Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Dragon Rouge


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 November 2016 - 21:18

Witam wszystkich :) 

 

Czy do Dragon Rouge dostane jakaś szybę ionized ? bo szukam szukam i znaleźć nie mogę :( :twisted:  :ashamed:

 


"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"


#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 November 2016 - 21:42

Witam wszystkich :)

 

Czy do Dragon Rouge dostane jakaś szybę ionized ? bo szukam szukam i znaleźć nie mogę :( :twisted:  :ashamed:

 

3 sekundy mi to zajeło

 

http://supersklep.pl...on rogue szybka


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 Magikk90

Magikk90

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 142 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 November 2016 - 05:36

Ale wpisywałem w wyszukiwarke i nic nie wyskakiwało :/ ale dzieki pytanie czy do rouge L one pasuja

"Musisz wiedzieć, że na desce jeśli chcesz trochę zabawy, dobrej zabawy, jeśli chcesz się wykazać, musisz mieć respekt dla góry(...) zawsze odczuwasz pewien niepokój, gdy igrasz z górą, w momencie gdy nauczysz się szacunku wszystko się pieprzy(...) Tym właśnie jest snowboard. Ciągłym szukaniem, zmaganiem się, by znaleźć najlepszy stok, najlepszy zjazd. to właśnie przyciąga nas tu co roku"


#4 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 08 November 2016 - 00:13

pasują. Rogue to Rogue, supersklep sobie chyba dodaje 'L' żeby klienci lepszy mieli pogląd na wielkość gogli...

jak wpisywałeś Rouge to faktycznie mogłeś nie znaleźć, bo Dragon nigdy takich nie wypuścił ;) 

ja mam Green Ion w Rogue i jest mega dobrze na alpejską lampę, nawet przy średnim zachmurzeniu jest całkiem ok. Drugą szybkę Yellow Blue Ion zakładam tylko na mgłe, jak mam pewność, że słońce nie wyjdzie i wieczorami. 



#5 Pawo

Pawo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 21 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2016 - 11:11

Chłopaki jak macie Rogue to może bylibyście mi wstanie sprawdzić czy założę je na okulary. Chodzi o to czy do środka wejdzie coś o szerokości 13,5cm bez dotykania pianki, bo jak kiedyś mierzyłem nfx-y to one były tak wygięte, że nie było na to żadnych szans.



#6 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 27 November 2016 - 11:16

Nigdy nie próbowałem ale nie ma szans raczej- masz gabke na całym obwodzie. Może jakbyś się pobawil w wycięcie jej przy nausznikach to coś ugrasz ale chyba lepiej w soczewki zainwestować. Przy glebie/zderzeniu okulary mogą się zbić...

#7 Pawo

Pawo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 21 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2016 - 12:10

Chodzi mi o coś takiego jak na zdjęciu (ewentualnie mogę własnie wyciąć kawałek pianki). Jak się jeździ gogle + kask to przy upadku nie zrywa gogli, więc nic się nie uszkodzi, a soczewek nie lubię :laugh:
 

Załączone pliki



#8 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 November 2016 - 12:42

Okulary w goglach to słaby pomysł. Zainwestuj w soczewki. 

Nawet duże firmy iwestują w takie gogle gdzie można okulary wsadzić jak Uvex czy Oakley ale ja nadal uważam że to zły pomysł. 

Szczególnie przy jakimś mocniejszym uderzeniu.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#9 mloskot

mloskot

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 27 November 2016 - 16:10

ProDish dobrze prawi. Problem jednak pozostaje dla osób, które nie mogą nosić soczewek, co nie jest rzadkością.

Wtedy dobrze spisuje się kask z wbudowaną szybą (robi Head, Bolle).

 

Wadą dla wielu będzie brak deskowego stajla, ale IMHO lepiej ogarniać śmiganie bez stajla (wiem wiem ;-)), niż nie śmigać w ogóle


"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"