Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Anon M2 Vs Oakley Fd ?


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Giggy

Giggy

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 13 November 2016 - 00:27

Czy ktoś może pomóc w decyzji ? Jakieś "za" i "przeciw" :huh: Stoję na rozdrożu i nie wiem co wybrać  M2 z Anona czy może Flight Deck ... czy technologia PRIZM naprawdę działa ? Jaki kask polecacie do dużych gogli ? Anon HELO będzie pasował ? i jak z innymi ?

 

pzdr



#2 Malo

Malo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 November 2016 - 15:50

Tak Prizm naprawdę działa - u mnie w okularach słonecznych z Prizm Daily Polarized, porównywałem z innymi szkłami Oakley'a. Obraz ostry, słońce nie oślepia.

Cos więcej może powiedzieć Prodish, on o ile pamiętam we Flight Deck'ach jeździ.

 

Niemniej warto przymierzyć, bo nie ze wszystkimi kaskami pasuje 

Tu masz dopasowanie Oakley'a do różnych kasków https://issuu.com/ba...ocs/oakley2016_   na str.52-53

 

Nie bierz na 100% odpowiedzi "kup X czy Y bo są najlepsze" , bo one są najlepsze, ale dla tego kto poleca, jemu pasują, a niekoniecznie podejdą Tobie. Inny obwód głowy, rodzaj twarzy, czy wreszcie kolor, kształt, waga, kask ze słuchawkami czy bez. Możliwości jest mnóstwo. 

 

Zarówno Anon jak i Oakley to wysoka półka również cenowa. Szczególnie w tym sezonie ceny poszły w górę nawet na te same modele, które sprzedawcom zostały z sezonu poprzedniego. Jeśli masz możliwość to maszeruj do sklepu i macaj, przymierzaj i na spokojnie kupuj. Może warto poczekać na jakieś promo, albo kupując u jednego sprzedawcy komplet negocjować cenę - niekiedy da się coś utargować.

 

 

Ja obecnie jeżdżę w kasku DC Unleashed i goglach Dragon APX2 - jedno do drugiego pasuje, na jakość nie narzekam, kask już mi nieraz głowę uratował. Powinienem go już wymienić na nowy, bo trochę oberwał. Ale nie będę Ci polecał, bo jak już wyżej napisałem - to Twoja decyzja. 



#3 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 November 2016 - 21:26

Czy ktoś może pomóc w decyzji ? Jakieś "za" i "przeciw" :huh: Stoję na rozdrożu i nie wiem co wybrać  M2 z Anona czy może Flight Deck ... czy technologia PRIZM naprawdę działa ? Jaki kask polecacie do dużych gogli ? Anon HELO będzie pasował ? i jak z innymi ?

 

pzdr

 

no duże gogle są fajne ale ......... STOP  :excl:  :excl:  :excl:

 

Jak nie masz kasku to lepiej kupić w pierwszej kolejności kask a potem do niego gogle.

Jeszcze lepiej jak masz możliwość przymierzyć gogle i kask razem.

 

To czy Anon czy Oakley będzie ci pasował zależy od twojej głowy, kształtu, rozmiaru etc.

 

Prizm to fajna rzecz. Oakley po prostu stosuje różową szybę i sprzedaje to jako Prizm :).

No przy zachmurzeniu lepiej widzę w Rose Prism niż Hi Yellow. Prism daje lepszy kontrast.
Electric też w tym sezonie to poszedł i szyby, które nazywały Bronze są teraz Brose ;)


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#4 Giggy

Giggy

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 11 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 13 November 2016 - 21:34

no duże gogle są fajne ale ......... STOP  :excl:  :excl:  :excl:

 

Jak nie masz kasku to lepiej kupić w pierwszej kolejności kask a potem do niego gogle.

Jeszcze lepiej jak masz możliwość przymierzyć gogle i kask razem.

 

To czy Anon czy Oakley będzie ci pasował zależy od twojej głowy, kształtu, rozmiaru etc.

 

 

No właśnie, kształt ... rozmiar ... Mam w domu M2 od kumpla i nie pasują mi do mojego starego SKYCAP II Red'a :-/ Generalnie mam wrażenie, że są w ogóle za duże :-/ Pewnie tego typu gogle najlepiej sprawdzają się przy "czapkach" a nie kaskach ;-)  Najlepiej sprawdziłby się tak myślę OFD XM z dopasowaniem, no i myślałem, że ten PRIZM to faktycznie jakaś rewolucja ;-)

Polecicie jakiś sklep z dużym wyborem Oakley ?


Użytkownik Giggy edytował ten post 13 November 2016 - 21:41


#5 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 November 2016 - 21:47

myślałem, że ten PRIZM to faktycznie jakaś rewolucja ;-)

Polecicie jakiś sklep z dużym wyborem Oakley ?

 

Prizm to jakaś tam rewolucja jest - fajnie widać.

w jakiej mieścinie ? 

W Wawie na :

- Niepodległości 119

- wał miedzeszyński 377

- Bunkier Store


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama