Skocz do zawartości




Zdjęcie

Who Is Who - Mrgn


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 16 December 2014 - 00:14

O mnie:
Instruktor SITS, Międzynarodowy Instruktor IVSI, kierownik szkoły snowboardu SITS - ASU 3Style.pl
Jeżdżę na symetrycznej kaczce, jak potrzeba to kierunkowo a od święta odpalam twardy zestaw.

Od 2001 roku prowadzę wraz moją ekipą, riderami sklep 3Style w Krakowie przy ul. Dąbskiej 18N (blisko Areny). Przez 9 lat sklep był na Pl. Inwalidów 7.

3Style
Dąbska 18N Kraków
www.sklepsnowboardowy.pl
tel. sklep 666 537 666

Służę profesjonalną pomocą w doborze sprzętu snowboardowego, nie tylko na zasadzie doboru długości deski dla początkujących ale także sprzętu dla zaawansowanych riderów. Przy doborze podchodzę do każdego klienta indywidualnie. Lubię więc wiedzieć jak najwięcej o upodobaniach ridera, gabarytach (waga, wzrost, rozmiar buta), kątach i stance jaki preferuje. Istotne jest również co robimy na śniegu, do czego tak naprawdę zestaw ma służyć, jak dużo deska ma być używana w parku, poza trasą i na twardym. Poziom umiejętności i kierunek rozwoju to także jest dla mnie ważna rzecz. Określenie swoich oczekiwań od nowego sprzętu jest również pomocne, deska ma być miększa, łatwiejsza, ma lepiej trzymać, lepiej latać itd.
Znam się na sprzęcie zarówno od strony technicznej jak i użytkowej, samodzielnie testując każdą deskę po kolei.

Praktycznie wszystkie proponowane przeze mnie deski i wiązania, udostępniam do przetestowania przed ich zakupem.
Od tego roku, gdy tylko spadnie śnieg, ruszą nasze centra testowe w górach, czynne 7 dni w tygodniu.

Deski Volkl i wiązania Flux można będzie testować również w terminach i miejscach, naszych gratisowych szkoleń dla klientów.

Do każdej deski zakupionej w naszym sklepie, dokładamy 1 dzień szkolenia gratis z doświadczonymi instruktorami SITS.

Uczymy snowboardingu użytkowego, technik jazdy które wykorzystasz w trudnych warunkach, na stromych ścianach, na muldach. Tak by nawet jazda w trudnych warunkach sprawiała fun i była bezpieczna. Dopiero dobrze czujących deskę zabieramy do parku lub poza trasę.

Uczymy pozytywnego snowboardingu, jazda na krechę lub ślizgaczo-hamowaczem szybko się nudzi i jest kontuzjogenna, znacznie większą radość daje nam skręcanie, czyli czerpanie funu z siły odśrodkowej:

http://youtu.be/YmfBM6Xj1lA
http://youtu.be/sDK1_pR1vyk
http://youtu.be/yzzFX1tvN4s

Short story:
Volkl Snowboards - niemiecka firma, na którą spływa blask jakości, klasy, ale i narciarskie 90-cio letnie korzenie. Firma ta produkowała od 1987 deski dla Nitro, Sims, Santa Cruz, Rad-air po czym najpierw ruszyła ze swoją "anty-narciarską" markę Able, po to, by chwilę później stwierdzić że podobnie jak i inne narciarskie topowe firmy, nie ma sensu tego ukrywać i należy produkować deski pod własną marką. Tym sposobem mamy w tej chwili 16-stą kolekcję desek Volkl + 10 lat wcześniejszych doświadczeń. Czy jest więc wiele firm bardziej snowboardowych? 16 lat w branży snowboard!
Nacisk na właściwości jezdne, na technologie, na rozwój i nowe modele to są priorytety firmy. Każda z desek ma unikalną geometrię, różni się od innych desek w kolekcji tej samej długości. Każda deska ma inną budowę w swoim wnętrzu, co sprawia że nie ma dwóch podobnych desek. Każda z desek zdecydowanie odróżnia się więc od innego modelu. W Volklu nie ma gotowców, powielania tych samych desek. Daje to możliwość doboru sprzętu zarówno dla początkującego jak i dla zaawansowanego, dla freestylowca, jibera, freeridera i carvera. Firma dąży do maksymalizacji wszechstronności desek, stąd nowy Coal XT jest dobry również w puchu, na freeridowym Alright można skakać w parku a Stroke dla początkujących, gdy tylko masz technikę, wycina cięte skręty na stromych ścianach. Xbreed jest połączeniem cech wielu desek itd itp.
www.voelkl-snowboards.com

