Skocz do zawartości




Zdjęcie

Zamykają Gst


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 04 March 2015 - 20:11

Właśnie przeczytałem, że zamykają fabrykę GST. Czyżby m.in. Nobile przejmowało produkcję?



#2 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 March 2015 - 10:50

Elana też zamykali a zamiast etgo ktoś ich wykupił a teraz rozbudowuje... Zobaczymy. Zawsze dla tych firm którym zależy na etykiecie made in Austria zostaje fabryka Capity. GST przestaje produkować PO wyprodukowaniu kolekcji na 1516


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#3 slv

slv

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 521 postów
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 05 March 2015 - 17:14

GST przestaje produkować PO wyprodukowaniu kolekcji na 1516
I właśnie to też świadczy o ich jakości. Odpowiednio wcześnie poinformowali o zamknięciu aby nie zostawić kooperantów na lodzie. Szkoda, że zamykają fabryki w których to jakość jest ważna. Niestety czasy są takie w których to księgowi dyktują warunki i trzeba rzeczywiście się natrudzić aby znaleźć produkt dobrej jakości.

#4 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 March 2015 - 17:51

Ktoś już wrzucał chyba link poniżej gdzie kto robi dechy.

No niestety jak się jest producentem to trzeba wybrać balans miedzy kosztami a jakością.

Na koniec jakoś biznes się musi zamknąć. 

 

W Polsce i Azji można tanio wyprodukować ale ludzie od jakości muszę produkcję za jaja trzymać mocno :)

wiem to z autopsji. 

 

http://www.illicitsn...eally-made.html


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#5 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 March 2015 - 14:09

Prodish - ta lista ma sporo kluczowych błędów. 

Facet nie wie o istnieniu SBF w Chinach, Przypisuje GST produkcję FLOW. A to tylko fragment nieścisłości.

Mam wrażenie że sporo przejmie nowo budowana i wkrótce oddawana fabryka Capity. Pytanie numer dwa czy zaraz ktoś nie przejmie GST


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)