Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Deska Raven-Brds


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mirczyk Chrepin

Mirczyk Chrepin

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 December 2016 - 23:38

Witam,

 

chciałem prosić o pomoc w wyborze deski. Mam 195 cm wzrostu na 96 kg wagi, 46 but. Do tej pory probowałem sie na headzie profil camber modelu nie pamietam, aktualnie mam deske morrow, rocker 4 flex.

Camber był dla mnie zbyt surowy natomiast rocker jest zbyt luźny i klapał na wiekszej predkosci. Mysle że podstawy jazdy opanowałem, z dotychczasowego doswiadczenia wiem że bardziej kreci mnie wieksza predkosc niż olki i 360tki, aczkolwiek z przyjemnościa wyiył bym się z wiekszej muldy na trasie więc postanowiłem spróbować hybrydy, z tego co sie oczytałem wynika że na moje potrzeby sprawdził by sie profil rocker camber rocker. Jako że ogranicza mnie kasa, to wynalazłem taką deskę która w sumie calkiem mi sie podoba pod wzgledem parametrów flex6, 161w, rocker/camber/rocker :

 

Raven BRDS

http://www.jacek-spo...ukt/raven-brds 

 

Pytanie to was czy ta deska nada sie do tego w co celuje? W podobnej kasie znalazłem jeszcze Raven element, nowsza deska teoretycznie z minimalnie mniejszym flexem. Czy może jednak powinien to być profil camber rocker camber ?

 

Dzieki za wszelką pomoc !!



#2 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 December 2016 - 11:25

to nie rocker kłapał i był luźny, lecz ten Morrow który od wielu lat jest na poziomie deski prostej by nie napisać marketowej. Deski o których piszesz są to flatrockery - ja tam żadnego podgięcia camberowego w nich nie widzialem.


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#3 Mirczyk Chrepin

Mirczyk Chrepin

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 December 2016 - 12:29

Ok, czy nadadza sie do mojego opisu ?