Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Zestaw Freeride-Prośba O Pomoc I Opinie


47 odpowiedzi w tym temacie

#21 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2017 - 20:21

Pewnie dostane zjebe na forum. Ale uciekaj na żółte forum do Morgana. ma za***iste deski. Wiazania. buty. 
 

Tutaj poleca Ci sprzety nie koniecznie dobre, ale za to z za***iscie działajacym marketingiem ! ;/

\

 

mistrzem marketingu jest właśnie morgi raczej chyba... najaktywniejszy forumowy sprzedawca... ale co ja jako janusz snowboardingu w niewygrzanych butach bez trakcji mogę wiedzieć... na dodatek jeżdżę bez palców bo mi marzną i zostawiam w domu...  :hahaha2:


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#22 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 January 2017 - 21:18

mistrzem marketingu jest właśnie morgi raczej chyba... najaktywniejszy forumowy sprzedawca... ale co ja jako janusz snowboardingu w niewygrzanych butach bez trakcji mogę wiedzieć... na dodatek jeżdżę bez palców bo mi marzną i zostawiam w domu...  :hahaha2:

 Idź do sz. p. nrmgrmngrn On jest najlepszym freestylowcem, Carvingowcem, freeriderem i na pewno też narciarzem. Zna się na wszystkim najlepiej w tym kraju i nawet jeżeli jakaś desk ci pasuje on na pewno wyprowadzi cię z błędu Reszta sprzętu jest ch..warta i nie jeździ, czasem nawet zabija,  , no bo jak k... :wallie:  Mnie nawet kiedyś rękę złamała :P taka deska która nie ma literki V  :twisted:


......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#23 lukkow

lukkow

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 96 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2017 - 22:20

Hm na v. Jezdzi duzo dobtych riderow.
Ps. Morgan przynajmniej nie wstydzi sie wrzucac swoich filmow z jazdy jak polowa sprzedawcow tutaj. ;)
Hm na v. Jezdzi duzo dobtych riderow.
Ps. Morgan przynajmniej nie wstydzi sie wrzucac swoich filmow z jazdy jak polowa sprzedawcow tutaj. ;)
  • mloskot lubi to

#24 tuczerro

tuczerro

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 January 2017 - 22:26

Wiesz , niektórzy nie muszą wrzucać filmików bo akurat kiedyś byli na IO czy innych tego typu imprezach na przykład ;) ale spoko ... Nie róbmy tutaj też gownoburzy bo od tego chyba są yellow pages ;)
  • praxx lubi to

#25 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 January 2017 - 22:30

Hm na v. Jezdzi duzo dobtych riderow.
Ps. Morgan przynajmniej nie wstydzi sie wrzucac swoich filmow z jazdy jak polowa sprzedawcow tutaj. ;)
Hm na v. Jezdzi duzo dobtych riderow.
Ps. Morgan przynajmniej nie wstydzi sie wrzucac swoich filmow z jazdy jak polowa sprzedawcow tutaj. ;)

Nie wiem nie jezdziłem na V i nie oceniam sprzętu, w przeciwieństwie do gościa który nie jeżdził a oceniał i to nie tylko sprzęt ale tez ludzi których nie znał i nie widział. Poza tym jeżeli chodzi o marketing, to przypomnij sobie że kto robił najbardziej gówniany na tym forum. Ten którego na szczęście tu już nie ma. Jakoś nie ma teraz chorych wojenek i obrażania wszystkich dookoła. Poza tym jak zauważysz Ci którzy zostali zapraszają do testów i wyrobienia sobie opinii a nie branie jako jedynego świetego słowa pana mrgmrngmrnmn. On dalej robi gówniany marketing w swoim sklepiku, a nie zauważyłem tego u innych. To jest chyba jedyny kolo z takimi kompleksami ze musi innych odsadzać od czci i wiary. To co czytałem i usłyszałem pamietam i zdania nie zmienię, a jak ktos ma ochotę proszę bardzo nie bronię nikomu może będzie zbawiony, amen.


