Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Northwave Legend Sl2


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sprinter23

sprinter23

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 10 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 November 2015 - 12:48

Witam wszystkich,

 

Posiadam obecnie Northwave Legend SL2 z bodajże 2008/2009 roku. Na ostatnim wyjeździe jedna z linek w prawym bucie pękła.

Ponieważ same buty są jeszcze w całkiem dobrym stanie chciałbym je zostawić i nie kupować. Stąd moje pytanie, 

 

Czy orientuje się ktoś może gdzie w Warszawie lub okolicy jest jakiś serwis producenta/dystrybutora, lub gdzie można by linkę naciągu wymienić

w jakimś innym serwisie snowboardowym.

 

Nie mogę chwilowo zdjęć zrobić żeby pokazać o co chodzi. Mam nadzieję, że ludzie wiedzą w czym rzecz ;)

 



#2 Don Dżonson

Don Dżonson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 November 2015 - 13:55

linkę chyba jest możliwość wymienić samemu, więc tylko poszukać sklep, ewentualnie pytanie do dystrybutora gdzie można taką nabyć.



#3 sprinter23

sprinter23

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 10 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 November 2015 - 14:04

Jak znajdę trochę czasu, to pojeżdżę po sklepach SNB w 100licy i zobaczę czy da radę coś znaleźć. Może faktycznie dałoby radę samemu to załatwić.

Ta linka idzie przez odpowiednie przeloty czyli takie chyba niby nawlekanie coś a'la sznurówki jak mniemam ;) tylko trochę trudniejsze.



#4 l3wy

l3wy

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 11 November 2015 - 16:32

Każdy sklep, który ma buy northwave Ci to ogarnie. Możesz też napisać do supersklepu. Wymiana jest bardzo prosta.



#5 gula44

gula44

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 17 November 2015 - 21:23

W supersklepie sa linki po 30 zl+10 przesylka. W snowsporcie jako, że jestem ich klientem powiedzieli, że wyślą za darmo i dziś do mnie dotarły nowe:)


icon_users.png