Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Serwis Zajmujący Się Termoformowaniem Butów Snb


19 odpowiedzi w tym temacie

#1 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 December 2014 - 22:37

Siemacie, czy istnieją takie serwisy,albo sklepy, które mogą mi taką usługę zaoferować ? Dodam, że buty już mam i interesuje mnie wyłącznie samo dogrzanie butów.

#2 krystian21

krystian21

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 December 2014 - 22:39

Ja swoje burki wygrzewałem w Katowicach w Kosmosie.

#3 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 December 2014 - 23:19

a to jest normalny sklep, tak ? swoje buty kupiłeś u nich ?

#4 krystian21

krystian21

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 December 2014 - 08:27

Kupiłem u nich to prawda. Wygrzewają też buty nie zakupione u nich, ale lepiej zadzwonić i zapytać bo może coś się zmienilo. To a to stacjonarny sklep w Silesia City Center Katowice.

Użytkownik krystian21 edytował ten post 14 December 2014 - 08:29


#5 michael

michael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 14 December 2014 - 10:17

Ale w jakim miejscie?

#6 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 December 2014 - 13:50

W Krakowie (jeśli ktoś ma blisko) można wygrzać u W.G. Serwis bardzo dobry. Przyjeżdżają tam ludzie z całej Polski (ostatnio spotkałem tam kilku gości z Sudetów). Minus taki, że trzeba chwilę poczekać bo są spore kolejki. Ale za to jakość usług na najwyższym poziomie.

#7 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 December 2014 - 14:40

W Krakowie (jeśli ktoś ma blisko) można wygrzać u W.G. Serwis bardzo dobry. Przyjeżdżają tam ludzie z całej Polski (ostatnio spotkałem tam kilku gości z Sudetów). Minus taki, że trzeba chwilę poczekać bo są spore kolejki. Ale za to jakość usług na najwyższym poziomie.


strona internetowa mega oldschool. Jak z lat '90.
Ja tam butów nie wygrzewam. 2-3 godziny na stoku i buty są super ułożone.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#8 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 December 2014 - 15:57

A nie lepiej się wspomóc zwykłą suszarką do włosów w domu + to co napisał ProDish ?
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#9 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 December 2014 - 16:13

Jeżeli Twoja suszarka jest w stanie wytworzyć stałą temperaturę 1100C (w zależności od typu botka) i wiesz jak to później poskładać, ja się ustawić, jak wygnieść bardziej miejsce na palce i przez ile minut ochładzać to pewnie. Ja, jak już wywaliłem 1500 na buty wolałem nie ryzykować eksperymentów.

strona internetowa mega oldschool. Jak z lat '90.

Strona jaka jest każdy widzi :) Ale ja u niego nie zamawiam serwisu internetowego tylko wygrzewam buty, zakładam wiązania i sklejam krawędzie. Jak do tej pory się nie zawiodłem a sądząc po ilości sprzętu jaki tam stoi w kolejce do zrobienia jakość strony nie ma w tym przypadku specjalnie wpływu na ilość klientów.

#10 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 14 December 2014 - 19:59

A macie może informację na temat takiego serwisu, który znajdował by się w okolicach Wrocławia ? Mieszkam w Złotoryi ( 80 km na zachód od Wrocławia.

#11 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 December 2014 - 21:25

Z ciekawych patentów :

Oficjalny poradnik Intuition (chociaż nie słyszałem żeby robili botki do butów SNB)

#12 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 December 2014 - 21:34

Jeżeli Twoja suszarka jest w stanie wytworzyć stałą temperaturę 1100C (w zależności od typu botka) i wiesz jak to później poskładać, ja się ustawić, jak wygnieść bardziej miejsce na palce i przez ile minut ochładzać to pewnie. Ja, jak już wywaliłem 1500 na buty wolałem nie ryzykować eksperymentów.


Strona jaka jest każdy widzi :) Ale ja u niego nie zamawiam serwisu internetowego tylko wygrzewam buty, zakładam wiązania i sklejam krawędzie. Jak do tej pory się nie zawiodłem a sądząc po ilości sprzętu jaki tam stoi w kolejce do zrobienia jakość strony nie ma w tym przypadku specjalnie wpływu na ilość klientów.


