Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Kupno Googli


62 odpowiedzi w tym temacie

#21 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 01 October 2016 - 00:04

A ja sprZedam patent... w dragonach jak mi z szyby schodzic lustro zaczelo to wzialem szmatke i polerke do felg i ladnie zeszlo lusterko:) zostala tylko jego druga warstwa taka delikatna ale bez smug i problemow:d

icon_users.png


#22 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 01 October 2016 - 18:33

Panowie rozumiem tutaj kolegi narzekającego na szybki i schodząca powłokę lustrzana (sam wymieniam niestey co roku;/)
Tak jak powiedziane o gogle trzeba dbac ale w dragonach po przejechaniu pod armatka lustrzana powloka zeszla razem z lodem. (2 pary tak załatwiłem)
W EG 2 mam lepiej narazie sie trzyma, ale słyszałem o jakiejś technologi w NEONach i anonach gdzie podobno te powłoki są niezniszczalne. jakieś doświadczenie w tym temacie?


A jak pozbywałeś się lodu z armatki? Jak skrobaniem to się nie dziwię, ja zdejmuję wtedy gogle, chucham żeby rozpuścić lód i zdmuchuje kropelki na brzeg szyby. Po minucie gogle odparowuywuja. Nic z lustrem mi się nie dzieje wtedy.

#23 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 03 October 2016 - 09:06

Szym jezeli co zjazd mialbym tak robic to bym chyba nerwowo nie wytrzymał... Normalnie sciereczka z mikrofibry:D O dziwo o ile Dragony sie tak posypały (niejedne) to juz EG2 nic sie nie dzieje.


icon_users.png


#24 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 October 2016 - 11:54

A ja sprZedam patent... w dragonach jak mi z szyby schodzic lustro zaczelo to wzialem szmatke i polerke do felg i ladnie zeszlo lusterko:) zostala tylko jego druga warstwa taka delikatna ale bez smug i problemow:d

 

pisz do dragonalliance.com... może zestaw - szmatka + polerka dadzą rade upchnąć w kartonik... a może i % odpalą jak im za takie combo sprzedaż wzrośnie...  :bag:


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#25 olaffons

olaffons

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 23 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 October 2016 - 21:11

@olaffons: I jak z tą szybą Rose Blue Chrome na sprzedaż?

 Jutro sprawdzę, remont na chacie, trochę mnie wystrzeliło na orbitę. :)



#26 dudi_wroc

dudi_wroc

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisano 12 December 2016 - 18:31

U mnie w Anonach jak jeden wyjazd lustro wytrzyma to jest sukces. Dlatego szukam nowych gogli bo wydawać 150 200 zł na szybę 2 razy w sezonie mi się nie widzi Wysłane z mojego SM-A700YD przy użyciu Tapatalka

#27 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 December 2016 - 22:16

Podobno wlasnie Eg2 i wyzej a takze neony (i jeszcze jakas inna firma ktorej nie pamietam) ma specjalna warstwe chroniacą przed ścieraniem. W EG2 jak wczesniej pisałem sie sprawdza takze nie jestes sam z tym problemem.


icon_users.png


#28 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2016 - 22:31

Podobno wlasnie Eg2 i wyzej a takze neony (i jeszcze jakas inna firma ktorej nie pamietam) ma specjalna warstwe chroniacą przed ścieraniem. W EG2 jak wczesniej pisałem sie sprawdza takze nie jestes sam z tym problemem.

 

Każde lustro można zedrzeć.

Moja rada jak zawsze taka sama. Nie trzeć na siłę. Do wycierania i czyszczenia tylko mikrofibra. Nie używać woreczka bawełnianego,

Jak masz otłuszczone to delikanie wodą z płynem do naczyń. 


