Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Dobór Rozmiaru - Union T.rice 2017


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 DiMiTRi

DiMiTRi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2016 - 20:32

Tak jak w/w, jestem na granicy rozmiaru M(26cm-29cm) i L(28cm+), mam rozmiar buta 43,5 / 28cm - Ride Lasso Boa. Nie wiem czy L-ki nie będą za bardzo wystawały za deskę a w M-kach czy nie będą buty wystawać za wiązania...  :laugh: Jeśli chodzi o deskę to jest to Ride Burnout 155 2015/16.



#2 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2016 - 21:04

Nie wiem jaka duża skorupa w Ride, ale ja mam burka 42,5 i jest spory zapas w Mce


......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#3 DiMiTRi

DiMiTRi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2016 - 21:15

W takim razie M, ostatnio dostałem burki cartele ltd M-ki i muszę zwrócić bo tylna łyżka a dokładniej takie "ząbki" na niej obdzierają o but i się ściera  :huh2:. Z tego co rozumiem to masz też ten model wiązań? Jeśli tak to jak się sprawują w jeździe po przygotowanym stoku?



#4 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2016 - 21:23

Na pewno bardziej wymagające niz Cartele. Sztywna płyta i łycha. Poza tym highback jest tez szerszy i wyższy niz w cartelach, co daje bardzo szybka reakcję na BS. Do jazdy na krawędzi super, do zabawy juz gorzej. Jedyne co mnie troche drażni to anklestrap (wąski), ale w twardszych butach już tak nie wkurza:) . Ja mam wcześniejszy model ale z tego co wiem to się nic nie zmieniło


......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#5 DiMiTRi

DiMiTRi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2016 - 21:55

Jeśli chodzi o carving to jak najbardziej  :laugh:, but mam w miarę sztywny, teraz będzie mój co prawda 3 sezon(nie wiem czy to mało czy dużo :) ) ale nie lubię miękkich wiązań i butów i wole jednak te twardsze. Na rok 2017 poszerzyli na długość i szerokość anklestrap - lepiej trzyma, toestrap i coś jeszcze było bo oglądałem filmik ale mi uciekło info. Co do Cartelów to miałem opcję albo wysłać na zwrot wiązania - do Warszawy, albo buty do Austrii i zamienić na burtony ze wzmocnionym tyłem buta + wątpię ,że szybko bym je dostał  :laugh:. Co rozumieć przez "wymagające"? :)



#6 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2016 - 23:31

wymagajace - bardziej responsywne, nie wybaczają 

 

Faktycznie, ankle strap wygląda lepiej :)


Użytkownik ZAPP edytował ten post 13 December 2016 - 23:38

......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#7 DiMiTRi

DiMiTRi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 December 2016 - 02:08

Ok, dzięki za pomoc :)