Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Spytkowice - Cięty Na Miękkiej - Darmowe Warsztaty By Megustasport.com


29 odpowiedzi w tym temacie

#21 snowman

snowman

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 115 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 12 February 2014 - 00:21

o to super dzieki to czekam na sygnal

#22 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 12 February 2014 - 13:50

Bart jest w górach. Było plus 4, do 13:40 spadło ( i spada!!! ) do minus 1 !!! I pada śnieg. Będzie dobrze! Jeździmy!!!
zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami

#23 snowman

snowman

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 115 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 13 February 2014 - 01:33

bylo: miekki w miekkich po miekkim czyli hard :) za tydzien tez bedzie ciete ,dzieki
niech krawedz bedzie z wami. pod wami ? obok ...jakos tak

#24 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 13 February 2014 - 11:04

Komentarzem do wczorajszych warunków jest to, że jak przyjechaliśmy to było czerwono, potem było już tylko fioletowo a jak się warunki poprawią to będzie widać co wypracowaliście przez wczorajsze poświęcenie.

Dołączona grafika

Fajne jest to, że na zamknięcie trasa była pocięta aż miło. A na początku wydawało się, że to będzie niemożliwe... DOBRA ROBOTA panie i panowie! :-)

Załączone pliki


zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami

#25 haidi

haidi

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 9 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 13 February 2014 - 12:01

Wczoraj w Spytkowicach był niezły opad, przez co o 18 trasa wyglądała prawie jak nie przygotowana. Śnieg był nie ubity, miękki i było sporo muld. Dla mnie warunki na ciętaki były bardzo ciężkie ale rady Abraxa mocno pomogły. Dzięki Abrax!

#26 Abrax

Abrax

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 18 February 2014 - 21:48

Hej, w związku z pytaniami, jutro będą testowe DUAL'e.

163, 168, 175 - proszę weźcie swoje śrubokręty i wiązania.
zapisz się do www.carvingskills.com i jeźdź z nami

#27 snowman

snowman

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 115 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 18 February 2014 - 23:58

musze sprobowac 175 na czyms takim nigdy nie jezdzilem
do jutra

#28 snowman

snowman

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 115 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 22 February 2014 - 12:06

nikt nic nie pisze chyba wszyscy w szoku :mrgreen:
dwa dni wieczornego ciecia.pierwszy po wodzie ,drugi po lodzie.chyba wszyscy poczuli progres i wielka przyjemnosc w zmaganiu sie ze swoimi zlymi nawykami i fizycznymi slabosciami.Mysle ,ze z tak kompetentnymi i zaangazowanymi w to co robia ludzmi jak Abrax i Canmanski mozna bardzo wiele skorzystac.W moim przypadku tak na pewno jest juz sie nie moge doczekac nastepnej srody.Na szkoleniach bylo po kilkanascie osob dziwie sie ze nikt nie pisze o wrazeniach.moze bol nog nie pozwala dotrzec do kompa? :-P
nie madrzac sie zbytnio obaj panowie dopelniaja sie wspaniale bo w jednym momencie mozna poznac dwie rozne techniki jazdy przy ktorych aby poprawnie jezdzic trzeba posiasc te same umiejetnosci wycwiczyc podobne reakcje i zrozumiec sedno techniki jazdy na desce.bardzo dziekuje io ciesze sie ze udalo mi sie doczolgac do kompa :hahaha:
mialem okazje jezdzic na swordzie dual 168 z fluxami sf buty northwave.chyba juz wiem jaka deska jest mi potrzebna zeby przy progresie umiejetnosci miec przyjemnosc z jazdy jazdy (jeszcze tak nie umiem ale podobno na frontsidzie juz" cos sie dzieje - canmanski) a dual ja daje .deska do agresywnej jazdy super trzyma krawedz sunie jak po szynach ale jednak daje mozliwosc zeby z nich wyskoczyc jak z trampoliny.szybka zwrotna choc trzeba sie tego nauczyc leciutka sprezysta przy tym spokojna tzn wytlumiona (tu nie wiem czy mam racje)w kazdym razie jazda po wdnistym sniegu czy lodzie zaden problem.teraz wiem co znaczylo stwierdzenie ze coal xt jest przewidywalny.coal to jakby ladna zgrabna dobrze wychowana kobieta ktora zrobi co chcesz ale jst nieco oziebla i brakuje jej spontanicznosci potrzebuje odpowiedniego partnera do ktorego zawsze sie dostosuje i nie bedzie robic zadnych skokow w bok.czyli taka bezpieczna jazda na krawedzi :uczen:
Dual jak sama nazwa wskazuje to kobieta ktorea ma dwie twarze.na pierwszy rzut oka nie wydaje sie byc atrakcyjna.ale jak zdejmie okulary i rozpusci wlosy okazuje sie byc miss.przy ostroznym traktowaniu dla niesmialych moze sie przystosowac i pozwala osiagnac spokój i rownowage. ale jak chcesz troche ostrej jazdy to trzeba miec wiele sily i sprytu zeby nad nia zapanowac. bedac na krawedzi latwo moze przejac kontrole i ona zacznie cie wodzic za nos wtedy aby udowodnic ze sie jest prawdziwym mezczyzna musisz sie umiejetnie jej poddac aby zachowujac rownowage :excited: w prawdzie na krawedzi ale bezpiecznie dotrzec z przyjemnoscia do celu.
pozdrawiam

Użytkownik snowman edytował ten post 22 February 2014 - 12:11

  • canmanski lubi to

#29 canmanski

canmanski

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 143 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 22 February 2014 - 16:59

snowman,

Dzięki za komentarz do naszych wysiłków.

Mnie zawsze najbardziej zaskakują warunki na stoku - w środę i czwartek nie miało prawa być dobrze - w Krakowie deszcz i ciepło... a w Spytkowicach było zimno i równo (choć w środę nie aż tak jak w czwartek).

Oznacza to tylko jedno - nie ważne jakie warunki, trzeba spakować 4 litery i jechać.

Widzimy się w najbliższą środę o 18.00 w Spytkowicach.

Pozdrawiam
Bartek

#30 snowman

snowman

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 115 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 February 2014 - 03:27

no wlasnie
jeszcze jest film nagrany ale sie jakos doprosic nie moge.
bym sie na fejsie polansowal :)
pozdrawiam do srody