Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

2018 Step In Wtf ?!

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Konrad

Konrad

Starszy snołborder

• Snowboard Summit Squad
  • 595 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 03 listopad 2017 - 08:51

Nie projektowali tego z po┼Ťpiechu:

Ch─Ötnie bym to przetestowa┼é. Na stok, do rekreacyjnej jazdy - wydaje si─Ö by─ç idealne. PS. Ju┼╝ czuj─Ö ten zapach skarpet w namiocie testowym  :ok:

Użytkownik Konrad edytował ten post 03 listopad 2017 - 08:54

9 na 10 wyapdk├│w zdarza si─Ö w domu... Lion radzi nie sied┼║ w domu

#22 mloskot

mloskot

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 207 post├│w

Napisano 03 listopad 2017 - 10:26

@Konrad Na prawd─Ö dobre uj─Öcia pracy wi─ůzanie/deska

"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"

#23 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2639 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 listopad 2017 - 14:45

No i zacz─Ö┼éo si─Ö sypa─ç ­čśČ https://www.facebook...55531747265932/
  • mloskot lubi to
"Je┼╝eli problem ma jakie┼Ť rozwi─ůzanie, to nie ma si─Ö o co martwi─ç, je┼╝eli rozwi─ůzania nie ma, to martwi─ç si─Ö nie ma sensu" - Dalajlama

#24 mloskot

mloskot

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 207 post├│w

Napisano 04 listopad 2017 - 23:08

Czytaj─ůc komentarze + klipy, strach p├│j┼Ť─ç piecem... turbo pora┼╝ka

"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"

#25 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2639 post├│w

Napisano 06 listopad 2017 - 12:55

Czytaj─ůc komentarze + klipy, strach p├│j┼Ť─ç piecem... turbo pora┼╝ka

Ja mia┼éem podjark─Ö na te wi─ůzania ale ...... 

jak zobaczy┼éem Buty to powiedzia┼éem sobie ...... nie teraz. Jako┼Ť─ç Photon├│w do step ona nie powala.

Dla mnie ION jest wyznacznikiem jako┼Ťci.

No ale po zobaczeniu tych filmik├│w troch─Ö mi przesz┼éo. 

Trzeba poczekać troszeczkę czy to zadziała czy nie.

Z drugiej stron nadal wierzę w ten system ale ..... bym przetestował.

"Je┼╝eli problem ma jakie┼Ť rozwi─ůzanie, to nie ma si─Ö o co martwi─ç, je┼╝eli rozwi─ůzania nie ma, to martwi─ç si─Ö nie ma sensu" - Dalajlama

#26 maver

maver

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 92 post├│w

Napisano 11 marzec 2018 - 12:55

od┼Ťwie┼╝am temat bo wczoraj mia┼éem okazj─Ö po┼Ťmiga─ç w ramach test├│w kt├│re by┼éy na czarnym groniu na zestawie photon step on + oczywi┼Ťcie wi─ůzki + killroy.

Moje wra┼╝enia po w sumie 2,5h jazdy, zabawy na stoku i w parku s─ů jak najbardziej pozytywne. System dzia┼éa responsywnie i co istotne pewnie, ani razu nie mai┼éem problemu z wpi─Öciem ani wypi─Öciem buta (na stoku by┼éo ko┼éo 8 stopni na plusie). Nie mia┼éem problemu "psychicznego" w og├│le o tym nie my┼Ťla┼éem czy si─Ö wypnie podczas jazdy, po pierwszych presach w miejscu i nieudolnych pr├│bach "zepsucia" systemu czu┼éem si─Ö bezpiecznie. Przy presach, mocnym gi─Öciu deski oraz og├│lnej zabawie na stoku z okolicy wi─ůza┼ä dochodzi┼éy d┼║wi─Öki, nic niepokoj─ůcego ot co s┼éycha─ç ┼╝e wi─ůzanie czy te┼╝ ca┼éy system pracuje, w klasycznych wi─ůza┼ä te┼╝ si─Ö to zdarza. Najwa┼╝niejsze ┼╝e ani razu si─Ö nie wypi─Ö┼éo (;

Podsumowuj─ůc, jak dla mnie, do moich zastosowa┼ä bomba, m├│g┼ébym zamieni─ç m├│j obecny zestaw na step on, dzia┼éa to tak jak powinno i kibicuj─Ö temu rozwi─ůzaniu. Jedyne co mi nie przypasowa┼éo to szeroko┼Ť─ç buta, ale to ju┼╝ wina mojej stopy kt├│ra jak na standardowe 43,5 jest szersza ni┼╝ przeci─Ötnie w zwi─ůzku z czym w Photonie, g┼é├│wnie na mojej prowadz─ůcej nodze (kt├│ra jak wiadomo jest wpi─Öta ca┼éy czas) czu┼éem dyskomfort, kt├│ry si─Ö nasili┼é do pewnej granicy dr─Ötwienia ┼╝e tak si─Ö wyra┼╝─Ö, dok┼éadnie w miejscu w kt├│rym znajduj─ů si─Ö boczne "bolce/zaczepy". Po wypi─Öciu poczu┼éem ulg─Ö, chwil─Ö odpocz─ů┼éem i mog┼éem dalej ┼Ťmiga─ç wi─Öc mo┼╝liwe ┼╝e po kilku dniach jazdy but by si─Ö dostosowa┼é, cho─ç z do┼Ťwiadczenia (troch but├│w snow przerobi┼éem) mam wra┼╝enie ┼╝e nie osi─ůgn─ů┼ébym w tym bucie nigdy maksimum komfortu. Pozostaje wierzy─ç ┼╝e rulery b─ůd┼║ Iony kt├│re maj─ů si─Ö pojawi─ç w nast─Öpnym sezonie b─Öd─ů lepiej wsp├│┼épracowa─ç z moj─ů stop─ů.

dla por├│wnania na co dzie┼ä ┼Ťmigam w nike lunarendor + burton cartel, g┼é├│wnie w snow parku (boxy, chopki).