Skocz do zawartości




Zdjęcie

[Deska Dla Średniozaawansowanego]-Co Kupić


59 odpowiedzi w tym temacie

#1 macpas

macpas

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2014 - 14:45

Na Zimowych Igrzyskach i tak wszyscy śmigali na znienawidzonym komercyjnym Burtonie :)

#2 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 November 2014 - 15:12

Na Zimowych Igrzyskach i tak wszyscy śmigali na znienawidzonym komercyjnym Burtonie :)

No... nie. Nie wiem czy zauważyleś ale jedna z lasek jeździla na Stepchild Powder Sucks, a Jeden koleś na Stepchild KamKnife (Slopestyle). Tu akurat z oczywistych względów jestem przeczulony na widoczność pewnych marek ;)

Ostatnio napatoczyl mi sie taki film i co jak co ale tam trzymania krawędzi nie ma wcale tylko mega liść https://www.youtube....4kCGGE-rI stąd pytanie o trzymanie na krawędzi i którym wszyscy piszą. Niestety nie mialem deski z MT pod nogami stąd pytanie jak to pracuje

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#3 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2014 - 15:15

fakt, że "wszyscy" to lekka przesada, ale fakt, że burków była cała chmara..... i to spora :ok:
no board no fun!

#4 siwex

siwex

    Zaawansowany snołborder

  • Dystrybutor
  • 921 postów
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 06 November 2014 - 15:28

No... nie. Nie wiem czy zauważyleś ale jedna z lasek jeździla na Stepchild Powder Sucks, a Jeden koleś na Stepchild KamKnife (Slopestyle).

Ostatnio napatoczyl mi sie taki film i co jak co ale tam trzymania krawędzi nie ma wcale tylko mega liść https://www.youtube....4kCGGE-rI stąd pytanie o trzymanie na krawędzi i którym wszyscy piszą. Niestety nie mialem deski z MT pod nogami stąd pytanie jak to pracuje


sama deska nie jeździ...jak ziom nie ogarnia to deska sama na krawędzi nie pojedzie i takich filmików to można wrzucać miliony...i wtedy to jest wina deski???

równie dobrze pojedziesz na BOD ześlizgując się i też to będzie wina deski??Liczą się umiejętności a sprzęt może pomóc w rozwoju albo go spowolnić.Sama deska z nas nie pojedzie...
www.snow4life.pl
www.sklep.snow4life.pl
www.signalsnowboards.com
www.wainmanhawaii.com
skype:snow4life.pl

#5 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2014 - 15:31

No... nie. Nie wiem czy zauważyleś ale jedna z lasek jeździla na Stepchild Powder Sucks, a Jeden koleś na Stepchild KamKnife (Slopestyle).

Ostatnio napatoczyl mi sie taki film i co jak co ale tam trzymania krawędzi nie ma wcale tylko mega liść https://www.youtube....4kCGGE-rI stąd pytanie o trzymanie na krawędzi i którym wszyscy piszą. Niestety nie mialem deski z MT pod nogami stąd pytanie jak to pracuje

Na igrzyskich byl glownie Burton, duza firma, ma budzet i swietnych zawodnikow.

Co do filmiku. Jak taka technika liscia czy kazda inna moge pojechac na moim trs w kazdej chwili. Rozroznij trzymanie krawedzi, a to,ze ktos wogole nie ma pojecia lub zle podejscie. To,ze deski Liba jezdza lepiej niz przecietnosc jest wiadome nie od dzis, slysze to na kazdych testach.. Dalbym sobie spokoj na Twoim miejscu z "niewinnymi" insynuacjami,ze na ta tym filmiku nie trzyma. Bo to jest na tyle miarodajne czy tez reprezantywne jak filmik samochodu F1 wypadajacego z toru i konkluzja,ze opona slik nie trzyma. Akurat na TRS jezdze od paru lat i wierz mi,ze deska ma poklady przyczepnosci na krawedzi o ktorych nie sniles.

Ja Cie Marcin widzialem w zeszlym roku na Zlotym Groniu. Deski ktore sprzedajesz to dobre sprzety,ale Ty sie tam ledwo zeslizgiwales na stoku,a sprzet uwazam obiektywnie, ze na pewno byl dobry. Mysle,ze pare dni z intruktorem i moglbys dopiero docenic wlasciwosci Twoich desek...czego Ci goraco zycze.

Użytkownik Marek S. edytował ten post 06 November 2014 - 15:34


#6 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 November 2014 - 15:35

Gratuluję świetnego wzroku - Nie bylem nigdy na Złotym Groniu :lolbounce: . Po prostu pytam sie z ciekawości i chętnie cośbym testnął w wide ok 160. Peace Marku bo zaczynasz pisać jak Morgan :D

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#7 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2014 - 15:40

Bardzo chętnie Ci udostępnię deskę do testów i tak jak mówię nie chcę tu wywyższac Lib Techa, tylko technicznie opisać co jak jeździ w gamie tej firmy.

