Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Deska Am/fs Do 1500


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 jackalope

jackalope

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 December 2018 - 23:31

Heja,

szukam deski, za którą nie zapłacę więcej niż 1500 i będzie zdolna do wszystkiego. Jeżdżę już sporo (co najmniej z 8 lat). Moje wiązki to ride maestro. Najwięcej czasu spędzam na stoku, troszkę w parku, a puch mnie raczej nie interesuje. Z tego powodu szukam czegoś all mountain freestyle, do jazdy i zabawy na stoku plus trochę parku (do rurek wagi nie przywiązuję). Wpadły mi w oko takie deski jak: lib tech trs, gnu riders choice, capita doa, czy outer space living, ale jednak szukam czegoś odrobinę tańszego. Cenowo pasuje mi Bataleon Evil Twin, jednak obawiam się, że będzie nieco zbyt freestylowa, za mało do jeżdżenia. Nie mam możliwości testowania desek, kupuję w ciemno. Będę wdzięczny za wszelką pomoc :) 



#2 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 December 2018 - 22:59

https://rajsport.com...ardowe-448.html

w tym sklepie coś znajdziesz, mają dość  dużo sprzętu z poprzednich lat, myślę że są otwarci na negocjacje.



#3 ASH

ASH

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 December 2018 - 16:27

Heja,

szukam deski, za którą nie zapłacę więcej niż 1500 i będzie zdolna do wszystkiego. Jeżdżę już sporo (co najmniej z 8 lat). Moje wiązki to ride maestro. Najwięcej czasu spędzam na stoku, troszkę w parku, a puch mnie raczej nie interesuje. Z tego powodu szukam czegoś all mountain freestyle, do jazdy i zabawy na stoku plus trochę parku (do rurek wagi nie przywiązuję). Wpadły mi w oko takie deski jak: lib tech trs, gnu riders choice, capita doa, czy outer space living, ale jednak szukam czegoś odrobinę tańszego. Cenowo pasuje mi Bataleon Evil Twin, jednak obawiam się, że będzie nieco zbyt freestylowa, za mało do jeżdżenia. Nie mam możliwości testowania desek, kupuję w ciemno. Będę wdzięczny za wszelką pomoc :)

Czesc o jakiego Evila ci chodzi podeslij linka ??? tegorczny model ??? to twin ale na desce da sie pocisnac



#4 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 December 2018 - 16:39

jakiej długości i szerokości szukasz?


......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#5 jackalope

jackalope

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 December 2018 - 10:32

Czesc o jakiego Evila ci chodzi podeslij linka :huh: tegorczny model :huh: to twin ale na desce da sie pocisnac

Dokładnie o zeszłoroczny model https://www.bataleon...p/evil-twin-446. Obawiam się trochę technologii 3bt, o której czytałem tyle samo dobrego ile złego, z czego negatywne opinie dotyczyły głównie możliwości zjazdowych, na których mi zależy.

 

jakiej długości i szerokości szukasz?

Szerokość zwykła - but 43. Długość ~154



#6 Fabien

Fabien

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 76 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2018 - 12:54

A może zainteresuje Cię bardzo wszechstronna deska NITRO Quiver Fury - nowa deska w kolekcji.
Bardzo uniwersalna deska do AM/FS z asymetrycznym sidecutem podobnie jak w Gnu Riders Choice.

Tu dane producenta: https://www.nitrousa...ollection/fury/
A tutaj opinie testerów z TheGoodRide.com: https://thegoodride....owboard-review/

Deska w długości 157cm(poprzez ciekawy styl nose i tail), w rzeczywistości pod nogami jak 155 cm.
Gdyby Cię taka opcja interesowała, mam taką deskę po 1 dniu jazdy(minimalne rysy od przykręconych wiązań, ślizg bez najmniejszej rysy) spokojnie w Twoim budżecie(nowa okolo 500 euro).
Nie jestem sklepikarzem, sprzedaję, bo okazała się dla mnie za krótka.



