Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Deska Fs


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 adam4701

adam4701

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 March 2010 - 14:44

Witam.
Jestem nowy więc witam wszystkich.
Mam problem z wybraniem deski, ma mi ona służyć do freestylu i to szeroko pojętego, czyli począwszy od jazdy po boxach i rurach skończywszy na skokach z dużych skoczni. Od razu mówię że jeżdżę dużo w sezonie i nie oszczędzam deski więc potrzebuje czegoś mocnego, żeby nie rozleciało się po kilku dniach... Cena w sumie nie gra roli, mogę przeznaczyć do 2tyś zł, chodzi o to żeby sprzęt wytrzymał co najmniej 2 sezony. Chciałbym żeby deska była w miarę miękka.
Oto kilka moich propozycji:
Apo Selecta Rocker 153
Burton Fix
Burton Dominant
Capita Horrorscope FK
K2 Jibpan
K2 WWW Rocker
Nitro T1
Signal Park Rocker
Signal Park Series
Stepchild Jib Stick
Burton Joystick
Palmer Flesh

Która najlepsza z tych wszystkich, a może jeszcze coś innego? Szczerze myślałem najbardziej nad Palmerem Flesh i Signalem Park Rocker, czy mogę liczyć że te deski spełnią moje oczekiwania? Prosił bym o odpowiedzi od ludzi którzy mieli okazję jeździć na tych deskach.
Z góry dzięki i pozdrawiam

#2 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 31 March 2010 - 15:11

Witam.
Jestem nowy więc witam wszystkich.
Mam problem z wybraniem deski, ma mi ona służyć do freestylu i to szeroko pojętego, czyli począwszy od jazdy po boxach i rurach skończywszy na skokach z dużych skoczni. Od razu mówię że jeżdżę dużo w sezonie i nie oszczędzam deski więc potrzebuje czegoś mocnego, żeby nie rozleciało się po kilku dniach... Cena w sumie nie gra roli, mogę przeznaczyć do 2tyś zł, chodzi o to żeby sprzęt wytrzymał co najmniej 2 sezony. Chciałbym żeby deska była w miarę miękka.
Oto kilka moich propozycji:
Apo Selecta Rocker 153
Burton Fix
Burton Dominant
Capita Horrorscope FK
K2 Jibpan
K2 WWW Rocker
Nitro T1
Signal Park Rocker
Signal Park Series
Stepchild Jib Stick
Burton Joystick
Palmer Flesh

Która najlepsza z tych wszystkich, a może jeszcze coś innego? Szczerze myślałem najbardziej nad Palmerem Flesh i Signalem Park Rocker, czy mogę liczyć że te deski spełnią moje oczekiwania? Prosił bym o odpowiedzi od ludzi którzy mieli okazję jeździć na tych deskach.
Z góry dzięki i pozdrawiam


park rocker nie nadaje sie na duze hopy-to siwtna deska na przeszkody,do butterkow i do puchu ale na duzych konstrukjach sie nie sprawdza.tutaj znacnzie lepsza opcja bylby park series,fajna miekka deska nadajaca sie zarowno na hopy jak i na przeszkody,bardzo fana uniwersalna deska.
palmer flash-jest to nieco twardsza deska od parkrockera,o slabszym popie,natomiast takze fajnie sie klei do przeszkod,moim zdnaiem szkoda tylko troche slizgu,bo to szybki,spiekany slizg i szkoda go katowac na rurach bo naprawy potem tanie nie sa:):D
k2 jibpann batdzo fajna deska,nie za twarda nie za miekka,swietnie jezdzi i super sie spisuje w parku.
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#3 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 April 2010 - 15:46

moim zdaniem kup 2 deski Jedną z camberem ew. hybrydę na duże hopy i do jazdy. Ona powinna wytrzymać długo nawet jak intensywnie jeździsz A drugą kup jakąś tańszą w miarę dobrą do jibbingu i ogólnie do zakatowania... Szkodaby było gdybyś zniszczył tygodniową deskę za 2tys. na jakiejś rurce
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu

#4 wazuuup

wazuuup

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 7 postów
  • Poziom zaawansowania:jezdze wn'em i kompensacyjnym

Napisano 18 August 2010 - 07:40

Witam.
Jestem nowy więc witam wszystkich.
Mam problem z wybraniem deski, ma mi ona służyć do freestylu i to szeroko pojętego, czyli począwszy od jazdy po boxach i rurach skończywszy na skokach z dużych skoczni. Od razu mówię że jeżdżę dużo w sezonie i nie oszczędzam deski więc potrzebuje czegoś mocnego, żeby nie rozleciało się po kilku dniach... Cena w sumie nie gra roli, mogę przeznaczyć do 2tyś zł, chodzi o to żeby sprzęt wytrzymał co najmniej 2 sezony. Chciałbym żeby deska była w miarę miękka.
Oto kilka moich propozycji:
Apo Selecta Rocker 153
Burton Fix
Burton Dominant
Capita Horrorscope FK
K2 Jibpan
K2 WWW Rocker
Nitro T1
Signal Park Rocker
Signal Park Series
Stepchild Jib Stick
Burton Joystick
Palmer Flesh

Która najlepsza z tych wszystkich, a może jeszcze coś innego? Szczerze myślałem najbardziej nad Palmerem Flesh i Signalem Park Rocker, czy mogę liczyć że te deski spełnią moje oczekiwania? Prosił bym o odpowiedzi od ludzi którzy mieli okazję jeździć na tych deskach.
Z góry dzięki i pozdrawiam

Osobiście miałem doświadczenie co do Nitro T1, ogólnie deska przeznaczona do parku ale bardziej nadaje się na różnego rodzaju hopy, kick airy i pipe. Gdy zacząłem skakać po railach i boxach, deska się rozwarstwiła a krawędzie nie wytrzymały i pękły (mimo że Nitro reklamuje te krawędzie jako railkiller hehehe) poza tym deska bardziej sztywna jak na parkowa. Kumpel w parku ujeżdża K2 WWW i deska rzeczywiście fajna na railach i boxach ect smiga spoko, nie wiem jak zachowuje sie na hopach bo kumpel katował tylko jib, ale mysle ze gorzej spisuje sie przy wysokim skakaniu. W twojej liscie zabrakło mi też Gnu Park Pickle i Lib Tech Skate Banana posiadacze sobie je chwala przy czym duzo się mowi o małej trwałości desek ale 2 sezony powinna wytrzymac w koncu recznie robiony sprzet. Dodatkowo Nitro Sub Zero jest miękka parkowa deska, widziałem jak na nich smigali to dawały rade na rurach i boxach. Jeden koles jezdzi na signalu (nie wiem jaki model) to tez na rurkach i murkach spisywał się dobrze. Z Burtona jakby mi ktos przystawil pistolet do glowy i kazal wybierac to wybralbym Joystick. Pozdro

#5 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 August 2010 - 22:21

deski Jib trochę się gryzą z deskami na duże hopy.