Nie byłeś na otwarciu parku Roninów? Okolice Andrychowa... Może pomyliłem nazwy stoku. Raczej byłem pewien,że to Ty. Na FB też pisałeś,że się wybierasz. Jeśi jednak nie dojechałeś to mea culpa.

#8 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 November 2014 - 15:48

Przeprosiny przyjęte. Na otwarciu nie bylem, W Andrychowie bylem raz w zeszłym sezonie (Czarny groń) ale raczej w pełni tamtego sezonu i nie kalecząc rzemiosla.

PS Podziwiam jak jadowicie ewoluowała Twoja wypowiedź... Bardzo niefajnie.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#9 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2014 - 15:52

Dokladnie chodzilo mi Czarny Groń, to był World Snowbaord Day i tam byłeś ;)
Dokładnie o to mi chodziło.
Nie ma zadnego jadu. Nie jezdzisz za bardzo na krawedzi, a wrzucasz jakis absurdalny film i sie "zastanawiasz" czy to jezdzi na krawedzi. Takich podchodow tu nie robmy. Ja nie dywaguje na temat tego czy jakas Twoja firma jezdzi na podstawie jakiego kosmicznego filmiku;)

Użytkownik Marek S. edytował ten post 06 November 2014 - 15:59


#10 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 November 2014 - 16:06

Zadałem pytanie o MT bo widze jak gość zamiata tylnią nogą a deska przez cały film nie idzie na krawędzi. I nie interesuje mnie czy mówimy o Mervinie czy o Rossi czy o Smokin. Od razu zamiast merytoryki jest atak personalny, ktory co chwila rośnie i nabiera kształtu. Staram sie być osobą neutralną stąd pytanie na podstawie tgo co widzę. Z jednj strony ktostam wypisuje ze MT nie idzie dobrze na krawędzi a ktoś inny mówi zupełnie coś innego... Ale widzę, że Forum nie jest miejscem do jakichkolwiek dyskusji tylko personalnych wycieczek.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#11 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2014 - 16:14

99% Ci powie ze trzyma ponad norme. Natomiast posilkujac sie tym zjazdem na filmiku pokazujesz,ze merytorycznie nie jestes przygotowany do dyskusji a Twoja dywagacja ma pobudki czysto handlowe...lib tech sprzedaje sie dobrze,bo te deski swietnie jezdza na krawedzi co jest najwazniejsza wartoscia dodana dla przecietnego snowboardzisty.

Ja nadal uwazam,ze gdybys z tydzien pojezdzil z instruktorem to moglbys oceniac filmiki z duza iloscia osob ktore na tym forum wymiataja jesli chodzi o jazde na krawedzi

#12 krychu

krychu

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 29 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2014 - 16:17

Marcin07 -skoro widzisz że gość na filmiku zamiata tylną nogą to powiedz jakim cudem deska ma jechać na krawędzi???Po takim filmie merytoryki faktycznie nie będzie.

pozdro

#13 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 November 2014 - 16:23

Twoja dywagacja ma pobudki czysto handlowe...

Marku to trochę w klimacie brzozy smoleńskiej? Popadasz w lekką paranoję. W takim wypadku połowa wypowiedzi na tym forum ma pobudki czysto handlowe.

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#14 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2014 - 16:27

Biorac pod uwage ze w kazdym ale to w kazdym temacie polecasz swoj sprzet jak ze moze byc inaczej;-)

#15 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 November 2014 - 16:29

i vice versa ;)

Widzę że brak śniegu podnosi ciśnienie :D

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#16 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2014 - 16:37

Mi na pewno bo kocham snowboard. Moze znowu spotkamy sie na Czarnym Groniu to sie wyzbyjesz tego liscia.

#17 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 November 2014 - 16:41

aha... "bo ja mam dłuższego" :D :lolbounce:
jak dzieci...

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#18 macpas

macpas

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2014 - 18:46

Marcin

Nie połowa a jakieś 90 % wypowiedzi na forum to handel :) Bardziej lub mniej przyczajony
  • Marcin07 lubi to

#19 Los_dell_rio

Los_dell_rio

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 317 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 06 November 2014 - 19:06

o ile sobie dobrze przypominam to właśnie z takiego powodu - tu czytaj tematu dyskusji nt techniki jazdy dystrybutorów...czy jej braku (dowolnie można skreślić) - Morgan wyleciał z żółtych stron…ciekawie się zapowiada :bag:

#20 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 November 2014 - 21:04

Banów nie będzie bo Szrek jest zarobiony :D
Marek obiecał mi przydlugiego Mervina w wide więc będę mógł szlifować liścia na ich desce :D
BTW zawsze bawily mnie tego typu rozmowy. Przynajmniej forum ożyło
  • kortek lubi to

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)