Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Santa Cruz Bubble Graffiti


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oli Kulita

Oli Kulita

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 03 December 2015 - 19:08

Cześć!

 

Przymierzam się do zakupu Santa Cruz Bubble Graffiti, pytanie czy miał ktoś styczność z deską, ktoś może coś o niej powiedzieć? 

Generalnie na stoku nie potrafię jeździć prosto i spokojnie zawsze, skaczę kręcę się i waruje, trochę od 2 sezonów park.

Polecacie???

 

 http://www.santacruz...ubble-graffiti/

 

Pozdro! :)



#2 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 03 December 2015 - 20:51

Jeździłem na Sancie Love is Scary, bardzo podobna deska, też twin tip, surf rocker. Nie pamiętam dokładnie jak flexowo ale bubble grafiti chyba o oczko bardziej miękka, możesz w necie poszukać :) w każdym razie Love is Scary bardzo dobra deska, mimo rockera dobrze radziła sobie na krawędzi, do flattricków idealnie się nadawała, na skoczniach całkiem stabilnie. Deska świetna do zabawy na stoku, na mniejszych/średnich hopach i na przeszkodach. Na krawędzi też daje rade fajnie pojechać. Myślę, że bubble graffiti będzie podobnie fajną deską. Do Twojego wariowania powinna się nadać :)

#3 Oli Kulita

Oli Kulita

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 03 December 2015 - 23:07

Dzięki bardzo za odpowiedź, w końcu muszę się na coś zdecydować bo zima:) Myślę, że jak za 650 zł to na pierwsze katowanie i próby wystarczy. Jak już bardzo słabo będzie trzymać krawędzie zawsze pozostanie raz na jakiś czas poprzednia deska która się idealnie do tego nadaje. :)



#4 Extremmum

Extremmum

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor międzynarodowy ISIA

Napisano 07 January 2016 - 16:09

Potwierdzam słowa kolegi, że deska  Love is Scary to naprawdę udany produkt. Kolega ją ma i bardzo sobie chwali, sam na nią kilka razy wsiadłem i bardzo ładnie się prowadziła.