Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Wierchomla 04-02-2017


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 qmpel

qmpel

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 25 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 January 2017 - 19:31

Hej, 

Wszystko wskazuje na to, że może będę mógł wyskoczyć na Wierchomlę w ww terminie. Pewnie będę sam bez ekipy więc chciałbym poświęcić ten dzień żeby się  podszkolić. Przygodę z dechą zacząłem prawie 10 lat temu, ale nie śmigałem co sezon, zdarzało się że byłem raz w sezonie na wyjeździe, albo zahaczyłem o przeszło tydzień w Alpach. Uważam że radzę sobie nieźle w tym, żeby zjechać na dół- ale jak to wygląda technicznie nie wiem, nikt nigdy fachowym okiem mnie nie ocenił. 

 

Polećcie się, lub kogoś na to, żeby chwilę popatrzył i opier***ł  co robię źle  :)

 

 


no risk - no fun :)

#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2017 - 19:41

Weź kogoś ze szkółki na dole. Tam chłopaki ogarniają
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2017 - 23:11

Hej, 

Wszystko wskazuje na to, że może będę mógł wyskoczyć na Wierchomlę w ww terminie. Pewnie będę sam bez ekipy więc chciałbym poświęcić ten dzień żeby się  podszkolić. Przygodę z dechą zacząłem prawie 10 lat temu, ale nie śmigałem co sezon, zdarzało się że byłem raz w sezonie na wyjeździe, albo zahaczyłem o przeszło tydzień w Alpach. Uważam że radzę sobie nieźle w tym, żeby zjechać na dół- ale jak to wygląda technicznie nie wiem, nikt nigdy fachowym okiem mnie nie ocenił. 

 

Polećcie się, lub kogoś na to, żeby chwilę popatrzył i opier***ł  co robię źle   :)

 

 

Tak jak Prodish pisze, możesz pytać o Michała Bartusiaka, tylko nie wiem czy on teraz uczy czy tylko park ogarnia


  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#4 Malo

Malo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 January 2017 - 12:25

Zależy co chcesz ogarnąć - jazdę technicznie czy np. trochę freestyle. Na Wierchomli jest mocna ekipa instruktorska, podejdź do nich, popytaj i "będzie pan zadowolony". 



#5 qmpel

qmpel

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 25 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 January 2017 - 22:58

Dzięki za odpowiedzi! :)

 

Serce mówi - spróbuj freestyle, rozum podpowiada technika ;/


no risk - no fun :)

#6 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 January 2017 - 08:20

freestyle to technika...  O0


  • kortek lubi to
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...