Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Burton Spring Session


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kacperr

Kacperr

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów

Napisano 03 April 2010 - 13:27

Siemanko wszystkim,
Wiosna, wiosna wiosna... ileż można być bez śniegu, ale jednak nie wszystko stracone ! http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif )
wybiera się ktoś może na Burton Spring Session? [i ma miejsce w aucie?] albo może ma zamiar się ktoś wybrać po przeczytaniu info na stronie:
www.spindl-spring-sessions.cz

Jeżeli tak to czy byłby ktoś na tyle miły, żeby mnie zabrać do autka? [mieszkam k. Opola ale mogę podjechać do jakiegoś innego miasta]. Sam miałem zamiar jechać tam na ok. 2 dni [koszt 1190 koron czeskich] (w cenie: 2 dni jazdy, 2 noclegi, 2 śniadania) <3 dni chyba ~1700 koron a 4 jeszcze więcej, ale potem tam już będzie pewnie sam lód więc wydaje mi się, że na 2 dni jest to najlepsza opcja>. Start eventu w najbliższy czwartek jak coś to czekam na jakieś odpowiedzi, bo fajnie by było jeszcze pośmigać :).
pozdro

#2 Kacperr

Kacperr

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 72 postów

Napisano 06 April 2010 - 14:39

Siemanko wszystkim,
Wiosna, wiosna wiosna... ileż można być bez śniegu, ale jednak nie wszystko stracone ! http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/cry.gif )
wybiera się ktoś może na Burton Spring Session? [i ma miejsce w aucie?] albo może ma zamiar się ktoś wybrać po przeczytaniu info na stronie:
www.spindl-spring-sessions.cz

Jeżeli tak to czy byłby ktoś na tyle miły, żeby mnie zabrać do autka? [mieszkam k. Opola ale mogę podjechać do jakiegoś innego miasta]. Sam miałem zamiar jechać tam na ok. 2 dni [koszt 1190 koron czeskich] (w cenie: 2 dni jazdy, 2 noclegi, 2 śniadania) <3 dni chyba ~1700 koron a 4 jeszcze więcej, ale potem tam już będzie pewnie sam lód więc wydaje mi się, że na 2 dni jest to najlepsza opcja>. Start eventu w najbliższy czwartek jak coś to czekam na jakieś odpowiedzi, bo fajnie by było jeszcze pośmigać :P.
pozdro




Dobra mam transport i póki co 3 miejsca w aucie, wyjazd w czwartek z rana powrót albo czwartek wieczór albo piątek wieczór. jak ktoś jest chętny niech napisze w temacie albo da mi znać sms. Koszt jednego dnia śmigania to 250 koron. + koszty za dojazd. Mój nr: 663907239
jak coś czekam na widomości do jutra ~~17-18