Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Gnu Riders Choice 15/16


43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 January 2017 - 11:24

Trick Pony a GNU Rides Choice to troszkę inne deski.

Inna hybrydka

RC to CRC a TP to RCR (pure pop camber)

 

z rozmiarem TP jest trochę dziwnie bo w moich granicach to jest tylko 154 i 158

śmigałem na 158 i było fajnie na krawędzi, szybka zmiana, fajne odbicie.

Ciekawe jak by było na 155 ?

 

trzeba by obie objechać tego samego dnia i coś dla siebie wybrać. Wybierając i jedną i drugą na pewno nie popełni się błedu.

 

Im  więcej testuję tym bardziej dochodzę do wniosku że profil nie ma znaczenie i nie ma co się tym sugerować bo producenci inaczej jej budują (mniejsze lub większe Camberowe czy Rockerowe)

Trzeba deskę objechać w swoich wiązaniach i butach by ocenć czy pasuje.

 

Mi te obie deski pasują i mógłbym je mieć.

 

Grafika Trick Pony jest dość ciekawa na ten rok ale na nowy sezon 2018 to będzie SZTOS  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#42 Malo

Malo

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 January 2017 - 00:03

Ja objechałem na tegorocznym TD RC 151,5 (chciałem 154,5 ale jeździła z kimś innym) i jak to mówi Prodish było WOW. Mimo długości (krótkości) trzymanie na krawędzi niesamowite, szczególnie na backside. To jest deska na chyba każde polskie warunki na polskich stokach. Jeździłem już na Raiders'ach z dwóch poprzednich sezonów i ta jest dla mnie najlepsza. Deskę wziąłem już z założonymi wiązaniami, nawet nie zmieniałem ustawień. Zapiąłem wiązki i pojechałem - bez kłopotu, jakby to była moja deska. Cud, miód i orzeszki.

Można na niej cisnąć pressy, poskakać, pojechać na krawędzi, a i w śniegu się nie zakopała. A ci co byli na Wierchomli, to widzieli ile w sobotę dosypało, a właśnie w sobotę wpadła mi w ręce (nogi).

 

Co do grafiki to nie przez przypadek są na niej te ogniki ;)    A na przyszły sezon grafika też nie powala https://issuu.com/gu...aler_catalog_lr więc może warto kupować teraz.

 

Info

Wzrost 170, waga 84-85, but Burton ION 16/17, wiązania Bent Metal Logic (albo Transfer)

Powiedzmy, że średnio zaawansowany i w średnim wieku :)

 

Trochę prywaty przy okazji

Panowie z Liba, Gnu, Roxy - dzięki za umożliwienie testów i świetne podejście do tematu. Dobrze, że Wam się chce, a nie tak jak innym nie.



#43 gab187

gab187

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 120 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 January 2017 - 16:17

Też traktuje deskę jako całość ;)
Biorąc się za porównanie desek patrzę raczej na ich przeznaczenie niż na profil, czy technikę jaka jest w nich zastosowana. Dlatego poprosiłem Cię o porównanie tych dwóch modeli - przeznaczenie podobne choć technika inna ;)

Użytkownik gab187 edytował ten post 23 January 2017 - 16:18


#44 sanderson

sanderson

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 November 2017 - 20:38

GR to sztosik :D Ja jestem bardzo zadowolona