Skocz do zawartości




Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Sezon W Tyrolu 2014/15 ...zapraszam :)


23 odpowiedzi w tym temacie

#1 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 03 November 2014 - 00:11

Podobnie jak w ub. sezonie mam zamiar spędzić trochę czasu w Tyrolu na śniegu ...ile wlezie ;)
...oczywiście razem z sezonówką pt. Tirol Snow Card :) Można się przyłączyć do moich wyjazdów - zapraszam :)

Schemat wyjazdów i wszelkich działań - analogicznie jak w ub. sezonie - tu było trochę szczegółów, relacji:
http://adechade.com/...-in/#entry77012
Wyjazdy busikiem z Krakowa, na ogół przez Górny Śląsk, dalej na południe. Renault Trafic 9-os. wersja Long - dużo miejsca na wszystko. Przy dobrym układzie - zgrywamy wyjazdy z kolegą z Gdyni - drugi busik.

Pierwszy wyjazd już za nami, do Sölden (i na Pitztala jak wyszło) - tu go zapowiadałem:
http://adechade.com/...bai/#entry88656

Tymczasem krótko na temat, ...powiedzmy, że zamiast relacji :)
- warunki na lodowcach były (i są) fantastyczne - tamten opad sprzed wyjazdu radykalnie poprawił sytuację (zgodnie z oczekiwaniami)
- w przyszłym tygodniu chyba spadnie kolejny metr u góry ;)
- przyjdzie czas na więcej fotek czy relacji ale tymczasem na szybko ładne panoramki z Pitztaler Gletscher z ostatniego wyjazdu (poniżej)

- i przede wszystkim zajawka przyszłych terminów
8-11.11 (długi weekend) Sölden i okolice - trudno mi ocenić czy mam jeszcze miejsca czy nie, jakieś osoby się wahają - zapraszam, ew. na listę rezerwową, może ogarniemy dodatkowy transport
15-18.11 - dolina Oetztal, czyli Sölden + Obergurgl-Hochgurgl + może coś extra??? - mam miejsca, zapraszam :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 03 November 2014 - 00:18


#2 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 November 2014 - 13:05

8-11.11 (długi weekend) Sölden i okolice - trudno mi ocenić czy mam jeszcze miejsca czy nie, jakieś osoby się wahają - zapraszam, ew. na listę rezerwową, może ogarniemy dodatkowy transport

15-18.11 - dolina Oetztal, czyli Sölden + Obergurgl-Hochgurgl + może coś extra??? - mam miejsca, zapraszam :)



Hej, na najbliszy weekend mam 1 ostatnie miejsce wolne - chętnie dla dziewczyny bo jest w grupie akurat jedna "nie do pary" - więc koleżanka by się przydała :) ale nie jest to warunek(!) - grupa jest większa, chałupa ma 25 łóżek więc jakoś się to poukłada ;) u kol. Jaro z 3M też jest 1 miejsce.

Wyjazd z Krakowa - jutro wieczorem, nie wcześniej o g. 21, na Śląsku ok. 22-23.
Powrót we wtorek po nartach - w nocy z wtorku na środę już we własnym łóżku :)

Głównym naszym celem jest Sölden, czyli Oetztal ...reszta zależy od rozwoju sytuacji pogodowej i związanej z warunkami, wyciągami itd. Na razie od paru dni wali śniegiem, ale musi przestać - i wg prognoz na weekend ma się uspokić i zaświecić słońce ...jednym słowem bajka :)
Liczę, że wybór ośrodków/wycągów jakoś się powiększy ...? :)

Na kolejny termin w przyszły weekend - luz blues ...miejsca są :)
***

W załączeniu kilka zdjęć z ost wyjazdu, tym razem fotki z Sölden z Pucharu Świata. Jeździliśmy wtedy 2 dni w Sölden i 2 na Pitztalu (foto wyżej).

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

#3 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 November 2014 - 14:09

UWAGA: zwolniło sie nagle 1 miejsce, wiec mam w tym momencie dwa wolne na dzisiejszy wyjazd wieczorem, gdyby ktoś chciał, ew. para to zapraszam, pilny kontakt tel. najlepszy - urobimy jakieś argumenty motywacyjne, promocje czy coś takiego :) Mam wpływ na koszty transportu.
Cóż, nagła historia, choroba ...bywa i tak :/

Wyjazd wieczorem, z Kraka ok. 21, na Śląsku ok. 23... jest jeszcze czas, żeby się ogarnąć :)

#4 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 November 2014 - 13:26

Hej, raczej krótko i bez fotek, bo piszę z telefonu ...remontem instalacji ktoś mi robi sabotaż, prądu brak :)

Wyjazd w terminie: 15-18.11 - to dni na śniegu, czyli 4 dni jazdy.

Koszty są takie w założeniu:
Karnet (w kasie): np. 3 dni w Sölden 126 euro + 1 x Stubai 43 eur.
Jest także opcja na Obergurgl-Hochgurgl dodatkowo (np. zamiast 1 dnia w Sölden).

Kwatera: przyjmijmy wstępnie ok. 3x20-25 euro, zależy to od układu i ilości osób, i lokalizacji przede wszystkim.

Transport, tam i z powrotem, dojazdy na miejscu: 350-400 zł, Jeśli byłoby was wiecej to urobimy jakąś zniżkę :) na to mam wpływ. Na inne czynniki nie.

Mam 3 miejsca.

Wyjazd w najbliższy piątek (14.11) późnym wieczorem, jazda 4 dni, powrót z wtorku na środę, w Kraku z powrotem ok. 1-2 w nocy.

Jade z Krakowa na Śląsk, dalej na Ostrawę.
Są osoby z różnych rejonów, można ugadać wspólny dojazd do mnie.

Zapraszam i pozdrawiam,
Można pisać, można dzwonić ( nr tel. mam w profilu) - wyjaśnię ew. inne szczegóły, dogadamy się :)

Krzych

#5 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 21 November 2014 - 08:56

Najbliższy wyjazd do Ischgl w terminie: 29.11-02.12.14 - na 4 dni jazdy.
Możliwy program: 1. dzień np. Sölden, lub tam gdzie otworzą coś fajnego + 3 dni Ischgl

Koszty w przybliżeniu: suma za karnety - ok. 164 euro, kwatera - ok. 70 euro (3 noclegi) + transport 370-400 zł.
Zapraszam, mam ostatnie miejsca :)

Tu parę fajnych fotek z ostatniej niedzieli w Sölden:
https://www.facebook...14284817&type=1

a tu fotka opublikowana przez Ischgl wczoraj - chyba są gotowi ;)

Załączony plik  10818387_10152955320430649_3964334563116061607_o.jpg   114.04 KB   17 Ilość pobrań

#6 danielo4479

danielo4479

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 21 November 2014 - 14:38

czy ogarniasz jakies wyjazdy od czwartku do niedzieli ???

#7 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 November 2014 - 11:30

czy ogarniasz jakies wyjazdy od czwartku do niedzieli ???

Raczej nie, z różnych względów :)
- i tak dużo improwizuję, niech więc bedzie taka zasada, ze wyjazd zawsze w piątek wieczorem ( poza weekendami specjalnymi, typu Sylwek czy majówka, ew. jakieś święto w tygodniu)
- ludzie maja czas się ogarnąć, początek tygodnia jest lepszy na ew. urlop itp. ;)
- taki scenariusz jest lepszy dla jazdy, warunków itd. - tzn. stoki się rozluźniają po weekendzie a ty się "rozjeżdżasz" czyli pasuje :)
- no i jeszcze temat kwater, tak jest lepiej

****
Mam 1 ostatnie miejsce na najbliższy wyjazd, na przyszły weekend
http://adechade.com/...zam/#entry90033

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 22 November 2014 - 11:39


#8 danielo4479

danielo4479

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 22 November 2014 - 17:43

ok.
to czekam aż uda mi sie poukładać poniedziałek i wtorek na któryś wyjazd.
  • gajowy01 lubi to

#9 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 November 2014 - 12:53

Kolejne możliwe terminy:
Terminy są określone, ośrodki mogą się częściowo zmieniać zależnie od pogody, warunków etc.
Przy czym np. na grudzień ogólnie kierunek jest jeden - zachodnia część Tyrolu Północnego :)
Staram się też trzymać jednej zasady, że wyjazd jest zawsze w piątek późnym wieczorem (z wyjątkiem weekendów "specjalnych").


