Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Deski Lib Tech, Gnu Opinie.


19 replies to this topic

#1 dandan94

dandan94

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 8 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 14 January 2014 - 19:50

Witam zastanawiam się nad kupnem lib techa lub gnu. Znalazłem ostatnio kilka ofert:
1 lib-tech trs t. rice pro 12/13
2 lib-tech Total Ripper Series 12/13
3 lib-tech Jamie Lynn 15
4 gnu CARBON CREDIT BTX
5 gnu pickle

Która deska byłaby najciekawsza? Dodam że chce ją używać zarówno do jazdy po stoku jak i do tricków. Czym różnią się te deski miedzy soba? Są to znaczące różnice?
Z góry dzieki :-)

#2 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2014 - 20:23

o większości było już coś na forum... poszukaj... na temat wszystkich na raz, to nie wiem, może marecki będzie miał jakąś wiedzę, ale nie na pewno...
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#3 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2014 - 21:54

Gówno Ci z czytania musisz pojeździć. Czekaj na testy bo będą.

#4 praxx

praxx

    loża szyderców #1

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2745 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2014 - 23:12

muniek... (pokiwanie głową z politowaniem)... :huh:
skręcamy w stronę białorusi... :ban: nie karmię trolla...

#5 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 14 January 2014 - 23:12

Pickle jesli jesteś średniozaawansowany i lubisz jazde,skoki i jibing. TRS jeśli średnio zaawansowany lub zaawansowany i lubisz skoki i jazde.
Travis jeśli jesteś zaawansowany i lubisz jazde i skoki. Jamie Lynn jeśli zaawansowany i lubisz twarde deski szczególnie jazda i też skoki.

Carbon Credit to tańsza opcja by wejść w świat Mervina. Będzie trochę gorsza od powyżej wymienionych,ale to nadal dobra deska z świetnie uzupełniającą się technologią, która chwali sobie w cholerę ludzi.

#6 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 14 January 2014 - 23:17

Witam zastanawiam się nad kupnem lib techa lub gnu. Znalazłem ostatnio kilka ofert:
1 lib-tech trs t. rice pro 12/13
2 lib-tech Total Ripper Series 12/13
3 lib-tech Jamie Lynn 15
4 gnu CARBON CREDIT BTX
5 gnu pickle

Która deska byłaby najciekawsza? Dodam że chce ją używać zarówno do jazdy po stoku jak i do tricków. Czym różnią się te deski miedzy soba? Są to znaczące różnice?
Z góry dzieki :-)


No różnice są znaczące, ale myślę że jak opiszesz co dla Ciebie znaczy "triki", to będzie pewnie łatwiej coś polecać.

Użytkownik Zappax edytował ten post 14 January 2014 - 23:17

......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#7 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2014 - 00:04

muniek... (pokiwanie głową z politowaniem)... :huh:


O kazdej z tych desek mozna napisać że jezdzi dobrze na krawedzi, poradzi sobie w parku, jest stabilna na skokach itp.
Kupowanie deski (jeszcze w cenach Liba) po przeczytaniu opinii na internecie jest bardzo kiepskim pomysłem.

#8 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2014 - 00:15

Teraz Transfer z Wrocławia organizuje fajny wyjazd do Francji i można tam testować deski Mervina. Snow4life też jedzie za granicę i równieź mają deski Mervina do testów..

#9 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2014 - 00:35

w Snow4Life już od kilku sezonów można testować Mervina...sam miałem okazję u nich teścić banana i trs'a.

#10 Muniek

Muniek

    Pro snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2014 - 00:39

Na listopadowym Kauner z nimi było chyba z 5 identycznych Travis Rice w grupie :D wyróżniałem się tylko tym że mój był o rok starszy...zabawnie pozytywnie to wyglądało :-)

DanDan jedz do Białki tam możesz coś potestować, sam Ci mogę na prv napisać pojutrze co tam jest na 100%, albo zadzwoń i po problemie.
Możesz poczekać aż spadnie śnieg i będą testy Liba na pewno.
Możesz doczekać do TD gdzie nawet jak nie będzie stoiska to na bank znajdzie się ktoś kto da Ci trochę pośmigać.

Da się.

