Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Deska Do Air'Ow


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 HiddeR

HiddeR

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 08 April 2010 - 18:08

Witam.
W najblizszym okresie zamierzam sobie kupic nowa deche. Do tej pory jezdzilem na all-mountainach, obecna to Flow Strike. Troche pojezdzilem juz i wydaje mi sie czego chce i w ktora strone chcialbym sie ukierunkowac :). Jak wyzej wymienilem glownie ciagnie mnie do hop ale odrobine jibbingu rowniez, lecz glownie te air'y. Poszperalem w necie i zastanawiam sie nad Voelkl Riot SQD, Hammer Condense i Nitro Swindle, co o tym sadzicie ? , a moze proponujecie jakies jeszcze inne dechy ?

#2 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 April 2010 - 20:39

Witam.
W najblizszym okresie zamierzam sobie kupic nowa deche. Do tej pory jezdzilem na all-mountainach, obecna to Flow Strike. Troche pojezdzilem juz i wydaje mi sie czego chce i w ktora strone chcialbym sie ukierunkowac :). Jak wyzej wymienilem glownie ciagnie mnie do hop ale odrobine jibbingu rowniez, lecz glownie te air'y. Poszperalem w necie i zastanawiam sie nad Voelkl Riot SQD, Hammer Condense i Nitro Swindle, co o tym sadzicie ? , a moze proponujecie jakies jeszcze inne dechy ?



dodałbym Romki - Mod, czy graft, jest jeszcze Riff ale jest chyba tylko w wersji Wide

Rome MOD
[url="http://www.youtube.com/watch?v=4L-G4MPPGTU"]http://www.youtube.c...h?v=4L-G4MPPGTU[/url]

Załączone pliki

  • Załączony plik  ADHD3.jpg   47.99 KB   69 Ilość pobrań
  • Załączony plik  ADHD2.jpg   52.33 KB   66 Ilość pobrań
  • Załączony plik  ADHD1.jpg   79.16 KB   66 Ilość pobrań


#3 HiddeR

HiddeR

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 08 April 2010 - 22:34

Faktycznie fajne deseczki do parku ale kurdeeee... troche cenowo o 200 zl za duzo :)

#4 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 April 2010 - 05:35

Faktycznie fajne deseczki do parku ale kurdeeee... troche cenowo o 200 zl za duzo :)


a jakimi funduszami dysponujesz?

#5 HiddeR

HiddeR

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 6 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 09 April 2010 - 09:04

a jakimi funduszami dysponujesz?


Ogolnie kupuje jeszcze wiazania. Postanowilem ze beda to Drake Fifty(419 zl), a na wszystko czyli decha+wiazania chcialem przeznaczyc gora 1700 zl
No a co z deskami co wymienilem wczesniej, wydaje mi sie ze nitro odpada, poniewaz jest to deska stworzona typowo do railow

#6 simonTorun

simonTorun

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 977 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 09 April 2010 - 13:42

Voelkl Riot SQD - na pewno za***isty brend :) z tego co wiem to bloodwyn wlasnie kupił takie desiwo napisz do niego na PW a moze przeczyta i cos ci powie :)

"Nie ważne ile razy upadniesz... ważne ile razy się podniesiesz"