Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Snowpark Latem


28 odpowiedzi w tym temacie

#1 adam4701

adam4701

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 June 2010 - 18:46

Witam
Planuje zrobić sobie na działce jakąś rurkę, boxa do jazdy latem, jedyny problem jest taki że nie wiem co mam położyć żeby deska się ślizgała, słyszałem że sztuczna trawa jest dobrym materiałem jak jest mokra i do tego nie drogim, czy ktoś może coś wie na ten temat? No i prosił bym o jakieś inne pomysły jeśli ktoś takie posiada.
Z góry dzięki i pozdrawiam

#2 ENIU

ENIU

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 7 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 08 March 2011 - 15:21

np. deski obić folia i polewac wodą ,lecz marnuje sie troche dużo wody
mozna też połozyc płachte blachy, trzeba by wtedy ją troche wysmarowac olejem

#3 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 March 2011 - 20:24

Jak dla mnie, to trochę przekombinowywanie z takimi pomysłami :huh: i za dużo zabawy z tego nie ma... Chyba lepiej było by kupić freebord...

A na zwykłej desce nie śmigałeś ?


  • Andrew lubi to

#4 Andrew

Andrew

    Młody snołborder

  • Dystrybutor
  • 102 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 April 2011 - 11:46

Jak dla mnie, to trochę przekombinowywanie z takimi pomysłami :huh: i za dużo zabawy z tego nie ma... Chyba lepiej było by kupić freebord...


Masz absolutna racje :)
Ponizej mozna zobaczyc jak Czesi zabawiaja sie na skateparku w snowboardowym stylu:

http://www.youtube.com/watch?v=16TRJbmcdyk

#5 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 April 2011 - 17:09

za***ista sprawa, może na przyszłe lato sobie sprawie taką zabawkę :mrgreen:

#6 orzech

orzech

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 47 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 April 2011 - 19:12

Eee tam. Może ja i adam4701 jesteśmy inni, ale snowboard to w końcu snowboard. Ja nie jestem skateboarderem, ani surferem czy cokolwiek innego, ja jestem snowboarderem i dlatego z kolegą robi najazd i ox ze sklejki, kładziemy na to sztuczną trawę, polewamy wodą dla lepszego efektu i ślizgamy się po spienionym pcv.

#7 Andrew

Andrew

    Młody snołborder

  • Dystrybutor
  • 102 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 April 2011 - 21:12

Eee tam. Może ja i adam4701 jesteśmy inni, ale snowboard to w końcu snowboard. Ja nie jestem skateboarderem, ani surferem czy cokolwiek innego, ja jestem snowboarderem ...

To dokladne tak jak i cale 99,9% freeborderow

#8 adam4701

adam4701

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 April 2011 - 16:22

To dokladne tak jak i cale 99,9% freeborderow

Nie wiem może się mylę ale mi chodzi o to żeby doskonalić jazdę na snowboardzie, i nie wydaje mi się że na freeboardzie da się zrobić np bs lipa i przejść z tego do bs boarda czy coś w tym stylu, może sama jazda jest zbliżona ale nie wieżę w to że freeboard może się równać z snb w jeździe po poręczach. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić

#9 Andrew

Andrew

    Młody snołborder

  • Dystrybutor
  • 102 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 April 2011 - 17:03

Nie wiem może się mylę ale mi chodzi o to żeby doskonalić jazdę na snowboardzie, i nie wydaje mi się że na freeboardzie da się zrobić np bs lipa i przejść z tego do bs boarda czy coś w tym stylu, może sama jazda jest zbliżona ale nie wieżę w to że freeboard może się równać z snb w jeździe po poręczach. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić

Mylisz sie :) Oczywiscie, ze freebord nie ma sie rownac ze snowboardem natomiast spokojnie mozesz wiekszosc trickow snb ogarniac na freebordzie doskonalac technike snb w okresie pozazimowym. Poczawszy od calego butteringu a skonczywszy na poreczach i boxach, oczywiscie nieliczne elementy trzeba zmodyfikowac np nie pokrecisz sie na poreczy, ale to sa wyjatki. Tu masz jakies nasze zabawy w BB sprzed tygodnia: , w sieci masz sporo filmikow typu trick tip, nomenklatura jest zywcem przejeta ze snowboardu przyklad: kilka filmikow z naszej strony: Nie jara mnie jib wiec nie znam filmow ale wskocz na vimeo i yt a sporo znajdziesz.
Choc oczywiscie zawsze mozesz robic sobie bagienko w ogrodku polewajac woda sztuczna trawe...;P

Użytkownik Andrew edytował ten post 16 April 2011 - 17:04


#10 orzech

orzech

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 47 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 April 2011 - 20:22

Ehh po pierwsze to bardziej boli jak się wywalisz, a po drugie to ja mam swoją ocenę i nie jestem typowym skatem pijącym, palącym itd. Ja po prostu kocham snowboard i tak pozostanie.

#11 Andrew

Andrew

    Młody snołborder

  • Dystrybutor
  • 102 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 16 April 2011 - 20:51

Ehh po pierwsze to bardziej boli jak się wywalisz, a po drugie to ja mam swoją ocenę i nie jestem typowym skatem pijącym, palącym itd. Ja po prostu kocham snowboard i tak pozostanie.

Alez nikt nie zabrania ci kochac snowboard! Ja tez jestem snowboarderem, jezdze na desce 14 sezonow i kocham snowboard dlatego smigam na freebordzie bo swietnie mi zaspokaja glod snb w lato! Freebord to nie skateboard!!!

#12 Troj

Troj

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 424 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 April 2011 - 08:43

Ehh po pierwsze to bardziej boli jak się wywalisz, a po drugie to ja mam swoją ocenę i nie jestem typowym skatem pijącym, palącym itd. Ja po prostu kocham snowboard i tak pozostanie.


Jasne, ale nie wszyscy skaterzy piją i palą :terefere:

Pzdr

#13 orzech

orzech

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 47 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 April 2011 - 11:32

Nie no wiem, sory że taki tekst, ale jak patrze na jednego typa z mojej klasy to już zaczynam tak myśleć...

#14 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 February 2014 - 13:28

deskorolka nauczy Cie jibbingu i podstawowych pozycji w kazdym triku ;) i nie boli jak snowboard, deske wrazie wu zawsze mozesz wypchnac spod nog i sobie spasc na jajka na raila lub na nogi ;)

#15 Snp

Snp

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 570 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 10 February 2014 - 12:30

Role > Deck !

#16 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 02 March 2014 - 20:40

Siema ! Czyli szybko i konkretnie... Z czego zrobić najazd na przeszkodę latem ? TYLKO PROSZĘ NIE DORADZAĆ BLACHY I SMARU NA DESCE, jakoś mnie to nie przekonuje....

#17 neox

neox

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 March 2014 - 10:36

@szymoński zrób drabinkę z rurek, jak zjeżdżalnia na placu zabaw :) w niektórych streetowych filmikach widziałem taka konstrukcję.

#18 szznp

szznp

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 March 2014 - 14:01

ale na plaskim po czyms trzeba przejechac i na czyms ladowac :D

#19 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 03 March 2014 - 18:05

neox drabinkę z rurek :?: myślałem że poradzicie mi jakiś igielit czy coś w tym rodzaju, a tu padło na drabinkę z rurek. jak to działa ?

#20 neox

neox

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 March 2014 - 18:39

@Sznapye @ Szymoński Wybaczcie ale coś wcześniej źle przeczytałem i skojarzyłem że chodzi o sam "rozpęd" ;) nie mam lepszych pomysłów jak igielit do najazdu i lądowania ale na rozpęd robił bym drabinkę. Jutro jadę na śląsk, tam mam link z filmikiem jak ta drabinka śmiga bo teraz nie mogę nic znaleźć. A działa to jak zjeżdżalnia tyle że zamiast zjeżdżać po blasze to śmigasz po rurkach oddalonych od siebie o około 10cm dla zmniejszenia tarcia, tak jakbyś chciał po drabinie zjechać tyle że tam szczebelków jest więcej :)