Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Trening


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 jachimek

jachimek

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 16 February 2010 - 21:31

No coz, na niecale 3 miesiace przed matura zachcialo mi sie zmieniac kierunek studiow na jaki sie chce dostac. Problemem jednak nie sa przedmioty zdawane na maturze tylko egzamin sprawnosciowy. Wiem ze powinienem na forum kulturystyczne bardziej z tym uderzyc ale tutaj tez mamy paru studentow/absolwentow AWFu i moze podpowiedzieli by mi jak najlepiej przygotowac sie do takiego egzaminu
moja sprawnosc fizyczna jest przecietna, moze nawet delikatnie ponizej przecietna a jak widac na zalaczonym obrazku musze ja podniesc na powyzej przecietna i osiagnac czas okolo 50sekund. Czy mogl by mi ktos doradzic jak ustalic sobie trening zeby wycisnac z siebie przez 4 miesiace co sie da i jednoczesnie nie przeforsowac miesni. Smialo jestem gotowy na to zeby zaliczac pare razy w tygodnu basen i silownie, biegac itd, tylko jak zachowac ten zloty srodek zeby trening byl jak najbardziej skuteczny ?

#2 Therion

Therion

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 136 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 February 2010 - 21:47

Co do toru to Ci nie pomogę, ale polecam basen codziennie 2h, jeśli masz możliwość to na basenie zapisz się do jakiejś sekcji pływackiej lub do prywatnego trenera, bo sam pływam (+6lat w klubie) i wiem, że przynosi to rezultaty. Do tego bieganie codziennie na basen i z basenu :P + jakieś gimnastyczne elementy typu rano 50 pompek, brzuszki jakieś stanie na rękach, głowie, przewrotki salta itp.

#3 zarembianka7

zarembianka7

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 88 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 16 February 2010 - 21:56

No coz, na niecale 3 miesiace przed matura zachcialo mi sie zmieniac kierunek studiow na jaki sie chce dostac. Problemem jednak nie sa przedmioty zdawane na maturze tylko egzamin sprawnosciowy. Wiem ze powinienem na forum kulturystyczne bardziej z tym uderzyc ale tutaj tez mamy paru studentow/absolwentow AWFu i moze podpowiedzieli by mi jak najlepiej przygotowac sie do takiego egzaminu
moja sprawnosc fizyczna jest przecietna, moze nawet delikatnie ponizej przecietna a jak widac na zalaczonym obrazku musze ja podniesc na powyzej przecietna i osiagnac czas okolo 50sekund. Czy mogl by mi ktos doradzic jak ustalic sobie trening zeby wycisnac z siebie przez 4 miesiace co sie da i jednoczesnie nie przeforsowac miesni. Smialo jestem gotowy na to zeby zaliczac pare razy w tygodnu basen i silownie, biegac itd, tylko jak zachowac ten zloty srodek zeby trening byl jak najbardziej skuteczny ?



zdawalam te testy kilka lat temu:) biegajjj duzo zlap kondycje wydolnosciowa:) czyli biegi na dlugosc nie czas:)

#4 opt1c5

opt1c5

    Starszy snołborder

  • ModTeam
  • 413 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 16 February 2010 - 22:03

Egzamin przypomina parkour.

Rób dokładnie takie same ćwiczenia jak koleś w filmiku. Szukaj techniki zwiększającej szybkość wykonania danego elementu. Możesz potrenować na placu zabaw na rurkach; slalomy, przewroty w przód, równowagę. Jeśli masz problem z wytrzymałością to basen i bieganie będzie ok. Skoki też możesz poćwiczyć. Siłkę odpuść sobie, bo w tym czasie wiele nie zrobisz, a dużej siły tu też nie potrzeba.

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team :)


#5 lewy009

lewy009

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 144 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 17 February 2010 - 20:13

Myśle ze tak jak pisali wczesniej bieganie bieganie i bieganie i oprocz tego mysle ze podciaganie na drazku, przysiady wypady w przod, pompki i basen bo dzieki temu wzmocnisz lape i klate:D a co to za kierunek studiow???:D>
No Pasaran!!:P

#6 emdote

emdote

    Nowy na forum

  • Snołborderzy
  • Pip
  • 49 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 17 February 2010 - 20:25

sfd.pl

#7 jachimek

jachimek

    Młody snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPip
  • 114 postów

Napisano 19 February 2010 - 23:26

Lysy: Szkola Glowna Sluzby Pozarniczej ---> Inzynieria Bezpieczenstwa Pozarowego w trybie skoszarowanym

emdote: na tamtym forum byly podobne tematy i jedyne o czym mozna bylo przeczytac to o tym ze lepiej sobie odpuscic bo i tak dostana sie ci, ktorzy 'maja sie dostac'