Skocz do zawartości




Zdjęcie

Czy Lucas Bank Został Zlikwidowany?


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pebek

pebek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 24 May 2015 - 14:34

Pamiętam ten bank jak jeszcze korzystałem z jego usług kilka lat temu. Brałem tam na przykład swego czasu kredyt samochodowy dla studentów ( niewielka kwota, udało mi się go szybko spłacić). No i miałem dwie lokaty.

Ostatnio się przeszedłem po mieście ale nie widziałem ich placówki. Czy już go nie ma ? 



#2 collener

collener

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 34 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 May 2015 - 05:54

Bank jest ale po prostu zmienił nazwę.Obecnie jest to Credi Agricole Bank Polska S.A. Należy do grupy Credi Agricole Nie wiem czy to prawda ale była tam jakaś sytuacja rodzinna .Zmarł ojciec, który prowadził cała firmę, był założyćielem i obecnie prowadzi to syn ( swoją drogą młody bo zaczynał jak miał 19 lat).....



#3 pebek

pebek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 25 May 2015 - 07:19

No faktycznie na miejscu Lucas Banku jest właśnie Credi Agricole. Czy banki zyskują coś na tym,że zmieniają swoją nazwę?

W sensie jakieś ulgi? Bo jednak trochę to może zdezorientować ludzi. 



#4 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 25 May 2015 - 16:12

Czy ja mógłbym prosić o przeniesienie powyższego wątku do kosza i zablokowanie kont (powyższych) pracowników agencji reklamowych to może im się ponownie nie będzie się chciało zakładać kont na tym forum.... 

To co oni produkują nie wnosi nic do żadnego wątku, co najwyżej ciśnienie podnosi....