Jeżdżę na tych deskach od 2002 roku, każdą z desek w kolekcji mam dobrze objeżdżoną, sprawdzoną również przez riderów z nami współpracującymi. Nowe modele otrzymujemy do testów sezon wcześniej, mamy więc czas na nagranie filmików jak każda deska zachowuje się w akcji. Jestem w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące desek Volkl. To nie jest papka marketingowa, Volkl to są jest przede wszystkim produkt, deska, na najwyższym poziomie o czym wie i czuje to pod nogami cała rzesza doświadczonych riderów, instruktorów, wykładowców czy zawodników. M.in. reprezentacja Pol to: Maciej Długosz (Int Team) i 3-krotny olimpijczyk Mateusz Ligocki.

Flux Bindings - amerykańskie wiązania japońskiej firmy. Firma zajmująca się konstruowaniem i budowaniem wiązań od podstaw. Ponad 20 lat doświadczenia, firma która wymyśliła zapinanie paska na czubek buta czy klamerki uu fit. Wiązania z najwyższej półki, znakomite pompki, super komfort, brak ucisków pasków, długowieczność, znikome potrzeby serwisowe itd. Bogata kolekcja umożliwia dobór wiązań tak, by deska została nimi upgrade'owana w odpowiednim kierunku a nie pozbawiona szans dobrze jeździć. Wiązania odgrywają kluczową rolę w zachowaniu się deski na stoku, przenoszą siły szybciej lub wolniej, pozwalają desce pływać lub mocniej docisnąć krawędź.
www.flux-bindings.com

Jeżdżę w różnych Fluxach od 8 lat, podobnie jak z Volkl, służę pomocą w zakresie doboru modeli, rozmiaru, ustawień, regulacji, serwisu itd itp.

Mam sporą wiedzę i rozeznanie w zakresie innych firm, jednak nie mogę nazwać się fachowcem w zakresie Burtona, Arbor, Rad-air czy innych marek które sprzedajemy w naszym sklepie.


Jeżeli więc potrzebujesz:
- jakichkolwiek informacji na temat sprzętu Volkl lub Flux
- skutecznej pomocy w doborze zestawu lub deski
- konsultacji w sprawie długości, szerokości deski
- porady dotyczącej ustawień wiązań, kątów, rozstawu
- pomocy w zakresie doboru odpowiednich wiązań do przeznaczenia zestawu
- odpowiedzi na konkretne pytania, na które inni nie potrafią odpowiedzieć lub odpowiadają w sposób całkowicie niezrozumiały
- wytłumaczenia zawiłości i skomplikowania jakiegoś np. opisu
- inne
... proszę załóż nowy wątek w moim dziale, opisując jak najdokładniej temat, a prędzej czy później uzyskasz konkretną i rzeczową pomoc, sugestie czy komentarz. Z mojej pomocy skorzystasz bądź nie, opinię moją możesz poznać, może w czymś pomoże.

W razie potrzeby, proszę o kontakt priv lub mailowy: [email protected]

Zainteresowanych szerszą wiedzą, odsyłam do mojego poradnika: http://sklepsnowboardowy.pl/poradnik.html

Użytkownik mrgn edytował ten post 16 December 2014 - 00:38