Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Klejenie Ciuchów


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zaq

Zaq

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 February 2010 - 09:59

Witam

Niestety mój FSQ ma rozklejony jeden ze szwów Dołączona grafika, prawdopodobnie w czasie jakiejś gleby puściło, dobrze że klej, a nie materiał Dołączona grafika
Pytanie - ktoś kleił, czymś z tych? http://www.klejenie.com.pl/?t=dotkanin
Pozdrawiam
Zaq

#2 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 23 February 2010 - 11:08

Witam

Niestety mój FSQ ma rozklejony jeden ze szwów :D, prawdopodobnie w czasie jakiejś gleby puściło, dobrze że klej, a nie materiał :D
Pytanie - ktoś kleił, czymś z tych? http://www.klejenie.com.pl/?t=dotkanin


w sklepach turystycznych np w hoiryzoncie powinienes dostać klej do taśm a to jest chyba to samo.

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#3 Zaq

Zaq

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 February 2010 - 12:12

w sklepach turystycznych np w hoiryzoncie powinienes dostać klej do taśm a to jest chyba to samo.


Tego horyzontu to nawet nie wiem gdzie szukać, a googlać i smigać po warszawie za jedną tubką kleju mi się nie chce i nie mam na to czasu :D, a ten mam po drodze do domku i mogę zajechać i kupić - chyba zaufam sprzedawcy w sklepie, kupię, skleję i opiszę.
Pozdrawiam
Zaq

#4 John

John

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 23 February 2010 - 13:30

Tego horyzontu to nawet nie wiem gdzie szukać, a googlać i smigać po warszawie za jedną tubką kleju mi się nie chce i nie mam na to czasu :D, a ten mam po drodze do domku i mogę zajechać i kupić - chyba zaufam sprzedawcy w sklepie, kupię, skleję i opiszę.

Ja rozciąłem kiedyś łokieć (2 cm) w TNF i kleiłem sam, bo serwis chciał troszkę za dużo. Użyłem zwykłego kleju szewskiego (taki przeźroczysty butapren)i kawałka materiału, który był dołączony do kurtki z plakietką pokazującą podklejenie szwów. Być może ty też taką miałeś. Łatka o powierzchni około 2 cm2 i trzyma się już 2 rok. Podstawa to umiejętność posługiwania się klejem typu butapren. Podejrzewam, że klej który podałeś ma podobne właściwości, jak nie lepsze.

#5 ProDish

ProDish

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2647 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 23 February 2010 - 21:08

Tego horyzontu to nawet nie wiem gdzie szukać, a googlać i smigać po warszawie za jedną tubką kleju mi się nie chce i nie mam na to czasu :), a ten mam po drodze do domku i mogę zajechać i kupić - chyba zaufam sprzedawcy w sklepie, kupię, skleję i opiszę.

No jak gdzie szukać
na tagrowku masz obok siebie Horyzont
klej mcnett na bazie uretanu do szwów i dziur
http://www.e-horyzon...152_30590t.html

zawsze coś się znajdzie do klejenia

ja głownie kleje dziury w nogawkach ( krawedź deski robi swoje)

polecam

mcnett ma tez latki goretexowe - idealne do szybkiej naprawy np w Alpach
"Jeżeli problem ma jakieś rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli rozwiązania nie ma, to martwić się nie ma sensu" - Dalajlama