Użytkownik Muniek edytował ten post 15 January 2014 - 00:43


#11 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2014 - 00:47

Testy w Polsce na pewno będą, tylko niech zima się zacznie;)

#12 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2014 - 00:56

Jest jeszcze jeden kolo który ma w bagażniku wypożyczalnię libów i Gnu i znajdziesz u niego najprosztsze i najtańsze deski aż po Banana Magic.
Ja korzystając z jego usług objeżdziłem w sumie ponad 10 desek z Mervina, a jak się dobrze dogadasz to w jeden dzień objeździsz kilka desek za kasę za 1 dzień.
....i tak zaczęła się moja nowa miłość :excited: :yahoo: :twisted: :lol:

Użytkownik Zappax edytował ten post 15 January 2014 - 01:01

......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#13 dandan94

dandan94

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 8 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 15 January 2014 - 01:47

O jakis strasznie wysokich skokach nie mysle bardzie boxy reile do tego dosyc małe chopy zeby zrobic 360. najczęsciej jazda na stoku. widze ze wszystkie deski sa w porządku. hehe cięzki wybór:)

#14 Marek S.

Marek S.

    Pro snołborder

  • Dystrybutor
  • 1542 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2014 - 02:41

Gnu Carbon Credit jeśli chcesz taniej, Gnu Pickle jeśli jeśli masz trochę większy budżet.
Pickle ogólnie optymalny według mnie.

#15 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 15 January 2014 - 08:22

O kazdej z tych desek mozna napisać że jezdzi dobrze na krawedzi, poradzi sobie w parku, jest stabilna na skokach itp.
Kupowanie deski (jeszcze w cenach Liba) po przeczytaniu opinii na internecie jest bardzo kiepskim pomysłem.


... a później będzie tak, że kupisz deskę Liba za kupe siana, a później drugą (inny model), bo jednak dużo lepsza :terefere:

Użytkownik Ypsi edytował ten post 15 January 2014 - 08:22

Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#16 ZAPP

ZAPP

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 426 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2014 - 08:53

Tu jak pisze Marek 5 byłaby najlepsza ale też radzę objeździć bo z Libami jest tak że na pewno tylko część ci podejdzie, a niektóre mogą ci zupełnie nie siąść tak jak mój kumpel kupił Travisa HP i się zdeka zdziwił jak mu to nie pasi.

......don't eat yellow snow :) ......just ride....https://www.youtube....?v=bQmrb0_YY4U 


#17 krystian21

krystian21

    Snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPip
  • 181 Postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 15 January 2014 - 10:50

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pickla, przez tydzień mordowałem ją w alpach :ok: . Na stoku sprawowanie OK w moim przypadku Magne traction daje rade (cięty fajnie wychodzi jeżeli dynamiczniej pojedziesz), ale tu może liczyć sie to że dobrze dobrana decha i dociążenie krawędzi jest prawidłowe. Ale magne mają wszystkie dechy Marvina wiec dalej. W parku mimo tego, że nie jestem expertem to desiwo ładnie pracuje wiec nie trzeba wkładać bardzo dużo siły by ją troche pogiąć, pop też niezły w moim odczuciu wiec 360 zrobisz bez problemu. I przejdźmy do puchu którego nie lubiłem (pierwszego dnia frontflip przez głowe poszedł i nie mogłem sie wykopać ze sniegu), ale jednak sie przekonałem. Z manewrowaniem nie było żadnego problemu jakiś tam drobne skoki też sią zdarzyły. No i otarłem się jeszcze o skały chyba krawędzią frontside zaraz przy nosie, a jak wiadomo okucie jest tylko na froniu i na backu ale nic nie wyrwało i nie uszkodziło jest tylko stępiona krawędz ( na życzenie wrzuce fote). Więc z czystym sercem moge polecić bo mnie siadła w 100% ale jak już koledzy piszą przetestować nie zaszkodzi. pozdro
ps i jeszcze jedna sprawa o której nikt nie wspominał bo to może oczywista sprawa dla wszystkich ale warto przypomnieć, że te desiwa trzeba często smarować bo szybciutko slizg wysycha. No to tyle ode mnie.

#18 dandan94

dandan94

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 8 Postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 January 2014 - 00:11

Wielkie dzięki widze ze na każdej desce inaczej się jezdzi wiec bede musiał je przetestowac:P

#19 Cynamon

Cynamon

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 86 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 January 2014 - 00:56

jeździć, jeździć i jeszcze raz testować ;-)
faktycznie Artur w Zygzaku, w Białce, ma pełen zestaw Libtech'ów i Gnu- warto zahaczyć! a jak nie tam to może doczekamy się w końcu zimy i planowanych przez @Marka S testów ;-)

Użytkownik Cynamon edytował ten post 16 January 2014 - 00:59


#20 Seba88

Seba88

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 8 Postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 28 January 2014 - 08:22

@dandan94 polecam nr 5 "gnu pickle" :ok: , ale jak coś szukaj testów sprzętu to sam ocenisz czy by Tobie ten model odpowiadał... :papa: