Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Ciuchy Majesty


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Molek

Molek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 28 January 2014 - 21:54

Przypadkowo trafiłem na na stronkę http://sklep.majestyskis.pl/12-kurtki . Polski brand, fajnie to dizajnersko wygląda, ale ceny kosmiczne. Miał ktoś styczność ? Jak ta firma się jakościowo prezentuje ?

#2 Molek

Molek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 05 March 2014 - 12:33

Dzisiaj doszła do mnie taka kurtałka http://www.majestysk...a_metatron.php. Wyciągam z kartonu, wygląda ładnie, fajne kolorki (zamówiłem żółto niebieską)
Zakładam i się okazuje za mała. Mam 176cm i 68kg. Zamówiłem M'kę. Patrze na metkę a rozmiar z metki to L. Co już jest dziwne, Większość łączeń między szwami jest bardzo kiepsko wykonczona - dodana jest czarna nitka na dodatek zaszyta jak przez napitego przedszkolaka. Z daleka kurtka b.ładnie się prezentuje ma fajne kiszonki na wszystko, ale wystarczy się przyjrzeć, żeby zobaczyć jak kiepsko jest wykonana.
Może trafiłem na jakiś wybrakowany towar a może to po prostu b. kiepskiej jakości kurtka. Szczerze nie polecam. Właśnie pakuję karton i odsyłam. za 500zł to wypadałoby chociaż zrobić kurtkę która pod względem jakościowym jest chociażby przyzwoita, a tu się bardzo zawiodłem. ;/ Kurtka zakupiona w sklepie TwoTip.pl

#3 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 05 March 2014 - 12:56

no tak bywa... dlatego, zwłaszcza teraz, lepiej postawić na pewne konie... za 3-4 stówki idzie dostać dobre ciuchy... B)
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#4 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 07 March 2014 - 20:35

no tak bywa... dlatego, zwłaszcza teraz, lepiej postawić na pewne konie... za 3-4 stówki idzie dostać dobre ciuchy... B)

Taaaaak! Lubię jak za mniej dukatów jest więcej! Lepiej jak jest więcej, taaak ;-) Teraz zaczyna się żer dla skner. Mniam.

#5 Molek

Molek

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:mam III klasę SITS PZS

Napisano 11 March 2014 - 01:17

Juź mam oneill line up za 359. :))))

#6 Marcin07

Marcin07

    Pro snołborder

  • ProSnow
  • 2328 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 March 2014 - 12:34

Jak chcecie coś dobrze skrojonego z dobrych materiałów to wyprzedaję resztki kolekcji iFound... Kurtki po 250 zł

Prosnow S.C.
TYLKO HARDCORE'OWE SNOWBOARDOWE MARKI: Dystrybutor: Airhole, Endeavor, Fix Bindings, Public, DWD, Stepchild, www.prosnow.pl
:)


#7 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 March 2014 - 14:04

Jak chcecie coś dobrze skrojonego z dobrych materiałów to wyprzedaję resztki kolekcji iFound... Kurtki po 250 zł

eee... na stronie ceny zgoła insze... :ashamed:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#8 neox

neox

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 11 March 2014 - 19:18

tak przy okazji info. dla polujących: W Decathlonie kurtałka Quicksilver (nie pamiętam modelu ale dizajn ciekawy) jest przeceniona z 799zł na 349zł chciałem się skusić ale było aż 7 kurtek w rozmiarze - tylko XL :D

#9 koniefka

koniefka

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 11 March 2014 - 20:09

Jak chcecie coś dobrze skrojonego z dobrych materiałów to wyprzedaję resztki kolekcji iFound... Kurtki po 250 zł

Na stronie sklepu są po 350 zł. :roll: Chyba, że te po 250 już się wyprzedały? Szkoda, że nie mówiłeś, to zamówiłbym przy deseczce, byłaby jedna przesyłka ;(