Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Spodnie Snowboardowe Coalition


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 biotop

biotop

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 April 2010 - 17:41

Mam pytanie. Czy Polecilibyście mi takie spodnie http://supersklep.pl...ltd-brown-beige ?

#2 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 21 April 2010 - 18:57

Mam pytanie. Czy Polecilibyście mi takie spodnie http://supersklep.pl...ltd-brown-beige ?


temat CLTN był juz.....

http://adechade.com/...7-spodnie-cltn/

jest tyle opini ile użytkowników, choc zazwyczaj prawda lezy po środku.....czyli nie wiem czy jest sens ryzykować a chyba lepiej dołożyć 100 zl i kupic coś porządnego :rolleyes: Ja definitywnie mówie NIE!! a tym bardziej ze te spotnie maja już 3 lata magazynowania za sobą!!!

pzdr

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#3 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 April 2010 - 08:11

miałam już pare spodni snb ctln i byłam zadowolona, wcale nie są złej jakości a raczej dobre i wytrzymałe no i cena, która pozwala na wymianę garderoby dość często :hahaha2: w supersklepie zawsze można zwrócić, wymienić itp. nie przejmuj się tylko kup :rolleyes:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#4 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 22 April 2010 - 09:34

miałam już pare spodni snb ctln i byłam zadowolona, wcale nie są złej jakości a raczej dobre i wytrzymałe no i cena, która pozwala na wymianę garderoby dość często :hahaha2: w supersklepie zawsze można zwrócić, wymienić itp. nie przejmuj się tylko kup :rolleyes:


dlatego też zaznaczyłem ze ilu użytkowników tyle opinii......tylko czy warto ryzykować??

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#5 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 April 2010 - 18:32

czasem sa tak fajne ze za 200 zl warto zamiast placic za podobne 600 zl z burtona :rolleyes:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#6 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 April 2010 - 18:56

czasem sa tak fajne ze za 200 zl warto zamiast placic za podobne 600 zl z burtona :rolleyes:


Teraz są dobre promocje
ja wczoraj kupiłem spodnie burka 15000/15000 za 420 zeta i kurtałe z gore za 600

#7 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 April 2010 - 19:42

fajna kurtka :hahaha2: szkoda ze damskie ciuszki sa takie monotonne :rolleyes: swoje gacie na deske szukalam 2 miesiace bo chcialam kolorowe ...

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#8 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 22 April 2010 - 20:45

czasem sa tak fajne ze za 200 zl warto zamiast placic za podobne 600 zl z burtona :hahaha2:


Kamaa tylko ja nie mówie o wygladzie fajne czy nie i o firmie .....lansiarska czy nie.......mi chodzi tylko i wyłacznie o to ze męmbrany ktore sa podawane na tych ciuchach to one chyba nawet koło takich nie wisiały!! po prostu wole dołożyć 100zl i mieć suchą dupe......nauczyłem sie na własnych błedach ze lepiej dołozyć i kupic raz niz dwa razy...... nie pamietam brandu....lecz Emer kiedys podawał jakis fajny brandzik tani i pożądny.......ja szczerze wole Croppa niż CLTN....co prawda nie ma takich fajnych dizajnów.....ale za to suche boksery mam :D a cena....smieszna.....po sezonie okolo 100 zl :rolleyes:


co do damskich ciuszków to nie jest tak zle jak mowisz.....:D

pzdr

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"


#9 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 April 2010 - 14:55

daj spokój damskie są czasem tak tragiczne ... Chcesz mieć fikuśne i kolorowe gacie to musisz się naszukać bo chyba jak większość projektowali to była niezła impreza... ehh ja się naszukałam i mam wszystkie kolory na spodniach i jestem z siebie dumna bo damskich nie ma aż takich kolorowych i takiego wyboru :rolleyes:
dobra firma jest nugget /coś chyba czeska czy jakoś takoś/ :D ale maja porządne rzeczy, duży wybór i normalne ceny :hahaha2:

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)


#10 biotop

biotop

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 24 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 April 2010 - 21:36

No wszystko fajnie tylko że te spodnie są tylko w rozmiarze XL, a to nie mój rozmiar. ;[

#11 kaman

kaman

    Pro snołborder

  • Moderatorzy
  • 1123 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 April 2010 - 13:55

No wszystko fajnie tylko że te spodnie są tylko w rozmiarze XL, a to nie mój rozmiar. ;[


:) ;)
no to w ogóle niezły jesteś

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)
jako moderator wypowiadam się również jako osoba prywatna bardzo proszę o uszanowanie tego faktu :)