Skocz do zawartości




Zdjęcie

Żabki I Inne Miśki Ryśki - Forum Gdy Śniegu U Nas Brak


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shrek

Shrek

    "Pro" snołborder

  • Administratorzy
  • 1638 postów
  • Gadu-Gadu: Gadu-Gadu
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 29 July 2013 - 22:41

Od jakiegoś czasu bijemy się z tematem delikatnej zmiany na forum co by w lato się tu też za bardzo nie nudzić. Niemalże każdy z Nas w lato pod nogami ma inną deskę niż snowboard. Czy chcielibyście żeby aDECHAde snbrdforum stało się aDECHAde boardForum i coby doszły nam inne tematyki niż tylko snowboard? jeżeli tak to jakie jak macie pomysły co poza longami i łejkiem możemy wrzucić do naszego poczciwego worka to dajcie znać

Przy rozszerzeniu forum pojawia się jeszcze problem porządku, nikt nie chce przez 15 min przewijać głównej strony żeby coś wygrzebać... jak to podzielić :huh:

ps. czy was też wk***ia ten upał?!

Snołborderzy snołborderom

aDECHAde.com Team Dołączona grafika

 

Czytając moje posty bierzcie pod uwagę że wypowiadam się jako osoba mająca swoje zdanie a nie tylko jako administrator...


#2 Bloodwyn

Bloodwyn

    Blat forumowy

  • Snowboard Summit Squad
  • 929 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 29 July 2013 - 23:46

Najprostszy podział to winter (snowboard) i summer (inne boardy). Zmienianie między tym można by było zrobić w prostej formie dwóch dużych kafelków na samej górze w jakiś fa jny designerski sposób :). A co do samej zmiany to dlaczego nie, jeżeli będzie zainteresowanie to i ruch to jak najbardziej :)

#3 kortek

kortek

    Pro snołborder

  • ModTeam
  • 1620 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 July 2013 - 12:15

pomysł bluda jak najbardziej ok. można dać jeszcze skejtbordy i freebordy. Swoją droga można by jeszcze zrobić dział na deski wodne i tam dodać wind i kite surfing

  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie:  :wallie: PROGRES SIE SAM NIE ZROBI!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: 


#4 Arec

Arec

    ;)

  • Snowboard Summit Squad
  • 3195 postów
  • Poziom zaawansowania:kompletnie zielony

Napisano 30 July 2013 - 13:16

a mi się pomysł średnio widzi :P fora o tematykach tj. wake, kite, longboard, freeboard praktycznie nie istnieją i są sporadyczne, więc po co kombinować i mieszać....dobrym przykładem jest wakeboard.pl gdzie w ogóle praktycznie nie istnieję ;) próba przenoszenia użytkowników z fora snowboardowego na inne fora jest katastrofą :P bym się raczej skupił na rozbudowie forum snowboardowego a nie kombinował i przyklejał do nie go inne nacje itp.

ale to tylko moje zdanie...

Pozdrawiam

#5 md.sign

md.sign

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 326 postów
  • Poziom zaawansowania:umiem jeździć na krawędziach

Napisano 30 July 2013 - 16:34

bym się raczej skupił na rozbudowie forum snowboardowego a nie kombinował i przyklejał do nie go inne nacje itp.


też tak myślę...cytując pana ministra spraw zagranicznych, należałoby najpierw "dorżnąć (pomarańczową) watahę" :))

#6 Ypsi

Ypsi

    Zaawansowany snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 30 July 2013 - 20:39

Shreku jak czujecie taką potrzebę, to róbcie to forum dla różnych desek, ale ja raczej nie robiłbym jakiegoś podziału na lato i zimę, tylko najnormalniej dodał działy na głównej tak jak są: sprzęt, dyskusje snowboardowe, czy giełda. Można dołożyć np. deski na wodę, deski z kółkami czy jakoś tak + podtematy.
Jak chcesz to uciekaj ......................... Radzimy zostać !...

#7 Daro

Daro

    Starszy snołborder

  • Snołborderzy
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Poziom zaawansowania:jakoś się ślizgam

Napisano 03 August 2013 - 20:00

Shreku jak czujecie taką potrzebę, to róbcie to forum dla różnych desek, ale ja raczej nie robiłbym jakiegoś podziału na lato i zimę, tylko najnormalniej dodał działy na głównej tak jak są: sprzęt, dyskusje snowboardowe, czy giełda. Można dołożyć np. deski na wodę, deski z kółkami czy jakoś tak + podtematy.


Święte słowa
Bunkrów nie ma ale też jest za***iście .