Skocz do zawartości




Zdjęcie

Zlot Pomorski


59 odpowiedzi w tym temacie

#41 Edeet

Edeet

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 05 March 2010 - 23:20

Z tego co wiem, to na dzień dzisiejszy warunki były dobre, a na zawody ma być wystawiona armatka, która jutro i w niedzielę rano będzie działała by stworzyć dobre warunki na zawody, więc trzeba być dobrej myśli ^^

Tak więc w niedzielę widzimy się na Wieżycy :)
Snowboard to nie pasja, to sposób na życie.

#42 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 06 March 2010 - 10:36

Ja nie startuję, bo jeśli poziom snowboardu jest taki jak freeski to ja odpadam :) :)

#43 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 March 2010 - 22:08

oka, będę na bank, jakoś o 14 w takim razie do zobaczenia na snouparku! aha, mój znak rozpoznawczy to pieprzyk na lewym pośladku, częstoskurcz prawej strony twarzy, dwie czwórki borowane (wyleczone) i papuga na ramieniu. do tego dochodzi aparat z dużą lufą (takie leczenie kompleksów) lub z małą lufą (do sugerowania co niektórym). Przyjadę na złocistym rumaku w srebrnym pancerzu więc na pewno się spotkamy ;D

do zobaczenia!
KUBOTA TEAM official rider!

#44 Edeet

Edeet

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 March 2010 - 22:41

No tak, znaki rozpoznawcze całkiem konkretne, będę szukała osoby o podanym opisie haha ;D

No a ja? Ja będę z rudą palmą na środku głowy, lub fryzurka na Małą Mi, jak ktoś nie wie, polecam obejrzenie Muminków na YT xd do tego zielony ocieplacz na uszach, lub czarna chustka ;p No i generalnie, takie chore na umyśle dziecko z ADHD ^^ to właśnie będę ja! ;D

Do jutra ;D !
Snowboard to nie pasja, to sposób na życie.

#45 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 March 2010 - 22:43

Edeet... ja Cię znajdę, nawet jak ten opis będzie oszukańczy ;D
KUBOTA TEAM official rider!

#46 Edeet

Edeet

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 06 March 2010 - 22:51

Hahahaha ;D dobra dobra, zobaczymy kto kogo pierwszy znajdzie ;D
Snowboard to nie pasja, to sposób na życie.

#47 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 07 March 2010 - 19:56

Byłem, skakałem, pele spotkałem i ogólnie dobrze było http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/smile.gif

#48 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 March 2010 - 20:03

Pozdroł Grzybson, mogłeś startować w tych zawodach, nie ma co... za rok widzę Cię na podium :)

Natrzaskałem sporo fot, będzie co wrzucać (za zgodą osób, które na zdjęciach się znajdują http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/biggrin.gif) ale ogólnie poziom raczej nie najlepszy i niewielu startujących. Nagrodą była deska Burtona (nie wiem jaki model), grunt, że zabawa była dobra, luźna atmosfera panowała i można było na żywo zobaczyć tych śmiałków, którzy mieli odwagę skakać a i były interwencje medyków po niektórych upadkach (na szczęście rzadko kiedy). Za rok kolejna edycja i kolejna możliwość do spotkania w jeszcze większym gronie.
noo i pozdroł Edeet, mam nadzieję, że mój suwenir się dowiózł bez uszczerbku z powrotem :) i za rok też będę startować a coo tam, najwyżej się połamię :)
KUBOTA TEAM official rider!

#49 Edeet

Edeet

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 March 2010 - 20:34

No tak, więc jak dla mnie też było spoko, sporo ludzi, ekipka wgl konkretna była, no i jeden człek ode mnie stanął na 'podium' haha :) się jaram ;p
Tylko szkoda, że ta organizacja była taka trochę słaba http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/wink.gif no ale nie ma co narzekać, trza się cieszyć, że wgl coś zorganizowali ^^
A za rok, to i ja się może targnę na małe co nieco :) Będzie czysty fun i chill haha :)

Pele, suwenir wrócił cały, niepotłuczony, z taką samą zawartością procentów ;p
Snowboard to nie pasja, to sposób na życie.

#50 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 07 March 2010 - 20:45

Jeżeli pogoda się nie zmieni to myślę że za tydzień można by razem w snowparku pośmigać http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/biggrin.gif

#51 Edeet

Edeet

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 07 March 2010 - 20:58

A no warunki podobno na następny weekend jeszcze mają być, jeśli to prawda, to ja na 100% się pojawię na Wieżycy :)
Więc będzie można się jakoś zgadać ekipką ^^ http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/wink.gif
Snowboard to nie pasja, to sposób na życie.

#52 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 07 March 2010 - 21:23

No ja będę robił wszystko żeby się tam pojawić bo strasznie mi się ta hopa z 6 metrowym stołem spodobała http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/biggrin.gif Więc do zobaczenia :)

#53 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 March 2010 - 21:25

mnie bankowo nie będzie w ten weekend, ale lepiej dla was, więcej miejsca do skakania :D i widzicie ha! nasz pomorski zlot się udał ! :P
KUBOTA TEAM official rider!

#54 rentgen

rentgen

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 603 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam II klasę SITS PZS

Napisano 08 March 2010 - 21:44

Wrzućcie jakies foty lub filmik.

#55 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 08 March 2010 - 22:11

foty są - jest i latający Grzybson ( i siedząca Edeet). Filmików brak, zdjęcia wrzucę w weekend dopiero bo teraz orka jak na polu w średniowieczu...
KUBOTA TEAM official rider!

#56 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 09 March 2010 - 17:08

JA będę wdzięczny jeśli ktoś mi powie w czwartek jakie tam są warunki, bo jeśli bedzie tak jak było w niedziele to myślę że się pojawię. :hahaha:

#57 Edeet

Edeet

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 March 2010 - 19:01

Byłam dziś na Wieżycy i zdaję relację z warunków, tak więc jeśli ktoś ma jutro okazję by się wybrać, to polecam, oczywiście nie można oczekiwać jakiegoś wyśmienicie przygotowanego stoku z ogromną ilością puchu, bo trzeba wziąć poprawkę na to, że już i tak dosyć długo pogoda jako tako nam sprzyja, no ale da się jeździć, tragedyji nie ma i widziałam, że na parku coś tam dziś kolesie ogarniali.
Co ważniejsze, na następny weekend też mają być warunki do jazdy :D
Snowboard to nie pasja, to sposób na życie.

#58 pelepl

pelepl

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 353 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 March 2010 - 02:27

to ode mnie fotorelacja:

Dołączona grafika
Autor z Panem Magulskim (po prawo) reklamują znany i lubiany browar, którego nazwy nie zdradzę, by nie szerzyć kryptoreklamy

Dołączona grafika

tym razem autor został przez organizatora zobowiązany do zbierania różnego rodzaju śmieci w pobliżu organizowanych zawodów, znalazł dwie puste puszki po alkoholu oczywiście wyrzucił je zgodnie z recyklingowym standardem do zielonego kubła z napisem "wszystko" - tłumaczy ponadto na załączonym obrazku Grzybsonowi w jaki sposób zrobić 1080 (tzn. jak to widział na filmikach na jutubie)

Dołączona grafika
te, jak i resztę zdjęć pozostawię bez komentarza - cieszcie się widokiem :D, oto tak skakało się w Wieżycy na pierwszej edycji The Best Jump !

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
freeski też było. a to zdjęcie mi się podoba, ma klimacik http://adechade.com/...tyle_emoticons/default/smile.gif


Gratulacje dla wszystkich startujących i do zobaczenia za rok!

Dołączona grafika
a oto nagroda! wąsy i broda... ee nie no, desiwo Burtona. niestety nie zostałem do samego końca i nie dane mi było zobaczyć blasku zwycięzcy.
KUBOTA TEAM official rider!

#59 Edeet

Edeet

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 12 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 March 2010 - 18:36

No no zdjątka niczego sobie ;)
A co do wręczenia deski, to było śmiesznie, bo najpierw ją wręczyli jakiemuś ziomkowi (niestety nie pamiętam jak się nazywał, miał kask rodem z Czterech pancernych i piesa ;p ) po czym z tłumu zaczął krzyczeć jeden z sędziów, że to nie ta osoba i odebrali mu dechę i wręczyli kolesiowi z numerem 84 o ile dobrze pamiętam, lekkie zamieszanie, trochę śmiechu ale dobrze było ;)
Snowboard to nie pasja, to sposób na życie.

#60 Grzybson

Grzybson

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:Instruktor SITS PZS

Napisano 30 August 2010 - 15:14

Znalazłem dzisiaj chyba jedyny film z tych zawodów, miłego oglądania :P