29.11-02.12: Ischgl (1 dzień np. Sölden, lub tam gdzie otworzą + 3 dni Ischgl) = 4 dni - ostatnie 1 miejsce

6-9.12: Serfaus-Fiss-Ladis = 4 dni (zależnie od warunków śniegowych może być coś z niżej wymienionych) - "free ski" czyli tani wyjazd/promocje na karnety

13-17/18.12: ski-safari w zachodniej częsci Tyrolu = 5/6 dni, SFL + Ischgl, ew. Nauders, Hochzeiger, może coś jeszcze - free ski, jw!

20-23.12 ...mało realny termin - choć raz wyszła taka "przedświąteczna dezercja", a może 3 dni, gdzieś blisko (SkiWelt?)

Sylwester będziemy improwizowali, ok. 5 dni - ale zawsze coś się udawało skleić fajnego :)

3-6.01 (3 króli, wolny wtorek): 4 dni - jak się zima zacznie to będę wiedział gdzie jest OK, rok temu o tej porze zmieniałem plany ze względu na warunki, nie ma sensu więc dziś określać dokładnie miejsca.

10-13/14.01: 4-5 dni - Zillertal (?)

17-21/22.01: dolina Paznauntal, czyli przede wszystkim świetne Ischgl, a także mniejsze ale fajne, See, Kappl, Galtür - 5/6 dni

24.01-27/28.01 - w tym roku pozycja obowiązkowa - Puchar Świata w Kitzbühel (głównie DH)...oczywiście jako dodatek do wyjazdu :) W grę wchodzi Kitzbühel, SkiWelt, ew. Zillertal Arena, i okolice.

2. połowa lutego - Osttirol ...jak najdalej od Bawarii :)

itd. ... oczywiście to plany, a życie, pogoda, warunki i cała rzeczywistość pokaże jak będzie ...tak czy owak - zapraszam :)

***
Takie fotki pojawiły się z Ischgl :)
https://www.facebook...763881523660370

Sefaus-Fiss-Ladis na grudzień też nienajgorzej:
https://www.facebook...762823010432888

#10 danielo4479

danielo4479

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 22 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 24 November 2014 - 14:49

powiem, że zazdroszczę możliwości wyjazdowych:)
  • gajowy01 lubi to

#11 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 24 November 2014 - 15:04

powiem, że zazdroszczę możliwości wyjazdowych:)


Wolny zawód/własna działalność + karnet sezonowy na cały Tyrol = więcej luzu :)
Poza tym plany planami, a w życiu różnie bywa - powyżej rzuciłem _możliwe_ terminy
http://adechade.com/...zam/#entry90438
...niekoniecznie pewne :)

#12 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 November 2014 - 11:55

Zwolniło mi się 1 miejsce na najbliższy wyjazd do Ischgl (z przyczyn losowych).
4 dniówka: 29.11-02.12. W planach 1 dzień w Sölden (na 90%) + 3 dni w Ischgl.

Wyjazd z Krakowa (przez Śląsk) w najbliższy piątek wieczorem.
Dołączają do mnie ludzie z Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Gorlic - można dogadać wspólny dojazd do mnie.
Zapraszam - szczegóły na telefon lub PW.

W przybliżeniu: karnety ok. 170 euro (4 dni), kwatera 65-70, transport 350-400 zł.

Tak to wygląda w Ischgl przed otwarciem:
https://www.facebook...152964569795649


Kolejne terminy były wcześniej tu:
http://adechade.com/...zam/#entry90438

#13 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 04 December 2014 - 06:17

Zwolniło się 1 miejsce z Krakowa na najbliższy 4-dniowy wyjazd,
6-9.12: 3 dni Ischgl + 1 Kaunertal.
Wyjazd z Krakowa w piątek ok. 21, przez Śląsk. Jest też 1 miejsce z 3City.

Koszty przybliżone: kwatera 66-69 EUR, suma za karnet ok. 155 EUR, transport 95 EUR.
Wiecej na priv./tel.

