Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Nietypowa Stopa


28 odpowiedzi w tym temacie

#21 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 19 October 2016 - 00:48

:jump:  gdzie i kiedy odbiór nagrody..?

 

hmm... już niedługo spadnie Ci z nieba !  :yahoo:

 

dobra miał być piekarnik a tu na obu filmach jest mikrofalówka  :bag:

 

Właściwie sposób w jaki nagrzeje się linera jest nieistotny. Ważne, żeby pianka osiągnęła tą temperaturę (na oko 70-80 stopni) wtedy puchnie (objętość około 30% się zwiększa) nabiera konsystencji implantów, a po ostudzeniu odwzorowuje nawet linie papilarne ;) Przynajmniej ta od intuition co widziałem na własne oczy. Jak ktoś ma oryginalną stopę to według mnie jest to najpewniejszy sposób. Niektórzy twardziele (oni w plastikowych butach muszą mieć trzymanie...nie to co mięczaki ;) ) bawią się nawet w wycinanie linerów nożyczkami.... do mnie to nie przemawia :) 



#22 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 October 2016 - 07:33

W razie czego to mam w domu dmuchawę do wygrzewania wkładów 32 wraz z kompletem toe-capów i skarpet


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#23 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 October 2016 - 08:45

Ride to jakaś masakra, but dla anorektyka że stopą rozjechana przez walec. Malamute to inna bajka. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#24 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 October 2016 - 09:45

Shreku. 

kupisz buty przed Kaunertal ? 

Jak tak to fajnie. Może Marcin by nam pożyczył tą nagrzewnicę i wygrzejemy sobie buty u mnie w Michałowicach (zapraszam)

Z chęcią bym sprawdził jak to działa.

 

:papa:


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#25 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 October 2016 - 11:31

Ride to jakaś masakra, but dla anorektyka że stopą rozjechana przez walec. Malamute to inna bajka. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

ja się Shreku znowu w nowe burki nie wpasowałem.... w moim przypadku ten total comfort to raczej dyskomfort w porównaniu do starszych edycji.... ale również należę do tych co nic wcześniej nie wygrzewali, bo ani nikt nie proponował, ani nikt nie zalecał, ani w ogóle nikt.... :bag:


no board no fun!

#26 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 October 2016 - 12:36

w moim przypadku ten total comfort to raczej dyskomfort w porównaniu do starszych edycji..

 ????

Total Comfort to tylko więcej miejsca na palce. Jest więcej miejsca z przodu. Nic więcej.

Fakt że może to powodować uczucie że buty są za duże bo można ruszać palcami ale tak ma być.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#27 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 October 2016 - 12:39

 Fakt że może to powodować uczucie że buty są za duże bo można ruszać palcami ale tak ma być.

 

dokładnie to mi nie pasuje :ok:


no board no fun!

#28 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 19 October 2016 - 12:43

dokładnie to mi nie pasuje :ok:

 

Zgadzam się.

Jest bardzo dziwnie.

 

Kupiłem ostatnio na zapas zeszłoroczne IONy (przed tą podwyżką cenna 2016/2017) i jest mega dziwnie nawet w tych nowych modelach.

But właściwy ale odczucie jest że jest za duży.

Dlatego sprawdziłbym wygrzania.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#29 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 19 October 2016 - 12:51

Dlatego sprawdziłbym wygrzania.

 

dokładnie.... zrób test i może wrócę w przyszłym sezonie do tematu, akurat dojadę moje (bardzo wygodne) dresy :)


no board no fun!