom

wiek: 47 lat

miejscowość[img]http://adechade.com/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cry.gif[/img] Kraków

zawód: wykształcenie techniczne, prowadzący działalność gospodarczą

klub: Ski Test Swim Test Kraków

rodzina: żonaty, czworo dzieci

działalność sportowa: W snowboardzie od lat 90, pasjonat snowboardu oraz sportów extremalnych w tym: skoków spadachronowych i surfingu.

 

Mateusz Skupień

wiek: 31 lat

miejscowość[img]http://adechade.com/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cry.gif[/img] Nowy Targ

zawód: pracownik Administracji Publicznej, wykształcenie technicze mgr inż.

klub: osoba fizyczna

rodzina: kawaler

działalność sportowa: członek Komisji Dyscyplinarnej PZS, współtwórca i organizator zawodów Jibtest Urban Snowboard Contest pierwszych w Polsce zawodów rozgrywanych w lecie na śniegu i igielicie w centrum miasta.

 

Jarosiewicz Tomasz

wiek: 37 lat

miejscowość[img]http://adechade.com/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cry.gif[/img] Zakopane

zawód: Biznesmen

klub: F2 Dawidek Team

rodzina: żonaty, dwoje dzieci

działalność sportowa: były zawodnik narciarstwa alpejskiego klubu Wisła Gwardia Zakopane, były reprezentant Polski. Ze snowboardem związany od 5 lat.

 

Komisja Rewizyjna PZS w składzie:

 

Jan Żyłka

lat 55 zamieszkały w Rzeszowie. Pasjonat snowboardu od 1O lat. Iinstruktor snowboardu oreaz założyciel klubu sportowego UKS Malawa jedynego reprezentanta województwa Podkarpackiego szkolącego młodzież na Podkarpaciu. Członek Komisji Rewizyjnej kadencji 2006-2008 oraz kadencji 2008-2010.Nauczyciel, absolwent Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego, żonaty, czworo dzieci.

Elżbieta Pustówka

lat 27, aplikant adwokacki Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. Osoba fizyczna,niezrzeszona. Zamężna. Przewodnicząca Komisji Dyscyplinarnej Polskiego Związku Snowboardu kadencji 2008-2010 oraz Organu Prawnego Polskiego Związku Snowboardu kadencji 2008-2010. Pasjonatka sportu w szczegolności dyscyplin zimowych.

Grzegorz Denenfeld

lat 32 zamieszkały w Nowym Targu. Nauczyciel , absolwent Akademii Wychowania Fiztcznego w Krakowie. Prezes nowotarskiego klubu sportowego Unique Team. Inicjator imprez oraz zawodów snowboardowych od 12 lat na terenie Nowego Targu. Pasjonat snowboardu oraz kickboxingu. Instruktor sportu.

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#13 Yamsha

Yamsha

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 July 2010 - 23:12

No to można sprostowaćhttp://adechade.com/public/style_emoticons/default/cry.gif Nowy Sekretarz wybrany - teraz dobrze :D

albo w wersji PZPN J...ać go
file:///C:/Users/medion/Desktop/36_1315939518.gifJeśli snowboard przeszkadza ci w pracy, to rzuć pracę

#14 Snow Ryder

Snow Ryder

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 July 2010 - 10:16

Z zawodu lekarz a związany od 8 lat ze snowboardem ... :D to w takim razie Shrek może zostać również
prezesem bo o ile się nie mylę też osiem lat już na desce jeździ. Co Ty na to Shreku? :blink:
Jeździć w zimie na desce to by każdy chciał...a robić to nie ma komu!

#15 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 July 2010 - 11:13

związany, znaczy ma córke która jeździ i dzielnie jest wspierana przez tatusia, więc Shreku odpada :D

#16 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 July 2010 - 13:08

ale moge miec poparcie spolecznosci adechade;p

ale kurde powinno dac sie zrobic jakis wywro w pzsie;/

moze zbioreowe pismo/petycja do ministerstwa sportu? z poparciem zawodnikow, klubow i kogo sie da? jak sie tworzy wniosek do sejmu?:D 100.000 podpisów?

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#17 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 July 2010 - 13:57

Tak, 100tys podpisów :D damy rade Dołączona grafika

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#18 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 July 2010 - 14:06

Tak, 100tys podpisów :D damy rade Dołączona grafika


pytanie czy to sprawa do sejmu czy wewnetrzna sprawa menis

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#19 Snow Ryder

Snow Ryder

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 July 2010 - 14:19

Jak bob budowniczy dał rade -to my też :D
Jeździć w zimie na desce to by każdy chciał...a robić to nie ma komu!

#20 Blackdeck

Blackdeck

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 20 July 2010 - 18:27

Szczerze mówiąc nie wiem czym wy się przejmujecie.
Cyrk był z tego co czytałem, rzeczywiście. Snowboarding w naszym kraju nie jest traktowany zbyt poważnie, by zajęli się nim naprawdę sensowni ludzie.
Ale szczerze mówiąc.. narazie nic mi do tego. To, że polskim snowboardingiem zajmuję się ten, a nie kto inny.. No cóż, może i szkoda, ale na moją zajawkę i tak to nie ma wpływu.
Prawda jest taka: Tam, gdzie snowboard jest NIBY traktowany "poważnie", tam jest i polityka. A nie od dziś wiadomo, że polityka to brudy. :D
Eat. Sleep. Ride. Repeat.