......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#26 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 January 2017 - 22:35

Spoko jak mi sie zj**ie to zapytam. Narazie sie nie zanosi ;)

Widzisz kolego. Mam w domu kilka desek w tym dwie od kolegi Morgana (Voelkl Impress i Arbor Paparazzi) Oprócz tego Burton, Never Summer, Santa Cruz i jakieś dwie czy trzy marketówki których nazw nie pamiętam. W Voelklu odkleja się laminat na tailu ale już po gwarancji więc nie ma co robić rabanu ( w innych deskach się nie odkleja nawet w burku z 2002 roku...). Nie jestem dystrybutorem ani nie jestem powiązany z żadnym. Nie dealuje niczym związanym ze snowboardem ani nie jestem funboyem żadnej marki snowboardowej ( w ogóle nie rozumiem kupowania np. ubrań na konkretnej marki, dlatego że jest snowboardowa - może za stary już jestem). Od Morgana oprócz deski i dwóch par wiązań kupiłem też dwie kurtki jakieś rękawice i pewnie kopę innego drobiazgu. Jeśli polecam tu jakąś deskę to dlatego że na niej jeździłem i dobrze mi się jeździło. Za czasów kiedy Morgan pojawiał się jeszcze na TD całkiem nieźle jeździło mi się na Arborze Westmark. Z tego czym obecnie dealuje myślałem o objechaniu Alrighta.  Nic nie mam z polecania takich czy innych desek i wk***iają mnie takie insynuacje. A jeśli chodzi o Morgana to nie jego sprzęt jest nie teges tylko jego podejście do dyskusji i dyskutantów.


  • ZAPP lubi to

#27 lukkow

lukkow

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 96 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2017 - 22:41

Tez latalem na paru sprzetach. Owszem jesli chodzi o laminat to coal xt jest bardziej odrqpany od starego westmarka. Ale laminatem nie jezdze. Wiazania przetestowalem rozne. Burtony , uniony , fluxy. I efekt taki ze unionow sie pozbylem zostalem na fluxach.

Ps danny kass mam na sprzedaz

#28 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 January 2017 - 22:51

Akurat na Coalu jeżdziło mi się słabiutko. Ale to był ten ze wstawkami alu. Może nowsze nadają się do jazdy :hahaha2:



#29 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2017 - 23:10

chciałem coś napisać w odpowiedzi lukowi, ale mam to gdzieś... tak jak i morgiego i jego deski... dla mnie eos... 


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#30 rozumiszproszejaciebie

rozumiszproszejaciebie

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 21 January 2017 - 12:17

Pany to na koniec parę słów ode mnie. Z racji, że mieszkam w kr byłem we wszystkich sklepach ze sprzętem i poznałem tych i owych, jakie są moje spostrzeżenia:

-każdy proponuje testy i zaleca wybór po przejechaniu się na danym sprzęcie i to jest spoko

-wszędzie razi podejście do osób nie siedzących w temacie, lub siedzących słabo. Co mam na myśli ? Najpierw taka osoba jest sprowadzana dość brutalnie do parteru i uświadamiana że ogórka się zna. Następnie gdy mówi że myślała o desce takiej, śmakiej i owakiej, nie dostaje merytorycznej i wyważonej odpowiedzi o wadach i zaletach tylko tekst w stylu" wiesz ziomeczku kupuj co chcesz, ale tylko tu masz super sprzęt a to co proponujesz to supermarketówka, sorry ale nie mam teraz czasu bo idę skręcać sprzęt dla zioma"

To tak jakby przyjść do salonu bmw i usłyszeć że jak wybierzesz audi a nie daj Boże volkswagena to jesteś frajerem i jak będziesz wracał do domu, to  rozjebiesz się na pierwszym zakręcie zabijając przy okazji cygańską rodzinę. 

Sam prowadzę dwie firmy i wiem o co kaman w sprzedaży, ale z takim podejściem ja w sklepach snowb. jeszcze się nie spotkałem. Niby luźna atmosfera, a tak na serio tworzenie barier i nie do końca profesjonalne podejście. 

A wracając do tematu to kupiłem ns heritage (nie w kr) i potrzebuje do tego wiązań -najlepiej z zeszłego sezonu lub 2. Pomóżcie bo.......ogórka się znam....:)

peace



#31 Bodek

Bodek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 January 2017 - 13:17

Bardzo dobry blat, przy moim heritagu mam fluxy sf45. Ostatnio widziałem jeszcze w jakimś sklepie internetowym. Z burtona to chyba posowały by cartele.

Użytkownik Bodek edytował ten post 21 January 2017 - 13:27


#32 Przemek Neaw

Przemek Neaw

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 January 2017 - 13:40

Ułatwię Ci trochę szukanie bo sam ostatnio byłem w podobnej sytuacji i to co sie w przewija w polecanych wiązaniach to :

 

Union force,,Union atlas,burek cartel, malavita, Flux Tt i SF lub oczywiście jakieś wyższe modele. 

Trudno jednak teraz coś znaleźć z zeszłorocznych kolekcji, chyba że masz nietypowy rozmiar buta.


Użytkownik Przemek Neaw edytował ten post 21 January 2017 - 13:42


#33 Dabla

Dabla

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 145 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 January 2017 - 16:56

A czemu nie kupowałeś NS w kraku? W sensie znalazłeś gdzieś taniej? Czy po prostu tu nie było?

#34 mooha

mooha

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 53 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 January 2017 - 20:10

-wszędzie razi podejście do osób nie siedzących w temacie, lub siedzących słabo. Co mam na myśli ? Najpierw taka osoba jest sprowadzana dość brutalnie do parteru i uświadamiana że ogórka się zna. Następnie gdy mówi że myślała o desce takiej, śmakiej i owakiej, nie dostaje merytorycznej i wyważonej odpowiedzi o wadach i zaletach tylko tekst w stylu" wiesz ziomeczku kupuj co chcesz, ale tylko tu masz super sprzęt a to co proponujesz to supermarketówka, sorry ale nie mam teraz czasu bo idę skręcać sprzęt dla zioma"

To tak jakby przyjść do salonu bmw i usłyszeć że jak wybierzesz audi a nie daj Boże volkswagena to jesteś frajerem i jak będziesz wracał do domu, to  rozjebiesz się na pierwszym zakręcie zabijając przy okazji cygańską rodzinę. 

 

nie wierzę że zostałeś tak potraktowany w Backflipie na Balickiej, chyba że tam nie byłeś to wtedy nie ma tematu ;)  

zawsze dostałem tam rzeczowy i konkretny feedback na temat sprzetu, zresztą kupiłem tam buty, deskę oraz kask i nie żałuję ani złotówki tam wydanej. Dodam też że nie proponowali mi modeli najdroższych ;) 

A, i okazuje się że Rabat to nie jest tylko stolica Maroka ;)  

 

ale reklamę zrobiłem :P 

 

co do wiazań do NSa ponoć dobrze leżą Cartele oraz Malavity, sam na takie poluje w rozsądnych pieniądzach do ripsoła. Mam Danny Kass'y, nie narzekam, ale warto czasem spróbować czegoś innego ;) 



#35 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 January 2017 - 20:24

nie wierzę że zostałeś tak potraktowany w Backflipie na Balickiej, chyba że tam nie byłeś to wtedy nie ma tematu ;)

 

a ja wierzę (w szczególności jeżeli chodzi o sprzedawcę blondynka :huh: ) , ogólnie nie ma teraz chyba w KRK sensownego sklepu, nie mówię o zaopatrzeniu bo takie są

 

P.S. swego czasu też tan kupiłem sporo szpeju, ale już se to ne wrati


Użytkownik ZAPP edytował ten post 21 January 2017 - 20:25

......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#36 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 January 2017 - 21:36

nie wierzę że zostałeś tak potraktowany w Backflipie na Balickiej,

 

 

nie byłem nigdy w tym sklepie, ale nie dalej jak tydzień temu słyszałem z dwóch niezależnych źródeł niestety taką samą, niepochlebną  opinię... być może jest coś na rzeczy...  :bag:


Użytkownik praxx edytował ten post 21 January 2017 - 21:37

skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#37 mooha

mooha

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 53 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 January 2017 - 22:05

to ja tu w superlatywach piszę a tam takie kwiotki :(   fakt, w tym roku mnie nie było, ale w poprzednich latach do rany przyłóż  :ok:   



#38 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 January 2017 - 22:21

nie wierzę że zostałeś tak potraktowany w Backflipie na Balickiej, chyba że tam nie byłeś to wtedy nie ma tematu ;)

zawsze dostałem tam rzeczowy i konkretny feedback na temat sprzetu, zresztą kupiłem tam buty, deskę oraz kask i nie żałuję ani złotówki tam wydanej. Dodam też że nie proponowali mi modeli najdroższych ;)

A, i okazuje się że Rabat to nie jest tylko stolica Maroka ;)

Lepiej może żebym się nie wypowiadał na temat tego sklepu bo tu podobno przeklinać nie wolno :-P

Rabat to może nie tylko stolica Maroka ale na Balickiej  na metce stoi cena kurtki 20 % droższa niż gdziekolwiek indziej ale kolega zrobi specjalnie dla ciebie rabat. 20%. Dla stałych klientów :bag:

Chciałem tam kiedyś kupić buty... nigdy więcej.


Użytkownik retro edytował ten post 21 January 2017 - 22:23


#39 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 21 January 2017 - 23:20

Co do wiązań polecę jeszcze ride rodeo (na nich w wersji Ltd jeżdżę, świetna kontrola deski i wsparcie) albo ciut sztywniejsze capo

#40 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 January 2017 - 15:41

Ps. Morgan przynajmniej nie wstydzi sie wrzucac swoich filmow z jazdy jak polowa sprzedawcow tutaj. ;)

 

No to czekamy na filmik z Hińczowej na Coalu na switch :bag: