Skocz do zawartości




Zdjęcie

Regulacja Wiązań Volkl Straptec Initial 2012/13 (Black)


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mloskot

mloskot

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 January 2015 - 18:11

Witam,

 

Zakupiłem w/w wiązania w zestawie z Volkl Stroke 2014 od Emi Surf i wszystko cacy, komplet był skręcony referencyjnie dla żółtodzioba i pod moje parametry (but 44, kąty +15/0, rozstaw 52cm). Kąty pewnie będę zmieniał po kilku testach na stoku.

 

Wiadomo, deska i wiązania przychodzą gołe, tzn. bez pudła, instrukcji, etc. Wyczytałem że w instrukcji jest nawet napisane że należy obciąć paski...czyli jest instrukcja czy jej nie ma? :)

 

Chodzi o to, że zastanawiam się czy istnieje w tych wiązaniach możliwość dopasowania kąta highback'ów względem osi pionowej, aby były równolegle do osi podłużnej deski.

 

Jeśli tak, to w jaki sposób to zrobić aby nie spartolić wiązań?

Czy w ogóle, jako początkujący po trzech dniach nauki dać sobie spokój z równoległością highbacków i przy kątach +15/0, ewentualnie +15/3-9 olać temat bo i tak nie odczuję różnicy?

 

p.s. Po lekturze adechade.com & snowboard.pl, widzę, że Morgan zna się doskonale na w/w sprzęcie, więc zdecydowałem od razu uderzyć tu :)

 

Pozdrawiam,

Mateusz


Użytkownik mloskot edytował ten post 22 January 2015 - 18:14

"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"


#2 sedzia

sedzia

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 January 2015 - 15:58

Morgan usunął konto tutaj...



#3 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 January 2015 - 17:07

Nie usunął, ale jest w Livigno


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#4 mloskot

mloskot

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 January 2015 - 11:20

Dzięki za info, poczekam


"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"


#5 mloskot

mloskot

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 26 January 2015 - 21:49

Jakby kto kiedy szukał podobnego info, to tutaj


"The hardest part about learning anything physical is starting without already knowing what it feels like to do it right!"