A tak to wyglądało ostatnio :)
https://www.facebook...767740573274465

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 December 2014 - 07:50

Zapraszam na "przedświąteczną dezercję", czyli 4 dni jazdy 20-23.12
Choć to "trudny termin" tuż przed świętami - to parę osób pytało, może się uda zbudować?
Inne rozwiązania:
- a może termin dzień wcześniej? 19-22.12 ...wyjazd wyjątkowo w czwartek wieczorem, powrót dzień przed Wigilią,
- a może 3 dni od soboty (wyjazd w piątek)? Jestem otwarty na temat :)

Gdzie? może gdzieś bliżej - od najbliższego weekendu startuje sporo ośrodków w Tyrolu, choćby duży ośrodek pt. SkiWelt + parę innych pobliskich, czyli w kwestii dojazdu/powrotu - szybko bo blisko.

***
Ciągle próbuję zbudować wyjazd sylwestrowy - ok. 5 dni.
***

Poniższy filmik nie jest mojego autorstwa - ale Duńczycy (sic!) całkiem fajnie uchwycili klimat Ischgl w ostatni weekend :)

https://www.youtube.com/watch?v=Q54FacqU49E

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 11 December 2014 - 08:25


#15 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 26 December 2014 - 18:30

Wyjeżdżam teraz na Sylwestra na 6 dni, zaraz potem na 3 króli (4 dni) - ale można pisać, dzwonić ..odbieram, choć wolę wieczorem, nie na nartach :)

Podrzucam kolejne możliwe terminy: terminy są określone, ośrodki mogą się częściowo zmieniać zależnie od pogody, warunków etc.
Staram się też trzymać jednej zasady, że wyjazd jest zawsze w piątek późnym wieczorem (z wyjątkiem weekendów "specjalnych").

3-6.01 (3 króli, wolny wtorek): 4 dni - jak się zima zacznie to będę wiedział gdzie jest OK, rok temu o tej porze zmieniałem plany ze względu na warunki, nie ma sensu więc dziś określać dokładnie miejsca.
Wchodzą w grę: głównie Zillertal, ew. Oetztal (Sölden) ...lub cokolwiek innego fajnego, jeśli teraz ta zima się poprawi wyraźnie :)
Ostatnie miejsca w busiku z Krakowa, z 3city - 1 miejsce wolne.

10-14.01: 5 dni - świetna dolina Zillertal (Mayrhofen, Arena, Kaltenbach),
ew. Oetztal czyli Sölden, Kühtai + Hochoetz, ew. Obergurgl-Hochgurgl
ostatnie 3 miejsca
 
17-21/22.01: dolina Paznauntal, czyli przede wszystkim świetne Ischgl, a także mniejsze ale fajne, See, Kappl, Galtür - 5/6 dni

24.01-27/28.01 - w tym roku pozycja obowiązkowa - Puchar Świata w Kitzbühel (głównie DH)...oczywiście jako dodatek do wyjazdu. W grę wchodzi Kitzbühel, SkiWelt, ew. Zillertal Arena, i okolice. 5-6 dni

2. połowa lutego - ferie małopolskie -> Osttirol ...jak najdalej od Bawarii :)
2 możliwe terminy - od 14.02 (4-5 dni), i od 21.02 (6 dni?)

itd. ... oczywiście to tylko plany, a życie, pogoda, warunki i cała rzeczywistość pokaże jak będzie ...tak czy owak - zapraszam :)


***
W załączeniu parę fotek z wyjazdu sprzed miesiąca, Sölden + Ischgl ...nowsze leżą nieogarnięte :)
Więcej tutaj: https://www.facebook...14284817&type=3
dostępne bez konta, logowania itp.

10422288_772237059491483_26817595747892910858500_772237049491484_84287194534532110308161_772248679490321_17241019653591910850295_772248449490344_874742750445790



#16 sokaris

sokaris

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 26 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 January 2015 - 19:50

Cześć

Planujemy ze znajomymi pojechać w Alpy na deskę na 6 dni na śniegu w marcu.

Na ten moment są 4 osoby chętne, może będzie więcej.

Co do miejscówki to pewnie będzie zależne od pogody, nie mamy upatrzonego miejsca.

 

W związku z tym mam do Ciebie pytania odnośnie wyjazdu:

1) Czy wyjazd na 6 dni w ogóle wchodzi w rachubę? Bo widzę, że większość wyjazdów jest na 4-5 dni.
2) Czy jedziesz przez Katowice? Pytam dlatego, że my jesteśmy z Warszawy (i okolic) i pomyślałem, że najrozsądniej by było dla nas podjechać do Katowic samochodami bo tam mam znajomych u których mogę zostawić auto. Ewentualnie jak masz inną lepszą propozycję to jesteśmy otwarci :)
3) Jak wygląda wybór kwatery? Czy jeżeli będziemy chcieli mieć pokój dla siebie to nie będzie problemu?

4) Bagaż. Czy masz jakieś specjalne wymagania/zakazy? Np. typu nie bierzesz ludzi z walizkami typu skorupa (gdzieś widziałem taki zakaz)

5) Zakładając, że ruszymy z Katowic ile miej więcej czasu zajmie dojazd na miejsce (uśredniając bo nie wiemy gdzie konkretnie będziemy jechali)

 

Jak mi jeszcze jakieś pytanie przyjdzie do głowy to napiszę :)

 

Pozdrawiam, Marcin


  • gajowy01 lubi to

#17 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 January 2015 - 20:31

Uzupełniam kolejne terminy i zapraszam :)

7-10/11.02 - SkiWelt, Kitzbühel, Alpbachtal, czyli Alpy Kitzbühelskie, 4/5 dni - długość do uzgodnienia
plan B - Osttirol (Kals-Matrei, Sillian, St. Jakob, Lienz)  lub plan C - zachodnia część Tyrolu, lub gdziekolwiek gdzie będzie OK :)
Ferie się zaczynają, więc trzeba być czujnym :) W żadnym wypadku warunki brzegowe się nie zmieniają, budżet nie wzrośnie.
są wolne miejsca, w późniejszych terminach także

2. połowa lutego - ferie małopolskie -> Osttirol ...jak najdalej od Bawarii. Propozycje
14.02-18.02 (5 dni)
21.02-26.02 (6 dni)
Ze względu na kumulację różnych czynników feryjnych pod uwagę biorę raczej ustronne miejsca, nieco na uboczu co nie znaczy że gorsze. 2. połowa lutego to trudny okres, w tym sezonie szczególnie - dlatego nie chcę przesądzać lokalizacji, kwatery i jednoznacznie określać planów. Ma być najlepiej narciarsko jak się da ogarnąć :)
 
- Rejon No. 1 to Osttirol: ski-safari po Kals-Matrei, Sillian, St. Jakob, Lienz, bardzo piękny, niedrogi rejon
- W grę wchodzi także rejon Pinzgau, o ośrodki w zasięgu to Kitzbühel, Zillertal Arena, Wildkogel, ew. Fieberbrunn, St, Johann, Steinplatte ...przy czym trzeba być czujnym żeby uniknąć tlumów itp.
 
.

W związku z tym mam do Ciebie pytania odnośnie wyjazdu:
1) Czy wyjazd na 6 dni w ogóle wchodzi w rachubę? Bo widzę, że większość wyjazdów jest na 4-5 dni.
2) Czy jedziesz przez Katowice? Pytam dlatego, że my jesteśmy z Warszawy (i okolic) i pomyślałem, że najrozsądniej by było dla nas podjechać do Katowic samochodami bo tam mam znajomych u których mogę zostawić auto. Ewentualnie jak masz inną lepszą propozycję to jesteśmy otwarci :)
3) Jak wygląda wybór kwatery? Czy jeżeli będziemy chcieli mieć pokój dla siebie to nie będzie problemu?
4) Bagaż. Czy masz jakieś specjalne wymagania/zakazy? Np. typu nie bierzesz ludzi z walizkami typu skorupa (gdzieś widziałem taki zakaz)
5) Zakładając, że ruszymy z Katowic ile miej więcej czasu zajmie dojazd na miejsce (uśredniając bo nie wiemy gdzie konkretnie będziemy jechali)
 
Jak mi jeszcze jakieś pytanie przyjdzie do głowy to napiszę :)
 
Pozdrawiam, Marcin

 
Przepraszam za długie milczenie, ale cały czas w rozjazdach ..wcześniej odp. trochę na priv, teraz uzupełniam dla reszty :)
 