Dobrze mieć taką fachurę w okolicach.
Dobrze że od smarowania i robienia ostrej krawędzi mam u nas SkiSpa.pl - robią robotę.
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#13 szymoński

szymoński

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 14 December 2014 - 21:58

Z ciekawych patentów :
https://www.youtube....h?v=8ANQvJVZ5Kg
Oficjalny poradnik Intuition (chociaż nie słyszałem żeby robili botki do butów SNB)


retro akurat także posiadam wewnętrzny but firmy intuition. Niestety do zestawu nie dołączyli zaślepki na palce, ani tej skarpety ;) chociaż na instrukcji dołączonej do butów widniało wskazanie użycia tych elementów.

Dobra, znalazłem taki serwis w Bergsporcie, jednak cena wynosi 120 zł. Czy to norma ?
  • michael lubi to

#14 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 December 2014 - 22:56

w Burku od kilku sezonów butów się nie wygrzewa. Ale za to trzeba uważać z mierzeniem bo buty wydają się .... za duże a w tak naprawdę już dobrze w danym rozmiarze leżą.


"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama

#15 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 December 2014 - 23:03

Ja w Kraku płaciłem 80.

#16 SzymSzym

SzymSzym

    Starszy snołborder

  • Instruktorzy
  • 466 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 14 December 2014 - 23:55

Ride ma wszystkie buty (poza juniorskim modelem i chyba jednym męskim) z termoformowalną wkładką Intuition.

W Poznaniu w Boardersie mamy nagrzewnice Ride (180stopni wdmuchuje) i oczywiście oferujemy taką usługę :)

Z domowego sposobu, można jeszcze skorzystać z piekarnika a 'zaślepkę' na palce ogarnąć z jakiejś waty czy papieru. Ja tak twarde buty wygrzewałem i wyszło dobrze. Tylko trzeba znaleźć sprawdzone info jaka temperatura i jak długo liner ma siedzieć w piekarniku, akurat do twardych deeluxow dużo jest tego na necie :)

#17 michael

michael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 15 December 2014 - 12:05

Dobra, znalazłem taki serwis w Bergsporcie, jednak cena wynosi 120 zł. Czy to norma ?

Wlasnie to jest dlaczego sie pytalem skad jestes. Jedz do Bergsportu bo to jest jedyny porzadny miejsce gdzie mozesz przygotowac kapcie termoformowalne na dolnoslasku. Powiedz ze chcesz porozmawiac z Panem Tomkiem, wlascicielem, i ze jestes z polecanie od michaela amerykanina. Nie moge obiecac co do jakis znizek, ale porozmawiaj z nim po ludzku :)

Hrmmm .. jest ogromna roznicza miedzy wklady czy tam buty wewnetrze ktore sa termoformowalne a takie ktore sie 'dopasuja' pod wplywem ciepla (ludzkiego czy tam nagrzewnica/ suszarke). Prawdziwe nowe wkladki termoformowalne nie nadaje sie do uzytku i musze byc wygrzane w piecyku w ok. 120 stopni. Jesli wogole jestes w stanie zmiescic twoja stope w bucie z taka wkladka to znaczy ze masz za duze buty. Co do metody 'na ryz', worek z goraca wode czy dmuchawke, to sa polsrodki i jesli juz wydalesz tyle kasy na buty czy tam wkladki termoformowalne to lepiej porzadnie przygotowac ich w piecu. Mozna samemu to zrobic, w mojim przypadku chcialem zeby ktos kto ma doswiadczenie mi przygotowal.

#18 retro

retro

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1446 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 December 2014 - 12:33

Co do metody 'na ryz', worek z goraca wode czy dmuchawke, to sa polsrodki

Tym bardziej zastanawia mnie dlaczego pojawiają się w oficjalnym video producenta?

#19 michael

michael

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor Rekreacji MENiS

Napisano 15 December 2014 - 20:23

To nie jest trudne. Bo to ogromnie pomaga w sprzedazy.

#20 Pisanka

Pisanka

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 January 2015 - 02:11

A macie może informację na temat takiego serwisu, który znajdował by się w okolicach Wrocławia ? Mieszkam w Złotoryi ( 80 km na zachód od Wrocławia.

 

Zapraszam do Czerwonej Komnaty we Wrocławiu. Wygrzewamy za 0zł. 

http://www.czerwonak.../6/Kontakt.html