Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Deska Am/fs Do 1500

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 jackalope

jackalope

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 4 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 07 grudzień 2018 - 23:31

Heja,

szukam deski, za kt├│r─ů nie zap┼éac─Ö wi─Öcej ni┼╝ 1500 i b─Ödzie zdolna do wszystkiego. Je┼╝d┼╝─Ö ju┼╝ sporo (co najmniej z 8 lat). Moje wi─ůzki to ride maestro. Najwi─Öcej czasu sp─Ödzam na stoku, troszk─Ö w parku, a puch mnie raczej nie interesuje. Z tego powodu szukam czego┼Ť all mountain freestyle, do jazdy i zabawy na stoku plus troch─Ö parku (do rurek wagi nie przywi─ůzuj─Ö). Wpad┼éy mi w oko takie deski jak: lib tech trs, gnu riders choice, capita doa, czy outer space living, ale jednak szukam czego┼Ť odrobin─Ö ta┼äszego. Cenowo pasuje mi Bataleon Evil Twin, jednak obawiam si─Ö, ┼╝e b─Ödzie nieco zbyt freestylowa, za ma┼éo do je┼╝d┼╝enia. Nie mam mo┼╝liwo┼Ťci testowania desek, kupuj─Ö w ciemno. B─Öd─Ö wdzi─Öczny za wszelk─ů pomoc :) 

#2 Marek S.

Marek S.

Pro snołborder

• Dystrybutor
  • 1530 post├│w

Napisano 08 grudzień 2018 - 22:59

https://rajsport.com...ardowe-448.html

w tym sklepie co┼Ť znajdziesz, maj─ů do┼Ť─ç  du┼╝o sprz─Ötu z poprzednich lat, my┼Ťl─Ö ┼╝e s─ů otwarci na negocjacje.

#3 ASH

ASH

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 217 post├│w

Napisano 11 grudzień 2018 - 16:27

Heja,

szukam deski, za kt├│r─ů nie zap┼éac─Ö wi─Öcej ni┼╝ 1500 i b─Ödzie zdolna do wszystkiego. Je┼╝d┼╝─Ö ju┼╝ sporo (co najmniej z 8 lat). Moje wi─ůzki to ride maestro. Najwi─Öcej czasu sp─Ödzam na stoku, troszk─Ö w parku, a puch mnie raczej nie interesuje. Z tego powodu szukam czego┼Ť all mountain freestyle, do jazdy i zabawy na stoku plus troch─Ö parku (do rurek wagi nie przywi─ůzuj─Ö). Wpad┼éy mi w oko takie deski jak: lib tech trs, gnu riders choice, capita doa, czy outer space living, ale jednak szukam czego┼Ť odrobin─Ö ta┼äszego. Cenowo pasuje mi Bataleon Evil Twin, jednak obawiam si─Ö, ┼╝e b─Ödzie nieco zbyt freestylowa, za ma┼éo do je┼╝d┼╝enia. Nie mam mo┼╝liwo┼Ťci testowania desek, kupuj─Ö w ciemno. B─Öd─Ö wdzi─Öczny za wszelk─ů pomoc :)

Czesc o jakiego Evila ci chodzi podeslij linka ??? tegorczny model ??? to twin ale na desce da sie pocisnac

#4 ZAPP

ZAPP

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 grudzień 2018 - 16:39

jakiej d┼éugo┼Ťci i szeroko┼Ťci szukasz?

......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U┬á

#5 jackalope

jackalope

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 4 post├│w

Napisano 12 grudzień 2018 - 10:32

Czesc o jakiego Evila ci chodzi podeslij linka :huh: tegorczny model :huh: to twin ale na desce da sie pocisnac

Dok┼éadnie o zesz┼éoroczny model https://www.bataleon...p/evil-twin-446. Obawiam si─Ö troch─Ö technologii 3bt, o kt├│rej czyta┼éem tyle samo dobrego ile z┼éego, z czego negatywne opinie dotyczy┼éy g┼é├│wnie mo┼╝liwo┼Ťci zjazdowych, na kt├│rych mi zale┼╝y.

jakiej d┼éugo┼Ťci i szeroko┼Ťci szukasz?

Szeroko┼Ť─ç zwyk┼éa - but 43. D┼éugo┼Ť─ç ~154

#6 Fabien

Fabien

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 76 post├│w

Napisano 12 grudzień 2018 - 12:54

A mo┼╝e zainteresuje Ci─Ö bardzo wszechstronna deska NITRO Quiver Fury - nowa deska w kolekcji.
Bardzo uniwersalna deska do AM/FS z asymetrycznym sidecutem podobnie jak w Gnu Riders Choice.

Tu dane producenta: https://www.nitrousa...ollection/fury/
A tutaj opinie tester├│w z TheGoodRide.com: https://thegoodride....owboard-review/

Deska w d┼éugo┼Ťci 157cm(poprzez ciekawy styl nose i tail), w rzeczywisto┼Ťci pod nogami jak 155 cm.
Gdyby Ci─Ö taka opcja interesowa┼éa, mam tak─ů desk─Ö po 1 dniu jazdy(minimalne rysy od przykr─Öconych wi─ůza┼ä, ┼Ťlizg bez najmniejszej rysy) spokojnie w Twoim bud┼╝ecie(nowa okolo 500 euro).
Nie jestem sklepikarzem, sprzedaję, bo okazała się dla mnie za krótka.