#7 jackalope

jackalope

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 December 2018 - 23:59

A może zainteresuje Cię bardzo wszechstronna deska NITRO Quiver Fury - nowa deska w kolekcji.
Bardzo uniwersalna deska do AM/FS z asymetrycznym sidecutem podobnie jak w Gnu Riders Choice.

Tu dane producenta: https://www.nitrousa...ollection/fury/
A tutaj opinie testerów z TheGoodRide.com: https://thegoodride....owboard-review/

Deska w długości 157cm(poprzez ciekawy styl nose i tail), w rzeczywistości pod nogami jak 155 cm.
Gdyby Cię taka opcja interesowała, mam taką deskę po 1 dniu jazdy(minimalne rysy od przykręconych wiązań, ślizg bez najmniejszej rysy) spokojnie w Twoim budżecie(nowa okolo 500 euro).
Nie jestem sklepikarzem, sprzedaję, bo okazała się dla mnie za krótka.

 

Dzięki za propozycję, deska wygląda super i naprawdę poważnie zacząłem ją rozważać. Zdecydowałem jednak, że wybiorę coś nieco przyjemniejszego jak wspomniany wcześniej ET. Niemniej powodzenia w sprzedaży.



#8 Fabien

Fabien

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 76 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2018 - 10:25

Spoko, na relaxie.
Jako, że miałem pod nogami wszytkie wymienione deski poza outer space living napisze dwa zdania.

Nie wiem jakie sa Twoje umiejętności, ale jeśli nie jeździsz perfekcyjnie na piętach zwróciłbym uwagę na deski z asymetrycznym sidecutem, gdzie krawędź BS jest na mniejszym promieniu niż FS. Co powoduje, ze możesz pojechać ciaśniejszym skrętem BS, bardziej go podkręcić. Robi to robotę. Z tych desek taką konstrukcję ma Gnu i Nitro.

Jeśli interesuje Cię zaawansowany all mountain freestyle, czyli duża prędkość, duże przeszkody parkowe wziąłbym TRSa.
Jeśli troche więcej zabawy, uniwersalności, lepszego BS, fajnej dynamiki wziąłbym GNU lub NITRO.
Jeśli poprawnej deski do wszystkiego, wziąłbym DOA.
Jeśli więcej freestylu, mniej jazdy na krawędzi, gorzej jeźdzącej deski w trudniejszych warunkach na stoku, wziąłbym ET.

Tu masz jak te deski u mnie pod nogmi grały:
TRS:



RC:

 

Peace


  • jackalope lubi to

#9 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2018 - 10:53

ja z kolei zaproponuję Dinosaurs Will Die KWON - ich topowa deska AM/FS


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#10 jackalope

jackalope

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 December 2018 - 00:49

Spoko, na relaxie.
Jako, że miałem pod nogami wszytkie wymienione deski poza outer space living napisze dwa zdania.

Nie wiem jakie sa Twoje umiejętności, ale jeśli nie jeździsz perfekcyjnie na piętach zwróciłbym uwagę na deski z asymetrycznym sidecutem, gdzie krawędź BS jest na mniejszym promieniu niż FS. Co powoduje, ze możesz pojechać ciaśniejszym skrętem BS, bardziej go podkręcić. Robi to robotę. Z tych desek taką konstrukcję ma Gnu i Nitro.

Jeśli interesuje Cię zaawansowany all mountain freestyle, czyli duża prędkość, duże przeszkody parkowe wziąłbym TRSa.
Jeśli troche więcej zabawy, uniwersalności, lepszego BS, fajnej dynamiki wziąłbym GNU lub NITRO.
Jeśli poprawnej deski do wszystkiego, wziąłbym DOA.
Jeśli więcej freestylu, mniej jazdy na krawędzi, gorzej jeźdzącej deski w trudniejszych warunkach na stoku, wziąłbym ET.

Tu masz jak te deski u mnie pod nogmi grały:
TRS:



RC:

 

Peace

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Jestem bardzo wdzięczny ;)