Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Burton - Gwarancja Na Buty


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kuba_krk

kuba_krk

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 January 2015 - 15:33

Czy dożywotnia gwarancja Burtona obejmuje także buty snowboardowe ? Mam 3 letnie buciwo, od zawsze na mojej nodze i po kąpieli podczas TD5 odkleja mi się podeszwa na pięcie :D Czy takie coś idzie zareklamować ? Paragon już dawno wyblakł i jest nie do odczytania :/



#2 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 January 2015 - 16:26

3 letnie zapomnij gwarancja burka to 2 lata lepiej idz do szewca, mi po roku sie odkleiła podeszwa na pięcie - wymieniono na nowe

 

paragon odczytasz, wez zelazko i szmatke i go przeprasuj zrobisz negatyw na paragonie - wypróbuj temperature najpierw na paragonach ze spozywczaka.


Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#3 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 January 2015 - 16:41

ale o ile się nie myle to dożywotnia gwarancja nie jest na wszystko, a na pewno nie na buty


Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#4 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 January 2015 - 17:13

Widziałem takie odklejenie. Spokój pogadać w sklepie gdzie kupiłeś lub napisac do Snow Unitu. Formalnie widzę to słabo ale może ......
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#5 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 January 2015 - 19:19

Dożywotnie gwarancja jest na podstawy wiązań, ubrania z serii AK i może na coś jeszcze ale na pewno nie na buty.



#6 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 January 2015 - 19:48

Dożywotnie gwarancja jest na podstawy wiązań, ubrania z serii AK i może na coś jeszcze ale na pewno nie na buty.

 

jeszcze na pasek flex slider w wiązaniach ma tak gwarancję


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama



Dodaj odpowiedź