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#29 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 12 December 2016 - 23:13

nie znikające lustro... święty gral goglarstwa...  :hahaha2:


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#30 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 12 December 2016 - 23:30

ProDish co innego zedrzec a co innego jak samo schodzi od opadów śniegu, wilgoci itp. Przeciez to jest sprzet do włąsnie takich warunków wiec do cholery powinien być na to przygotowany.


icon_users.png


#31 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 December 2016 - 23:37

ProDish co innego zedrzec a co innego jak samo schodzi od opadów śniegu, wilgoci itp. Przeciez to jest sprzet do włąsnie takich warunków wiec do cholery powinien być na to przygotowany.

raz widziałęm jak lustro schodziło z vonzipperów u kolegi z forum.

dlaczego ? nie wiem

była wtedy zamarzająca mżawka


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#32 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2016 - 00:07

zamarzający opad i strzelany śnieg w okolicach zera stopni... lustra znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki...  :girlcake:


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#33 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2016 - 00:09

No dobra, tylko kto w takich warunkach używa lustra? ;-)



#34 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2016 - 07:14

Trzeba dodać jeszcze śnieg z armatek. Wycieranie takiego śniegu z lustra to duża pomyłka.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#35 dudi_wroc

dudi_wroc

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisano 13 December 2016 - 08:15

http://supersklep.pl...ack-black-pearl Co o tych gogl ach sądzicie ? Ktoś je testował ?? I zwykła szybka. No i tu pytanie jaka różnica między zwykła czarna szyba a lustrami ? W teorii tak samo chronią, a tak po za tym to co ? Mniej sciemniaja ? Wysłane z mojego SM-A700YD przy użyciu Tapatalka

#36 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 December 2016 - 19:06

No dobra, tylko kto w takich warunkach używa lustra? ;-)

 

znaczy co..? nie zmieniły ci się nigdy nagle warunki..? mało ludzi, którzy w plecaku nie mają innych szyb..? nie mówiąc o przyjemności wjechania nagle w chmurę chemicznego gówna, bo akurat zawiało inaczej i z armaty poleciało w ryj...  :bag:

Trzeba dodać jeszcze śnieg z armatek. Wycieranie takiego śniegu z lustra to duża pomyłka.

 

 

dyć przeca pisałech...  O0


skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#37 dudi_wroc

dudi_wroc

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisano 29 December 2016 - 09:10

A kto latał z szyba Brose czyli o VLT 8-18 czy jakoś tak. Fajny bajer czy lepiej 2 szyby ? W sumie i tak była by kobieca druga na noc / mgle Wysłane z mojego SM-A700YD przy użyciu Tapatalka

#38 olaffons

olaffons

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 23 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 January 2017 - 23:17

A kto latał z szyba Brose czyli o VLT 8-18 czy jakoś tak. Fajny bajer czy lepiej 2 szyby ? W sumie i tak była by kobieca druga na noc / mgle Wysłane z mojego SM-A700YD przy użyciu Tapatalka

Panie, napisz do mnie na priv, na czym jak na czym, ale na goglach się znam, a i może od razu coś Ci w super cenie ogarnę. :)
 



#39 Majk

Majk

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 04 January 2017 - 13:59

Panowie szybka piłka.

Które z z tych dwóch modeli - Flight Deck i EG3 wg Was dają lepszą jakość widzenia detali podczas jazdy. Mam spory minus w oczach i zwykle jeżdzę w soczewkach więc chciałbym dobrze ogarnąć stok podczas jazdy.

Obecnie jeżdzę w Dragonach APX więc jestem ciekawy czy odczuję jakąś różnicę.



#40 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2017 - 14:22

Panowie szybka piłka.

Które z z tych dwóch modeli - Flight Deck i EG3 wg Was dają lepszą jakość widzenia detali podczas jazdy. Mam spory minus w oczach i zwykle jeżdzę w soczewkach więc chciałbym dobrze ogarnąć stok podczas jazdy.

Obecnie jeżdzę w Dragonach APX więc jestem ciekawy czy odczuję jakąś różnicę.

 

"Lepsza jakość detali" ???? trudno powiedzieć. Zależy jakie warunki i jaka szyba. Różnicy pewnie nie odczujesza ale PLACEBO działa  :bag:  :bag:

 

Kurde nie mam jeszcze szyby Brose Blue Chrome to bym ci powiedział 


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama