Skocz do zawartości




Zdjęcie

"the Letter", Lub Jak Burton Schodzi Na Psy


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 michael

michael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 01 September 2015 - 05:36

Ci to zyja snowboarda dostali nie zly szok pare dni temu, kiedy upublikowano anonymowy list wyslany do Burtona i Yobeat przez pracownika Burtona krytykujac nie tylko kierunek (jak i wizerunek) Burtona, ale bardziej obecne szefowstwo (Dacyshyn) ktore zmienili Burton na firme sprzedajac rzeczy wcale nie zwiazane z snowboardem, od ciuski dla malolatow i plecaki do szkoly do namioty i spiwory i jak zle zarzadaja firme.

 

http://yobeat.com/20...rton-carpenter/

 

Jest duzo spekulacji dlaczego Jack Caprpenter pozwola zeby jego firma tak schodzila na psy, i warto przeczytac kommentarzy, pare osob ktorzy sa bardzo bliscy ten caly bajzel napisali swoje trzy grosze. Ciekawe, nie jestem za ani preciew Burtona, ale drastyczny spadek popularnosci snowboardu juz w sam siebie mowi ze nie jest dobrze w snowboardzie.



#2 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 September 2015 - 16:01

What goes up must go down.

 

Wzrost rynku snowboardowego był ale się zmył.

Firmy od nart też wróciły do gry. Konkurencja nie śpi więc 2 cyforwy wzrostów już pewnie nie ma.

 

Wszyscy chcą kawałek tortu.

 

A co do tych 2 person. 

 

W każdej firmie, dużej czy małej znają się osoby, które przeginają pałę a główne szefostwo nie reaguje z różnych powodów.

Święte krowy są wszędzie niezależnie od wielkości firmy.

Takie życie i tyle


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#3 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 02 September 2015 - 23:13

Jack odpowiedział http://yobeat.com/20...-donna-respond/


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#4 michael

michael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 04 September 2015 - 04:27

 

 

W każdej firmie, dużej czy małej znają się osoby, które przeginają pałę a główne szefostwo nie reaguje z różnych powodów.

Święte krowy są wszędzie niezależnie od wielkości firmy.

Takie życie i tyle

 

You missed the point. Oczywiscie ze w kazdej firmy masz troche lajdakow, czy lewniwych, czy dupkow wsrod pracownikow i low-level mendezerow. To standard. Ale autor tego listu wlasnie krtykuje obecnych szefow, Dacyshyn-ow, ktorzy de facto zarzadaja firme. Co z tego ze admiral (nie obecny, chory, ale z dobrymi zamiarami) jest w porzadku kiedy kapitan statku to totalny debil. List od Jacka, czy Donny, nie odnosil sie do pierwotnych zarzutow i szczerze nie wiem co tak naprawde chcieli powiedzic. 



#5 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 September 2015 - 17:43

Sorry Michael ale odniosłem sie tylko do pewnej części listu . Jeśli chodzi o zarządzanie i marketing trudno mi ocenić tą dwójkę bo jak na razie gama produktów Burtona rośnie a zmiany niektórych produktów w mojej ocenie są Ok. Z rzesztą nowych produktów Burtona u nas w PL nie ma (np. Linia dizajerska ubrań dla lasek BRNT)
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama