Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie
- - - - -

Harrachov

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 szymoński

szymoński

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 278 post├│w
  • Poziom zaawansowania:umiem je┼║dzi─ç na kraw─Ödziach

Napisano 16 luty 2014 - 11:26

Jak w temacie, jak tam jest ? Miejsc├│weczka og├│lnie prezentuje si─Ö ca┼ékiem ca┼ékiem, a nie ma osobnego tematu. Widzia┼éem nawet fajny park z poprzednich lat, nie wiem tylko w 2014 co┼Ť tam znajd─Ö...

#2 sylwkaa

sylwkaa

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 36 post├│w
  • Poziom zaawansowania:jako┼Ť si─Ö ┼Ťlizgam

Napisano 17 luty 2014 - 09:03

Jak w temacie, jak tam jest ? Miejsc├│weczka og├│lnie prezentuje si─Ö ca┼ékiem ca┼ékiem, a nie ma osobnego tematu. Widzia┼éem nawet fajny park z poprzednich lat, nie wiem tylko w 2014 co┼Ť tam znajd─Ö...

By┼éam tam jaki┼Ť czas temu(hm to chyba jeszcze grudzie┼ä by┼é), kilka tras, dwa wyci─ůgi, przy czym do jednego by┼éa meeeega kolejka, na jakie┼Ť 15-20 min co mnie na pocz─ůtku strasznie irytowa┼éo, po czym okaza┼éo si─Ö, ┼╝e z drugiej strony jest jeszcze jeden wyci─ůg a do niego kolejki zupe┼énie zero.... :lolbounce: Jak na warunki jakie w├│wczas panowa┼éy(dodatnie temp) byli dobrze przygotowani. Co do parku to nie wiem... wtedy nie by┼éo ┼╝adnego.

Użytkownik sylwkaa edytował ten post 17 luty 2014 - 09:04

#3 szymoński

szymoński

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 278 post├│w

Napisano 17 luty 2014 - 21:15

Ehh, bo mam blisko i op┼éaca mi si─Ö wzi─ů─ç karnet na 4 h i po┼Ťmiga─ç troszk─Ö na parku. Chyba pojad─Ö zobaczy─ç

#4 sylwkaa

sylwkaa

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 36 post├│w

Napisano 18 luty 2014 - 08:15

Oczywi┼Ťcie zdaj relacje jak wr├│cisz;) Jak si─Ö oka┼╝e, ┼╝e jest park to mo┼╝e i ja si─Ö skusz─Ö, w sumie te┼╝ ca┼ékiem blisko... :rolleyes:

#5 szymoński

szymoński

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 278 post├│w

Napisano 18 luty 2014 - 11:49

No jaszka :D lepiej mi tam niz np do szpindla, bo blizej o godzine jazdy i taniej troszku :-D

#6 szymoński

szymoński

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 278 post├│w

Napisano 19 luty 2014 - 14:50

No i wr├│ci┼éem... Spytacie czemu tak szybko :D. Ot├│┼╝ lipa by┼éa, kolejki do ka┼╝dego wyci─ůgu min. 20 min, stoki ┼Ťredniawka ( du┼╝o muld, cho─ç mi to nie przeszkadza ) i maaaasa ludzi, a przede wszystkim dzieci├│w ( ok. 8 lat ), same szk├│┼éki narciarskie. Og├│lnie gdyby nie fakt, ┼╝e zdecydowanie wi─Öcej stoisz w kolejce, ni┼╝ je┼║dzisz to na pewno bym nie narzeka┼é :drunk:

PS park był owszem--------KIDS PARK, z najazdem na box w kształcie rynny :D

#7 sylwkaa

sylwkaa

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 36 post├│w

Napisano 20 luty 2014 - 09:53

UUuu to nie poszala┼ée┼Ť... :D Czyli nie ma co si─Ö tam wybiera─ç przez najbli┼╝sze hmm dwa tyg, p├│ki si─Ö ferie nie sko┼äcz─ů:P

