Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Podstolice


57 odpowiedzi w tym temacie

#21 MateoV89

MateoV89

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 18 January 2010 - 13:39

odpalac odpalac bo sie juz ludzie nie moga doczekac co prawda kumpela mowila mi ze te podstolice to dziura zabita dechami gdzie psy szczekaja d*pami ale jak dla mnie jesli bedzie tam jakas miejscowka gdzie bedzie mozna pokatowac raile i boxy to moge jezdzic z widokiem na tojtoje i wychodki :)

#22 vatsoo

vatsoo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 24 January 2010 - 12:54

park kuje już dostępność? ^^ :D

#23 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 January 2010 - 12:16

wczoraj stanął kicker i ogólnie przygotowaliśmy teren pod przeszkody, dzisiaj stanie reszta ( o ile nie zamarzniemy) w planach jest jeszcze pecefałka

#24 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 January 2010 - 15:51

Nom dziś byłem obadać jak to wygląda i jestem pod wrażeniem.
Co prawda trafić nie jest łatwo ale 1 żul i dwie miłe starsze panie wytłumaczyły jak dojechać  :)
byłem ok 12 i kilka osób się bawiło w parku. Jak na moje umiejętności to te rurki trochę mnie wystraszyły ale myślę że dam kiedyś radę . ;D
Tak szczerze to myślałem że to będzie taki park jak na DSD czy na Środuli w Sosnowcu czyli moim zdanie taka prowizorka , ale zaskoczenie wizualne pozytywne.
Niestety byłem w pracy z moim dyrektorem więc nie wypadało mi zapinać desiwa :)

#25 jachimek

jachimek

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 27 January 2010 - 16:05

Jacek w pracy, z dyrektorem, w snowparku ? Smierdzi mi to sanepidem xp

#26 Jaceksp

Jaceksp

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1268 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 27 January 2010 - 16:25

Dyra mam spoko , chce go wkręcić żeby zaczoł jeździć i już dziś zobaczyłem pierwsze iskierki w jego oczach jak zobaczył kolesi jak śmigają po rurkach ;(
Może mi się uda go przekręcić na dobrą strone mocy , ale już koniec spamu :)

#27 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 27 January 2010 - 16:46

ciekaw jestem miejscówki,jak wszystko będzie gotowe to melduje się jak najbardziej:);(

#28 vatsoo

vatsoo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 28 January 2010 - 17:51

fotki fotki fotki ma ktoś?:)

#29 Fabien

Fabien

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 76 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 28 January 2010 - 18:30

Kilka zdjec ponizej, zrobione w trakcie pracy, wieczorowa pora.
Szukamy odpowiedzialnego shape'ra, bo Motyl za duzo pije w pracy ;) - ZART

Dzieki wielkie za pomoc dla: Pinior, Motyl, EjKej, Zombi i reszcie.
Szczegolnie Panu Wieslawowi od ratraka, ktory nie omieszkal "przejechac sie" ratrakiem po naszych deskach...

Kolo weekendu mysle, ze postawimy pozostale przeszkody, oraz zbudujemy drugi najazd na hopke.(Pod warunkiem, ze nie braknie browarow w knajpie)


Fabian

Załączone pliki



#30 vatsoo

vatsoo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 28 January 2010 - 18:58

tzn że jest rail, box i kicker? ;) czy coś poza zdjęciami jutro można zastać?:) albo może pomóc trzeba;p

#31 emer

emer

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 January 2010 - 21:58

Robota idzie tak szybko ile butelek w tle....>:( (box)
Fajna hopa.

Szacun

#32 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 January 2010 - 01:19

trochę pogoda przeszkodziła bo armatki zamarzały, no i ciało też. Szacun dla szefów (i Fabiana) że bezproblemowo udostępniają śnieg, ratrak i przeszkody :P

#33 nikifor

nikifor

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 January 2010 - 18:43

byliśmy dzis w podstolicach i wielki zawód. box jest dziwny, zniszczony i nieśliski, beczka, opona i rura streetowa leżały gdzieś w zaspie, kink nie miał najazdu, box miał taki najazd że trzeba było go poprawiać, dubeltówka z tego co widziałem dawała rade. po najazdach widac że szejper głównie pije:E hopa nie wybija w górę i ma straszliwe lądowanie, domyślam się ze to częściowo wina ludzi którzy sobie tam jeżdzą. miejscami wystaje ziemia. szkoda że park ył aż tak nieprzygotowany, podstolice bezwzględnie przegrywają z paczółtowicami, sorry chłopaki:P

#34 vatsoo

vatsoo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 30 January 2010 - 19:13

man Ty sie nie wypowiadaj bo to Ty dzisiaj miałeś kac-ride ;D w sumie wszyscy mieliśmy^^ ale że malo tam stoi to prawda, a box jest taki dlatego że krawędzie są niżej niż ślizg ;p;p nie wiedzieć czemu ;D

za to najazd na dubeltówke jest pro i nadaje się do wszystkiego^^;D

#35 nikifor

nikifor

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 January 2010 - 19:24

man przeciez prawde mowie:D box do tego straszliwie popękany i wybrakowany ma ten ślizg;p a kaca nie mieszaj:P

#36 Fabien

Fabien

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 76 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2010 - 21:26

@nikifor
Bardzo "nam" schlebia, ze porownales Podstolice do Paczoltowic, to tak jakbys porownal "nasz" snowpark do Park City.
Podstolice nigdy nie rywalizowaly z Paczoltowicami w kwesti snowparku, zupelnie inne zalozenia, klimat, mozliwosci.


Fabian

#37 nikifor

nikifor

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 January 2010 - 22:33

nie miałem na mysli jakiejkolwiek rywalizacji tylko fakt ze w chwili obecnej bardziej się opłaca jechać do paczołtowic a porównanie nasunęło mi się bo oba ośrodki w podobnej odległości od krakowa, nieduże i zaczynają sie na P :)
jak dla mnie możliwości i tu i tu podobne, tylko paczółtowice są już właściwie gotowe a podstolice nie:P a chodziły słuchy ze park będzie niezły i stąd ten zawód
pozdrowienia dla braci budującej i bez spiny:)

#38 Fabien

Fabien

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 76 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 January 2010 - 22:58

Trzecim wielkim graczem na P jest wspomniany ParkCity:)
Piatkowy shaper przyspal, stad pewnie ten zawod. Dzisiaj wszystko na nowo shape'owane i nowy rail odpalony.


Fabian

#39 vatsoo

vatsoo

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 01 February 2010 - 01:09

Ooo to jedziemy do ParkCity! :P w sumie jest na P, ale nie mogę znaleźć na google maps w okolicy Krakowa nic takiego^^ może specjalnie wycięli żeby ludzi nie ciągnąć :)

a klimat w Podstolicach też jest! :D klimat zawsze jest, i chocby jeden rail miałbyć to będzie fun! :D:D tylko jeszcze ludzie zryci się przydają ^^ i zryte mózgi^^

#40 Motyl

Motyl

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 706 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 February 2010 - 01:26

Podstolice nie są jeszcze gotowe na 100 %, primo brak śniegu (zwłaszcza lądowanie i odjazd z hopy), secundo brak czasu (możemy działać tylko wieczorami). Plexa jest w trakcie wymiany (popękała na mrozie). Najazdy właściwie pasi robić codziennie, bo po jednym dniu znikają (i to dosłownie), gdyby upalacze coś od siebie dali (podsypali troszkę) nie było by problemu.
No :P