Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Gnu Riders Choice 15/16

43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ProDish

ProDish

Pro snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2580 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 20 styczeń 2017 - 11:24

Trick Pony a GNU Rides Choice to troszk─Ö inne deski.

Inna hybrydka

RC to CRC a TP to RCR (pure pop camber)

z rozmiarem TP jest troch─Ö dziwnie bo w moich granicach to jest tylko 154 i 158

┼Ťmiga┼éem na 158 i by┼éo fajnie na kraw─Ödzi, szybka zmiana, fajne odbicie.

Ciekawe jak by było na 155 ?

trzeba by obie objecha─ç tego samego dnia i co┼Ť dla siebie wybra─ç. Wybieraj─ůc i jedn─ů i drug─ů na pewno nie pope┼éni si─Ö b┼éedu.

Im  wi─Öcej testuj─Ö tym bardziej dochodz─Ö do wniosku ┼╝e profil nie ma znaczenie i nie ma co si─Ö tym sugerowa─ç bo producenci inaczej jej buduj─ů (mniejsze lub wi─Öksze Camberowe czy Rockerowe)

Trzeba desk─Ö objecha─ç w swoich wi─ůzaniach i butach by ocen─ç czy pasuje.

Mi te obie deski pasuj─ů i m├│g┼ébym je mie─ç.

Grafika Trick Pony jest do┼Ť─ç ciekawa na ten rok ale na nowy sezon 2018 to b─Ödzie SZTOS  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  

"Je┼╝eli problem ma jakie┼Ť rozwi─ůzanie, to nie ma si─Ö o co martwi─ç, je┼╝eli rozwi─ůzania nie ma, to martwi─ç si─Ö nie ma sensu" - Dalajlama

#42 Malo

Malo

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 157 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 22 styczeń 2017 - 00:03

Ja objecha┼éem na tegorocznym TD RC 151,5 (chcia┼éem 154,5 ale je┼║dzi┼éa z kim┼Ť innym) i jak to m├│wi Prodish by┼éo WOW. Mimo d┼éugo┼Ťci (kr├│tko┼Ťci) trzymanie na kraw─Ödzi niesamowite, szczeg├│lnie na backside. To jest deska na chyba ka┼╝de polskie warunki na polskich stokach. Je┼║dzi┼éem ju┼╝ na Raiders'ach z dw├│ch poprzednich sezon├│w i ta jest dla mnie najlepsza. Desk─Ö wzi─ů┼éem ju┼╝ z za┼éo┼╝onymi wi─ůzaniami, nawet nie zmienia┼éem ustawie┼ä. Zapi─ů┼éem wi─ůzki i pojecha┼éem - bez k┼éopotu, jakby to by┼éa moja deska. Cud, mi├│d i orzeszki.

Mo┼╝na na niej cisn─ů─ç pressy, poskaka─ç, pojecha─ç na kraw─Ödzi, a i w ┼Ťniegu si─Ö nie zakopa┼éa. A ci co byli na Wierchomli, to widzieli ile w sobot─Ö dosypa┼éo, a w┼éa┼Ťnie w sobot─Ö wpad┼éa mi w r─Öce (nogi).

Co do grafiki to nie przez przypadek s─ů na niej te ogniki ;)    A na przysz┼éy sezon grafika te┼╝ nie powala https://issuu.com/gu...aler_catalog_lr wi─Öc mo┼╝e warto kupowa─ç teraz.

Info

Wzrost 170, waga 84-85, but Burton ION 16/17, wi─ůzania Bent Metal Logic (albo Transfer)

Powiedzmy, ┼╝e ┼Ťrednio zaawansowany i w ┼Ťrednim wieku :)

Troch─Ö prywaty przy okazji

Panowie z Liba, Gnu, Roxy - dzi─Öki za umo┼╝liwienie test├│w i ┼Ťwietne podej┼Ťcie do tematu. Dobrze, ┼╝e Wam si─Ö chce, a nie tak jak innym nie.

#43 gab187

gab187

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 115 post├│w

Napisano 23 styczeń 2017 - 16:17

Te┼╝ traktuje desk─Ö jako ca┼éo┼Ť─ç ;)
Bior─ůc si─Ö za por├│wnanie desek patrz─Ö raczej na ich przeznaczenie ni┼╝ na profil, czy technik─Ö jaka jest w nich zastosowana. Dlatego poprosi┼éem Ci─Ö o por├│wnanie tych dw├│ch modeli - przeznaczenie podobne cho─ç technika inna ;)

Użytkownik gab187 edytował ten post 23 styczeń 2017 - 16:18

#44 sanderson

sanderson

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 6 post├│w

Napisano 16 listopad 2017 - 20:38

GR to sztosik :D Ja jestem bardzo zadowolona