Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Wyjazd Do Livigno W Grudniu

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gula44

gula44

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 542 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klas─Ö SITS PZS

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:30

Co roku jezdzimy na rozpoczecie sezonu do Livigno, od paru lat z EhSchool ale oni w tym roku niestety nie wybieraja sie tam w tym terminie dlatego szukam czegos innego i tu pytanie czy kto┼Ť ma jakie┼Ť sprawdzone biura organizuj─ůce tam wyjazd??

icon_users.png

#2 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2555 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:32

A samemu nie można pojechać ? Rezerwujesz kwaterkę, pakujesz auto i jedziesz. No chyba ze wolisz z całym autobusem ludu, ewentualnie nie masz auta.
"Je┼╝eli problem ma jakie┼Ť rozwi─ůzanie, to nie ma si─Ö o co martwi─ç, je┼╝eli rozwi─ůzania nie ma, to martwi─ç si─Ö nie ma sensu" - Dalajlama

#3 gula44

gula44

Starszy snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPip
  • 542 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klas─Ö SITS PZS

Napisano 16 sierpień 2017 - 22:11

zaklad pracy spora czesc wyjazdu mi placi i latwiej papiery ogarnac jak to jakis zorganizowany wyjazd.

Druga sprawa kiedys nieslusznie wywalono nas z jednej kwatery wlasnie w Livigno i sam organizator sie wtedy rowniez nie popisal ale fakt taki, ze gdybysmy jechali prywatnie wyladowalibysmy na bruku... 

icon_users.png

#4 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2555 post├│w

Napisano 17 sierpień 2017 - 22:15

Z zak┼éadem pracy rozumiem. Znajomy tez ma t─ů opcje :). Jak masz kwater─Ö zaklepan─ů + wp┼éacon─ů zaliczk─Ö to na 100% masz spanie.
"Je┼╝eli problem ma jakie┼Ť rozwi─ůzanie, to nie ma si─Ö o co martwi─ç, je┼╝eli rozwi─ůzania nie ma, to martwi─ç si─Ö nie ma sensu" - Dalajlama

#5 marv

marv

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 6 post├│w

Napisano 18 sierpień 2017 - 11:50

Ronin jedzie na pocz─ůtku grudnia. http://roninsnowboards.com Sent from my XT1635-02 using Tapatalk