Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Wiązania Est


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 dumdum1988

dumdum1988

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 March 2010 - 13:58

Posiadam deske z patentem est. Zastanawiam sie uzbierac na wiazania Burtona Est, czy kupic bez systemu est i zalozyc insert est. Jakie wiazania polecalibyscie do Burtona Hero. Myslalem na Cartelami, aktualnie chodza kolo 600zl. W tej cenie teraz oprocz wspomnianych cartelow co byscie polecili?

#2 adam4701

adam4701

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 31 March 2010 - 17:07

Posiadam deske z patentem est. Zastanawiam sie uzbierac na wiazania Burtona Est, czy kupic bez systemu est i zalozyc insert est. Jakie wiazania polecalibyscie do Burtona Hero. Myslalem na Cartelami, aktualnie chodza kolo 600zl. W tej cenie teraz oprocz wspomnianych cartelow co byscie polecili?

Ja mam Triady z tamtego roku i są extra jak dla mnie. A i popatrz na Fluxy, bardzo dobre wiązania z bardzo ciekawym designem x)

#3 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 31 March 2010 - 20:30

Posiadam deske z patentem est. Zastanawiam sie uzbierac na wiazania Burtona Est, czy kupic bez systemu est i zalozyc insert est. Jakie wiazania polecalibyscie do Burtona Hero. Myslalem na Cartelami, aktualnie chodza kolo 600zl. W tej cenie teraz oprocz wspomnianych cartelow co byscie polecili?


no deska ma ICS a wiązania są EST.
jak masz ICS to tylko EST.
Dyski ICS są tylko dla tych co mają wiązania bez EST (np. ja smigam w CO2 burka)
EST może byc ciekawe bo w tradycyjnych wiązaniach podstawę masz plastikową a w EST masz tylko podkładkę gumową ! Tylko na przodzie masz pedał plastikowy. Może być lepiej w czuciem deski.

Sam szukam EST w rozmiarze M, najlepiej Malavitę lub Exile ale już nigdzie nie ma.

Jak ktoś gdzieś widział ...........
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#4 Marcin Be

Marcin Be

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 01 April 2010 - 09:14

jak masz ICS to tylko EST


nieprawda.
kumpel ma joysticka i jezdzi dalej na "tradycyjnych" wiazaniach forum.
moze i "lepiej"/"optymalniej" by bylo z est wiazaniami, ale sa normalnie dostepne dyski/adaptery na ics dla normalnych wiazan

#5 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 01 April 2010 - 09:53

nieprawda.
kumpel ma joysticka i jezdzi dalej na "tradycyjnych" wiazaniach forum.
moze i "lepiej"/"optymalniej" by bylo z est wiazaniami, ale sa normalnie dostepne dyski/adaptery na ics dla normalnych wiazan


prodish tez na joysticku jezdzi w co2 3d z przejsciowkami;p

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#6 dumdum1988

dumdum1988

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 01 April 2010 - 20:08

No dobra ale majac te 500-600zl lepiej dac na cartele est, ewentualnie exil lub inne burtony est, czy kupic za ta cene po obnizkach cos innego. Czy te wiazania est sa tak zajebiaszcze i warte ceny? Tez szukam M :)

#7 dumdum1988

dumdum1988

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 128 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 April 2010 - 17:24

Jeszcze jedno pytanie: Do Burtona Hero lepsze sa Exile czy Mission. Jaka jest roznica miedzy nimi?

#8 Konrad

Konrad

    Starszy snołborder

  • Snowboard Summit Squad
  • 595 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 09 April 2010 - 15:40

oba będą dobre Ale Exile to typowe freestyle bardzo miękkie Mission bardziej all-moutain troszke sztywniejsze I Exile mają obszernego górnego strapa - a to w freestyle jest bardzo fajne (choć to może tylko moje subiektywne odczucie)
9 na 10 wyapdków zdarza się w domu... Lion radzi nie siedź w domu