Skocz do zawartości




Zdjęcie

Pytanko


45 odpowiedzi w tym temacie

#41 wysman

wysman

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 July 2010 - 22:43

xaxa weź skończ bo mi uszy więdną [...] chyba że jak na twoje 19 lat jest to zbyt dużo do zrozumienia to przykro.eu :P
niektóre wasze poglądy też moga wydać mi się głupotami. :D


oj ta napinka się tu nie skończy :P
SR uwierz nam że nie każdy na tym świecie chce Cię skrzywdzić <przytul> może to przez nadopiekuńczość Twoich rodziców bo wspominałeś coś takiego ;]
podłapaliśmy temat i się śmieją wszyscy a Ty się proszę nie spinaj tylko zachowaj troche dystansu :D
jeżeli nie potrafisz to przyjdzie Ci to z wiekiem ;(
jechałem szybko, iż lubię za***rdalać

#42 xaxa

xaxa

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 498 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 July 2010 - 22:57

J/wysman Wszyscy są tu wyluzowani, a Ty się spinasz piszesz o jakimś namierzaniu ip, hackerach, czarnych kapeluszach brzmi to śmiesznie.

Wyrażanie własnego zdania nie jest równoznaczne z pisaniem mądrych rzeczy np. z goglami wyraziłeś swoje zdanie ale również pisałeś głupoty. Oczywiście możesz uważać, że ludzie którzy się tam wypowiedzieli napisali głupot lecz niestety oni mieli w tym przypadku rację, a Ty nie.

Więcej dystansu do siebie.
Dołączona grafika

#43 brokuł

brokuł

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 21 July 2010 - 23:18

Ziomek weź wyskocz gdzieś z kumplami na piwo do parku, idź do lasu, nie wiem, jakąś panienke weź na lody a nie siedź tyle przed kompem bo na prawde nie na każdym rogu się czają hackerzy a poza tym komputer to na prawde nie wszystko. Jeździsz na snb to powinieneś o tym wiedzieć, niezależnie czy w białym, szarym czy czarnym kapelusiku :P

Nie ważne skąd pochodzisz i gdzie teraz jesteś

ważne, że masz dla innych otwarte serce!


#44 Snow Ryder

Snow Ryder

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 22 July 2010 - 10:51

Ziomek weź wyskocz gdzieś z kumplami na piwo do parku, idź do lasu, nie wiem, jakąś panienke weź na lody a nie siedź tyle przed kompem bo na prawde nie na każdym rogu się czają hackerzy a poza tym komputer to na prawde nie wszystko. Jeździsz na snb to powinieneś o tym wiedzieć, niezależnie czy w białym, szarym czy czarnym kapelusiku ;D

Dobra już luuuz niech Wam będzie ,przed kompem lubie siedzieć bo to mój przyjaciel ;D. A teraz ide sobie popykać w F.E.A.R. 2.....buhhh Alma. (Co do piwa , to nie pije,i nie pale ;D.
Jeździć w zimie na desce to by każdy chciał...a robić to nie ma komu!

#45 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 July 2010 - 11:01

Dobra już luuuz niech Wam będzie ,przed kompem lubie siedzieć bo to mój przyjaciel ;D. A teraz ide sobie popykać w F.E.A.R. 2.....buhhh Alma. (Co do piwa , to nie pije,i nie pale ;D.



ze swojej strony zdecydowanie polecam ŚWIEŻE powietrze ;D
no board no fun!

#46 glasgow

glasgow

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 56 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 July 2010 - 12:46

idź do lasu



z tym lasem to bym uwazal. Kleszcze rootuja sie glebiej niz nie jeden haker ;D
"Zaraził mnie tak jak angina ropna, różnica drobna angina jest okropna"