Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Electric Eg3, Eg2, Oakley Canopy, Dragon X1, Dragon Apx Czy Może Coś Innego?


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 skoczekbgi

skoczekbgi

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 63 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 October 2016 - 13:26

Siemano, ostatnio kupiłem gogle Electric EG3.5 ale muszę oddać- za małe są. Kolega kupił EG3 i przymierzałem- rozmiarowo są dobre, teraz mnie czeka znalezienie czegoś fajnego a że ceny przed sezonem są na prawdę fajne to chciałbym to załatwić teraz.

 

Na razie myślałem nad EG3, EG2, Oakley Canopy, Anon MIG, Dragon APX, Dragon X1, X2. Coś oprócz tego możecie polecić?

 

Dobrze jakby były 2 szyby w zestawie. No i cena tak do 7 stówek (wszystkie z tych wymienionych przeze mnie za tyle na dealach można znaleźć). Byłbym też mega wdzięczny za opinie o tych które wymieniłem :D 

 

 



#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 October 2016 - 14:43

2 szyby w zestawie do tylko niektórzy producenci dają a inni koszą na tym kasę :)

 

Do tej listy na pewno Oakley Flight Deck. 

 

Wg. mojej opinii, którą wczesniej zamieszczałem

 

1. Oakley Fligh Deck - wada. słabo z wymianą szyby i szyby dość drogie. Nie widziałem pakietów z szybami.

2. EG3 - trochę za wysokie w stosunku do OFD ale super. Dostaje się do nowych goli zielonkawą szybę. 

3. EG2 - fajna ramka. Sprawdzona. Wlaśnie wyprzedaje 3 pary gogli i szyby na allegro
http://allegro.pl/li...p?us_id=6337916

polecam EG2 bo można obecnie wyczaić to w dobry cenach

Pasuje idealnie jak EG3

 

EG3 i EG2 są na tej liście największymi goglami. Większych na oczach nie miałem.

 

Inne

Oakley Canopy - kiedyś mierzyłem i super pasowały mi z kaskiem ale ostatecznie kupiłem EG2.

Jak mają być z ramką to bym wybietał pomiędzy Canopy i EG2 (i pewnie znów bym postawił na EG2)

 Anon MIG - supełnie mi Anon nie pasuje ostatnio. Ani MIG, Ani M2 czy M3

Dragon APX - supełnie mi nie leżały. X1 i X2 nie dotykałem.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 skoczekbgi

skoczekbgi

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 63 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 October 2016 - 14:57

2 szyby w zestawie do tylko niektórzy producenci dają a inni koszą na tym kasę :)

 

Do tej listy na pewno Oakley Flight Deck. 

 

Wg. mojej opinii, którą wczesniej zamieszczałem

 

1. Oakley Fligh Deck - wada. słabo z wymianą szyby i szyby dość drogie. Nie widziałem pakietów z szybami.

2. EG3 - trochę za wysokie w stosunku do OFD ale super. Dostaje się do nowych goli zielonkawą szybę. 

3. EG2 - fajna ramka. Sprawdzona. Wlaśnie wyprzedaje 3 pary gogli i szyby na allegro
http://allegro.pl/li...p?us_id=6337916

polecam EG2 bo można obecnie wyczaić to w dobry cenach

Pasuje idealnie jak EG3

 

EG3 i EG2 są na tej liście największymi goglami. Większych na oczach nie miałem.

 

Inne

Oakley Canopy - kiedyś mierzyłem i super pasowały mi z kaskiem ale ostatecznie kupiłem EG2.

Jak mają być z ramką to bym wybietał pomiędzy Canopy i EG2 (i pewnie znów bym postawił na EG2)

 Anon MIG - supełnie mi Anon nie pasuje ostatnio. Ani MIG, Ani M2 czy M3

Dragon APX - supełnie mi nie leżały. X1 i X2 nie dotykałem.

Dzięki, a powiedz mi - EG2 czy EG3 są większe? Miałem na sobie tylko EG3 a większych już na pewno nie chcę



#4 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 October 2016 - 15:01

Dzięki, a powiedz mi - EG2 czy EG3 są większe? Miałem na sobie tylko EG3 a większych już na pewno nie chcę

 

EG2 i EG3 w mojej ocenie mają identyczą wielkość. 


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#5 skoczekbgi

skoczekbgi

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 63 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 October 2016 - 15:04

EG2 i EG3 w mojej ocenie mają identyczą wielkość. 

Dzięki wielkie - to wybór chyba padł na EG2, skusiła mnie cena bo można całkiem fajne za mniej niż 5 stówek wyrwać, a i szyby są łatwiej dostępne.



#6 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 17 October 2016 - 15:10

Dzięki wielkie - to wybór chyba padł na EG2, skusiła mnie cena bo można całkiem fajne za mniej niż 5 stówek wyrwać, a i szyby są łatwiej dostępne.

 

polecam moje aukcjie.

Gogle prawie nie używane a w fajnych malowaniachz dobrymi szybami,

W awatarze mam EG2 z Red Chrome.


Użytkownik ProDish edytował ten post 17 October 2016 - 15:10

"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#7 aqua

aqua

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 21 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 28 January 2017 - 12:06

Które są mniejsze Canopy czy EG2.5 ?



#8 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2017 - 14:47

EG2.5 będą mniejsze


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama