Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Wyjazdy Na Freeride I Helicamp - Ktoś Coś?


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimowyziomek

zimowyziomek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 December 2014 - 14:31

Zastanawiamy się nad możliwością wyjazdu do La Rosiere na freeride i helicamp.  Mógłby mi ktoś napisać jak wyglądają wypady ze SnowShow? Serio jest tyle atrakcji? Z góry dzięki za dobre info. Pozdro600



#2 grad

grad

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 December 2014 - 21:34

już od kilku lat jeżdżę ze SS i mogę szczerze powiedzieć,że chyba nie robią słabych wyjazdów :D

Ca najmniej na każdym, na którym byliśmy było ok. A co do atrakcji to chyba z trylion.

 

Trzeba dobrze rozdysponować czas bo jeśli chciałbyś robić wszystko od szusowania,po branie udziału we wszystkich konkursach

i imprezowaniu to 24 na dobę będzie mało :P



#3 małpka

małpka

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 19 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 January 2015 - 14:12

Zastanawiamy się nad możliwością wyjazdu do La Rosiere na freeride i helicamp.  Mógłby mi ktoś napisać jak wyglądają wypady ze SnowShow? Serio jest tyle atrakcji? Z góry dzięki za dobre info. Pozdro600

Od gimnazjum wyjeżdżam na zorganizowane szusowanie z niejednym organizatorem więc mogę się podpisać pod tym co mówi kolega Grad.

Wyjazdy z nimi są mega fajne jeśli chodzi o organizację i atrakcje, nie wspominając o kurortach <3  :ok:  :-D  :wub:



#4 zimowyziomek

zimowyziomek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 January 2015 - 19:09

już od kilku lat jeżdżę ze SS i mogę szczerze powiedzieć,że chyba nie robią słabych wyjazdów :D

Ca najmniej na każdym, na którym byliśmy było ok. A co do atrakcji to chyba z trylion.

 

Trzeba dobrze rozdysponować czas bo jeśli chciałbyś robić wszystko od szusowania,po branie udziału we wszystkich konkursach

i imprezowaniu to 24 na dobę będzie mało :P

Grad a mógłbyś coś więcej o helicamp? 



#5 Misiek Bielsko

Misiek Bielsko

    Zaawansowany snołborder

  • ModTeam
  • 774 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2015 - 20:34

Mnie to się wydaje, że SnołSzoł zatrudnił sobie paru gimbusów, albo kolesia, który pisze sam ze sobą na forach... ale może jestem z natury podejrzliwy? :jump:


www.maramuresz.com Wyprawy4x4, freeride - Rumunia, Bułgaria, Bałkany

#6 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2015 - 20:41

Byłem z nimi ze 3 razy na wyjazdach. Tanio i imprezowo. Nie wiem co tu więcej pisać.

Co do heli to nie wiem ale kluczem może być tu słowo PROWIZJA ;-) Zadzwoń pogadaj.


Użytkownik Muniek edytował ten post 05 January 2015 - 20:43


#7 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 January 2015 - 21:55

Byłem z nimi ze 3 razy na wyjazdach. Tanio i imprezowo. Nie wiem co tu więcej pisać.

Co do heli to nie wiem ale kluczem może być tu słowo PROWIZJA ;-) Zadzwoń pogadaj.

 

heh raczej nikt nigdzie nie będzie dzwonił, wystarczy spojrzeć w wytyczne zadania :D

 

Misiek, 100% racji :) 


  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#8 zimowyziomek

zimowyziomek

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 3 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 January 2015 - 19:03

Byłem z nimi ze 3 razy na wyjazdach. Tanio i imprezowo. Nie wiem co tu więcej pisać.

Co do heli to nie wiem ale kluczem może być tu słowo PROWIZJA ;-) Zadzwoń pogadaj.

Muniek czyli warto jechać?  



#9 szafraanka

szafraanka

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 68 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 20 January 2015 - 15:27

Byłam z nimi na ostatnim wyjeździe, zachęcona zeszłorocznymi, pozytywnymi opiniami.

 

NIGDY WIĘCEJ SnowShow. Ani snow (nie ich wina) ani show ani kukuryku... Zmarnowane pieniądze i urlop, co się dało zepsuć, w i tak słabej sytuacji, to zepsuli  :(

 

Podobno szykują się nawet jakieś pozwy za ten wyjazd...

 

Byłam z innymi organizatorami, więc mam porównanie, że może być inaczej.


Użytkownik szafraanka edytował ten post 20 January 2015 - 15:32

  • kortek lubi to

#10 grad

grad

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 10 August 2015 - 11:21

Ani snow (nie ich wina) ani show ani kukuryku... Zmarnowane pieniądze i urlop, co się dało zepsuć, w i tak słabej sytuacji, to zepsuli  :(

 

No chyba trochę przesadzasz. Też miałem okazję w zeszłym roku uczestniczyć w wyjeździe do Les Sybelles, i wcale nie było tak źle jak piszesz. To prawda, że w tamtym sezonie warunki były pod względem śniegu dosyć słabe, ale i tak można było przecież fajnie pojeździć, mimo, że był to chyba najgorszy początek stycznia w Alpach od kilku lat. Z tego co wiem masa ośrodków była w ogóle zamknięta jeszcze na Sylwestra. Ogólnie jednak wyjazd SS trzymał wysoki poziom, a organizatorzy jakoś starali się jakoś zadośćuczynić słabym warunkom pogodowym, były przecież m.in.: silent disco, wieczór pokerowy, imprezy wieczorem, impreza na stoku, itd, więc nudzić się było ciężko. No a z tego co cię pamiętam (jeśli dobrze kojarzę po ksywie) to nie wyglądałaś na osobę znudzoną wyjazdem ;P 


Użytkownik grad edytował ten post 10 August 2015 - 11:23


#11 Bbone

Bbone

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 2 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 March 2016 - 12:46

Co do SS to bylem z nimi juz 3 razy i moge polecic organizatora . Jesli chodzi natomiast o helicamp to cene jaka u nich widzialem to 280€ chyba ,a po dojechaniu na miejsce do La rossiere czekalismy w recepcji glownego budynku ,a tam cena (francuska bez posrednikow ) 210€ :) hehe. I do trgo tansze ubezpieczenie :)
Niestety nie lecialem na heli ale kumpel lecial i patrząc na jego filmiki to zabawa przednia .