Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Buty Fs, Am Do 500 Zł


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 LouisO

LouisO

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 40 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 07 January 2015 - 18:58

Witam,
Rozglądam się po nowych butach dla deski i wiązań fs powiedzmy do 500 zł. Flex od 5 wzwyż.
Na razie zainteresowany jestem:
1. Adidas Blauvelt (tylko nie wiem jak z twardością)
2. Burton Moto
Również jak by ktoś miał do sprzedania to można pisać. Wkładka od 27 cm do 27,5 cm.
"Jak się nie wypierdolisz to się nie wyszkolisz" :D

#2 mooha

mooha

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 53 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 January 2015 - 20:41

miałem dokładnie taki sam dylemat , 5 stówek i ani grama więcej, bo po co ;) a jakby było jeszcze taniej to już wogóle poezja. 

mierzyłem moto i mierzyłem ambushe od burtona,......miałem na nogach jeszcze inne buty typu thirty two i innych firm (nazw nie pamiętam bo to 3 lata temu było)..... i wybrałem ambushe. Niby 250 zł więcej niż te 5 stówek, ale...... moim zdaniem butów nie zmienia się co sezon, przynajmniej ja nie mam drukarki do banknotów :P więc warto kupić coś raz a porządnie niż bawić się w niższe modele danego producenta ;) 

 

po 3 sezonach but nadal wygląda jak but, skorupa zewnętrzna jest w stanie bardzo dobrym, stopa trzymana jest tak jak być powinna, wkładka się nigdzie nie wygniotła na tyle żebym czuł że but nie trzyma, nigdzie nie przemakają. 

 

Ja polecam, pewnie ktoś inny poleci coś innego i temat się rozwinie ;) 



#3 LouisO

LouisO

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 40 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 07 January 2015 - 23:07

Tylko, że ja nie pracuje, dlatego mój budżet nie przekracza 500 zł :P Chyba rozumiesz :D
"Jak się nie wypierdolisz to się nie wyszkolisz" :D