#8 szymoński

szymoński

Snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPip
  • 278 post├│w

Napisano 20 luty 2014 - 11:31

no nie :P a nad wyjazdem po feriach to bym si─Ö zastanowi┼é, bo co prawda mo┼╝e nie by─ç ju┼╝ wgl ludzi, ale dlatego ┼╝e ┼Ťniegu nie b─Ödzie :D

#9 sylwkaa

sylwkaa

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 36 post├│w

Napisano 20 luty 2014 - 12:44

haha no niestety te┼╝ mi si─Ö tak wydaje.... to ju┼╝ ostatnie momenty na jazd─Ö, mo┼╝e jeszcze jeszcze na weekend ┼Ťwierad├│w odwiedz─Ö i na tym koniec w tym sezonie... smutne to troch─Ö ..

#10 rentgen

rentgen

Zaawansowany snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 post├│w
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klas─Ö SITS PZS

Napisano 14 marzec 2014 - 22:37

Ja by┼éem w wekend 7-9.03. Warunki jak na t─ů pogod─Ö za oknem bardzo zacne. Stok przygotowany dobrze, chocia┼╝ faktycznie od godz 14 muldy. Kolejki tylko z rana , dlatego po jednym dniu bra┼éem karnet od 10 do 16 i tylko przez pierwsze dwie godziny by┼éo troche stania a potem praktycznie pusto, podje┼╝d┼╝a┼éem od razu do wyciagu. Parku brak. Ceny przyzwoite za 6 godz 550 koron. Mieszka┼éem w Szklarskiej a dojazd organizowa┼é nam gratis w┼éasciciel pensjonatu :) wiec czego chciec wi─Öcej hehe

#11 pieczyk111

pieczyk111

Nowy na forum

• Sno┼éborderzy
  • Pip
  • 17 post├│w
  • Poziom zaawansowania:wiem co to jest wn i kompensacyjny

Napisano 18 listopad 2014 - 20:48

Panowie wybieram si─Ö tam w grudniu na wakacje, mo┼╝ecie mi powiedzie─ç jak wygl─ůda nasniezanie przy braku ┼Ťniegu? Wiadomo ┼╝e zimy s─ů coraz cieplejsze i mi─Ödzy ┼Ťwi─Ötami doskwiera brak ┼Ťniegu a w┼éa┼Ťnie w tedy si─Ö wybieram. Da si─Ö tam poje┼║dzi─ç w tym okresie? Dobrze i du┼╝o nasniezaja?

#12 szafraanka

szafraanka

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 68 post├│w

Napisano 19 listopad 2014 - 13:38

Panowie i... Panie ;)

W Harrachovie dbaj─ů o warunki, ale je┼Ťli nie b─Ödzie ujemnych temperatur to mimo najlepszych ch─Öci nie na┼Ťnie┼╝─ů. Musi by─ç jaki┼Ť minus, cho─çby w nocy.

Odpowiadaj─ůc wi─Öc ┼Ťci┼Ťle na Twoje pytanie - je┼Ťli tylko b─Ödzie si─Ö da┼éo, to na┼Ťnie┼╝─ů.

#13 Magikk90

Magikk90

Młody snołborder

• Sno┼éborderzy
  • PipPip
  • 142 post├│w
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 09 luty 2016 - 10:10

Wybiera sie ktos moze w weekend ? :)

"Musisz wiedzie─ç, ┼╝e na desce je┼Ťli chcesz troch─Ö zabawy, dobrej zabawy, je┼Ťli chcesz si─Ö wykaza─ç, musisz mie─ç respekt dla g├│ry(...) zawsze odczuwasz pewien niepok├│j, gdy igrasz z g├│r─ů, w momencie gdy nauczysz si─Ö szacunku wszystko si─Ö pieprzy(...) Tym w┼éa┼Ťnie jest snowboard. Ci─ůg┼éym szukaniem, zmaganiem si─Ö, by znale┼║─ç najlepszy stok, najlepszy zjazd. to w┼éa┼Ťnie przyci─ůga nas tu co roku"