1. jest taka możliwość, choć to już nie bedzie "okołoweekendowo" co robię najczęściej ...niemniej, do dogadania
2. A4 z Krakowa, na Śląsk, potem A1 na Ostrawę - spotakanie na Śląsku OK
3. ja wybieram, dominują sypialnie dwójki, tak więc bez problemu :)
4. proszę o rozsądek ale kategorycznych zakazów nie stawiam, miejsca jest dość dużo
5. 9-10 godzin, jeśli pogoda kiepska to max 11, taka praktyka ...z powrotem często wychodzi nieco szybciej.
W praktyce wyjeżdżam ze Śląska ok. 22-23, na rano jetem gdzie trzeba. Z powrotem ok. 1-2 w nocy jestem na Śląsku, czasem szybciej jeśli blisko. Dużo zależy od ludzi, jakie mają potrzeby na powrót, jakie ciśnienie ;)
 
***
Żeby nie było łyso to załączam panoramki z ostatniego wyjazdu - Ischgl i okolice :)
 
10947222_795015003880355_429370888576931
 
10428657_795017043880151_273722034124750
 
10885030_795015470546975_635666893859040
 
więcej w albumie i na stronie:
https://www.facebook...b=photos_albums

#18 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 February 2015 - 04:08

Mam 1 ostatnie miejsce na wyjazd jutro, późnym wieczorem z Krakowa.
Jazda od soboty, czyli 7-11.02, 5 dni na śniegu. Powrót w nocy ze środy na czwartek.

Ski-safari w Tyrolu, jedna baza - różne ośrodki, pogoda będzie decydować. Więcej info na priv, tel.

 

Jutro prawdopodobnie z Krakowa pojadę przez Wadowice, Bielsko, na Cieszyn, wyjątkowo - choć Śląska całkiem nie wykluczam, do dogadania. Dołącza też kolega z Wrocławia, jedzie samochodem - można dogadać wspólny dojazd.

 

Wygląda na to że następna okazja dopiero w marcu

 

Dalsze terminy zależą głównie od pogody, warunków itp. W tej chwili zima w Tyrolu jest rewelacyjna, ale trudno przewidzieć co będzie potem.
W poniższych terminach wchodzą w grę Zillertal (Mayrhofen, Arena, Hochfügen-Hochzillertal), Sölden, Serfaus-Fiss-Ladis, Obergurgl-Hochgurgl, Ischgl, okolice Zugspitze, Kappl, Galtür, SkiWelt, Kitzbühel i in.
 
7-10/11.03 ...Tyrol, 4/5 dni
14-18.03 ...jw.
21-25.03 ...jw.
28-31.03 - 4 dni

 

***

Dla okrasy, parę panoramek z poprzedniego wyjazdu, Oetztal, Sölden, zima w Alpach przepiękna :)
 
10923268_802307549817767_676728604112088
 
1505145_802307559817766_8290016387282890
 
10978495_802308256484363_778506167468690
 
10958726_802308439817678_937136820384758

więcej:
https://www.facebook...14284817&type=1
 



#19 gajowy01

gajowy01

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 March 2015 - 22:31

Mam 2-3 wolne miejsca na najbliższy wyjazd, 28-31.03, 4 dni na śniegu. W planach safari, coś z zestawu: Ischgl, Serfaus-Fiss-Ladis, Nauders, może Kaunertal, może coś extra. Wyjazd z Krakowa w piątek późnym wieczorem, przez Górny Śląsk, powrot po nartach, we wtorek w nocy.
Koszty standard, pojawiają się we wcześniejszych postach, ew. info na tel. (mój nr jest w moim profilu) - kontakt telefoniczny najlepszy :)

Zapraszam, ...a tak wyglądało dziś Sölden :)

Załączony plik  uploadfromtaptalk1427146179096.jpg   226.95 KB   4 Ilość pobrań

Wiecej zdjęć tutaj, ...dużo wiecej całkiem fajnych :) choć tylko z telefonu :/

https://m.facebook.c...14284817&type=1

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 23 March 2015 - 22:33


#20 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 25 March 2015 - 19:13

Będzie coś w kwietniu ?


......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U