Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

[Ride] Opinie Na Temat Systemu "wedgie Footbed"

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzenio

grzenio

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 20 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 14 listopad 2017 - 02:51

Witam, wszystkich po d┼éu┼╝szej nieobecno┼Ťci.  :papa:

Poszukuj─Ö opinii na temat systemu, znanego ju┼╝ od paru lat,firmy Ride, o nazwie: "Wedgie Footbed", maj─ůcego na celu wymuszenie bardziej naturalnej pozycji na desce, poprzez pochylenie podstawy wi─ůzania do wewn─ůtrz. Zastanawie mnie jak bardzo wyczuwalna jest r├│┼╝nica, tzn, komfort jazdy, pop, w stosunku do p┼éaskiego baseplate'u.

Jak wspomnia┼éem, nie jest to nowinka, wi─Öc mo┼╝e znajdzie si─Ö tutaj ko┼Ť, kto mia┼é z tym styczno┼Ť─ç i m├│g┼é by si─Ö podzieli─ç swoja opini─ů. (P.S. o ile ktokolwiek tu jeszcze zagl─ůda)

#2 mb77

mb77

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 82 post├│w

Napisano 14 listopad 2017 - 19:20

Nie wiem, wi─Öc si─Ö wypowiem ;)

Teoretycznie ma to sens, bo przecie┼╝ i tak but nie siedzi prostopadle do podstawy. W sumie nie spotka┼éem si─Ö z opiniami jako┼Ť wychwalaj─ůcych to rozwi─ůzanie jako rewolucyjne itd. Tzw. canting jest te┼╝ w burkach i Drake'ach.

Użytkownik mb77 edytował ten post 14 listopad 2017 - 19:22

#3 marv

marv

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 11 post├│w

Napisano 14 listopad 2017 - 20:53

Ja bym zada┼é pytanie inaczej :) Czy kto┼Ť odczu┼é r├│┼╝nic─Ö (poza paskami) pomi─Ödzy Union Force (bez cantingu) a Union Atlas (podobny flex ale z cantingiem)... Anyone? Sent from my SGP621 using Tapatalk

#4 dargin72

dargin72

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 6 post├│w

Napisano 14 listopad 2017 - 22:22

Witam

Mam wi─ůzania Rome 390 Boss z podobnym patentem. Trzy wk┼éadki o r├│┼╝nych k─ůtach pochylenia 0, 2 i 3,5 st. Jak dla mnie 3.5 pochylenie do┼Ť─ç mocno odczuwalne ale negatywnie. Pozycja nie wydawa┼éa mi si─Ö bardziej naturalna, przy pressach, nollie czy ollie

to pochylenie mi przeszkadza┼éo i to bardzo. Popr├│bowa┼éem sobie r├│┼╝nych ustawie┼ä i okaza┼éo si─Ö, ┼╝e najlepiej pasuj─ů mi zer├│wki.

A canting kurzy si─Ö w szafie.