#7 jackalope

jackalope

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 4 post├│w

Napisano 12 grudzień 2018 - 23:59

A mo┼╝e zainteresuje Ci─Ö bardzo wszechstronna deska NITRO Quiver Fury - nowa deska w kolekcji.
Bardzo uniwersalna deska do AM/FS z asymetrycznym sidecutem podobnie jak w Gnu Riders Choice.

Tu dane producenta: https://www.nitrousa...ollection/fury/
A tutaj opinie tester├│w z TheGoodRide.com: https://thegoodride....owboard-review/

Deska w d┼éugo┼Ťci 157cm(poprzez ciekawy styl nose i tail), w rzeczywisto┼Ťci pod nogami jak 155 cm.
Gdyby Ci─Ö taka opcja interesowa┼éa, mam tak─ů desk─Ö po 1 dniu jazdy(minimalne rysy od przykr─Öconych wi─ůza┼ä, ┼Ťlizg bez najmniejszej rysy) spokojnie w Twoim bud┼╝ecie(nowa okolo 500 euro).
Nie jestem sklepikarzem, sprzedaję, bo okazała się dla mnie za krótka.

Dzi─Öki za propozycj─Ö, deska wygl─ůda super i naprawd─Ö powa┼╝nie zacz─ů┼éem j─ů rozwa┼╝a─ç. Zdecydowa┼éem jednak, ┼╝e wybior─Ö co┼Ť nieco przyjemniejszego jak wspomniany wcze┼Ťniej ET. Niemniej powodzenia w sprzeda┼╝y.

#8 Fabien

Fabien

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 76 post├│w

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:25

Spoko, na relaxie.
Jako, że miałem pod nogami wszytkie wymienione deski poza outer space living napisze dwa zdania.

Nie wiem jakie sa Twoje umiej─Ötno┼Ťci, ale je┼Ťli nie je┼║dzisz perfekcyjnie na pi─Ötach zwr├│ci┼ébym uwag─Ö na deski z asymetrycznym sidecutem, gdzie kraw─Öd┼║ BS jest na mniejszym promieniu ni┼╝ FS. Co powoduje, ze mo┼╝esz pojecha─ç cia┼Ťniejszym skr─Ötem BS, bardziej go podkr─Öci─ç. Robi to robot─Ö. Z tych desek tak─ů konstrukcj─Ö ma Gnu i Nitro.

Je┼Ťli interesuje Ci─Ö zaawansowany all mountain freestyle, czyli du┼╝a pr─Ödko┼Ť─ç, du┼╝e przeszkody parkowe wzi─ů┼ébym TRSa.
Je┼Ťli troche wi─Öcej zabawy, uniwersalno┼Ťci, lepszego BS, fajnej dynamiki wzi─ů┼ébym GNU lub NITRO.
Je┼Ťli poprawnej deski do wszystkiego, wzi─ů┼ébym DOA.
Je┼Ťli wi─Öcej freestylu, mniej jazdy na kraw─Ödzi, gorzej je┼║dz─ůcej deski w trudniejszych warunkach na stoku, wzi─ů┼ébym ET.

Tu masz jak te deski u mnie pod nogmi grały:
TRS:

RC:

Peace

• jackalope lubi to

#9 Marcin07

Marcin07

Pro snołborder

• ProSnow
  • 2328 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:53

ja z kolei zaproponuj─Ö Dinosaurs Will Die KWON - ich topowa deska AM/FS

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)

#10 jackalope

jackalope

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 4 post├│w

Napisano 15 grudzień 2018 - 00:49

Spoko, na relaxie.
Jako, że miałem pod nogami wszytkie wymienione deski poza outer space living napisze dwa zdania.

Nie wiem jakie sa Twoje umiej─Ötno┼Ťci, ale je┼Ťli nie je┼║dzisz perfekcyjnie na pi─Ötach zwr├│ci┼ébym uwag─Ö na deski z asymetrycznym sidecutem, gdzie kraw─Öd┼║ BS jest na mniejszym promieniu ni┼╝ FS. Co powoduje, ze mo┼╝esz pojecha─ç cia┼Ťniejszym skr─Ötem BS, bardziej go podkr─Öci─ç. Robi to robot─Ö. Z tych desek tak─ů konstrukcj─Ö ma Gnu i Nitro.

Je┼Ťli interesuje Ci─Ö zaawansowany all mountain freestyle, czyli du┼╝a pr─Ödko┼Ť─ç, du┼╝e przeszkody parkowe wzi─ů┼ébym TRSa.
Je┼Ťli troche wi─Öcej zabawy, uniwersalno┼Ťci, lepszego BS, fajnej dynamiki wzi─ů┼ébym GNU lub NITRO.
Je┼Ťli poprawnej deski do wszystkiego, wzi─ů┼ébym DOA.
Je┼Ťli wi─Öcej freestylu, mniej jazdy na kraw─Ödzi, gorzej je┼║dz─ůcej deski w trudniejszych warunkach na stoku, wzi─ů┼ébym ET.

Tu masz jak te deski u mnie pod nogmi grały:
TRS:

RC:

Peace

Dzi─Ökuj─Ö za wyczerpuj─ůc─ů odpowied┼║. Jestem bardzo wdzi─Öczny ;)