Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Wiązania Do Ns Proto Hd


24 odpowiedzi w tym temacie

#21 mike

mike

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 2144 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 January 2014 - 19:46

to następnym razem zrobię update... ale talerze na oko nie były jakieś różne wagowo... wiązania i owszem... odczuwalnie na plus DS ;)

Mike ile ważą Cartele? Jedno wiązanie bez montażówek? Masz możliwość zważenia?


poza tym tak chciał mieć zważone kolega solczak... :ashamed:
no board no fun!

#22 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 January 2014 - 20:37

Wszystkie wiązania ważę kompletne, tj. z talerzykami, jedynie bez montażówek - śrubek. I dlatego o taki pomiar mike`a prosiłem, bo wtedy jedynie mam właściwe porównanie do pozostałych pomiarów :-)

#23 grzeg

grzeg

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 91 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 29 January 2014 - 21:59

Jakby co to Contact Pro nówka z pudełka z talerzykami i śrubami 827g /szt. W ręku wydają się lżejsze.


#24 mrgn

mrgn

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1253 postów
  • Poziom zaawansowania:Międzynarodowy instruktor SITS - IVSI

Napisano 29 January 2014 - 23:52

No dobra, ale bez śrubek to jest niesprawiedliwe dla takich Strapteców których śruby nie ważą bo są z czegoś dziwnego ;) Flux DL mają tytanowe nawet podkładki, nie ważące, kto miał w ręku garść śrubek i podkładek tytanowych wie o czym mówię :)
Uniony też są lekkie, nawet DLX nie ważą. Do tego lekka deska, ekstremalnie lekkie buty i jest bajka, cokolwiek byś nie robił :D

#25 msolczak

msolczak

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 321 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 January 2014 - 00:31

Morgan jak Ty mnie rozumiesz! Właśnie o to kaman! :-D Tylko te buty mi spać nie dają :-/ Prawda, ale kiedy kupiłem wagę i zacząłem ważyć wiązania to śrubki nie miały znaczenia, bo nikt nie robił tego z tytanu (albo wtedy o takich nie słyszałem). Ale przede wszystkim, pierwsze wiązanie, które wypożyczyłem od znajomego do ważenia nie miało śrubek akurat. Stąd wszystkie kolejne też robiłem bez śrubek :-D